Hiç evlenmemiş bir erkek boşanmış bir kadını severse...

Hiç evlilik tecrübesi olmayan erkeklere soruyorum. Çok hoş bakımlı hanım hanımcık bir kadının boşanmış olduğunu örendiniz tutumunuz ne olur, kaçar mısınız? Herşey yolunda giderse evlilik neden olmasın mı dersiniz?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Eski evliliği gerçekten bitti ise yani ruhen hiç bağı kalmadı ise sorun olmaz. Ancak eski evliliğinin sona ermesinde bir kusuru olup olmadığını anlamaya çalışırım. Eğer kusurlu olan taraf kendisi ise, bu kusurun benim evliliğimde de gerçekleşmesi durumunda sorun teşkil edip etmeyeceğine göre karar veririm. Kusursuz taraf ise veya bence sorun teşkil etmeyen bir kusursa, hiç sorun olmaz neden olmasın derim.

Şanssızlık eseri doğru olmayan kişi ile evlenmiş diye düşünür, ilişkime devam ederim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Açıkçası dul biriyle gereksiz yere birbirimizi üzmemize deegmez. Dul olanı isteyen erkek niyetini belli eder. Ama evlilik icin isteyen cok azdır sanırım.

Ben acıkcası bir dulla zor.

0|0
    3|2
  • çok hoş+bakımlı+hanım hanımcık+boşanmış

düzgün biri ama hayatında birisi olmuş biri.

iyi de hepimizin hayatında birileri olmuştur. önemli olan ben bu hanımla gelecek planı kurabilir miyim, o benimle kurabilir mi, birbirimize verdiğimiz değeri ve saygıyı özenle hergün geliştirebilecek miyiz, o ve ben çevremize takılmadan birbirimizi biz olduğumuz için sevebilecek miyiz sorularının cevaplarında... boşanmış olabilir. ne kız arkadaşlarım vardı evlendiler boşandılar. evlenip boşanmak ayıp değil ki..namus mevzusu ise çok farklı evlenmiş işte önüne gelenle beraber olup bekar takılmamış ki...tek konu çocuk olurdu...

0|0
    0|0
  • Kafalar uyuştumu birde eski kocasını görmedimmi çok güzel yürür.. Güzellik değil uyumluluk önemlidir

0|0
    0|0
  • bana her yönüyle hitap ediyorsa evlenirim. ama mutlaka boşanma sebebini öğrenirim.

çünkü evlilik adına ondan öğreneceğim çok şey olabilir. belkide mutlu olacağım birdir.

neden bakire değil yada boşanmış diye ben geleceğimi kenara atayım denerdim ver yaşardım

0|0
    0|0
  • ne kadar düşünürsen düşün ne kadar yorarsan yor kafanı düştüyse bir kere gönlüne gönül galip gelir bu savaşta, beyin çürütür bütün mazeretlerini. ne kadar düşünürsen düşün anlarsın sonunda düşünerek karar veremiceğini ve o noktada sorarsın kalbine, cevap bellidir: ATLA ATEŞE...

0|0
    0|0
  • Hiç evlenmemişsem ailem karşı çıkar bir.

Ben istemem bir konuda oda birini sevmiş ve çok sevmişki evlenmiş bu çok büyük karar.

Ve o kişiyi kolay kolay unutamaz aklından bendede paranoyaklık var ya benleyken onu düşünüyorsa diye falan.

Bu kadar stres yaşamaktansa hiç ilerletmemeyi tercih ederim.

0|0
    0|0
  • dul kimseler insan değilmi neden olmasın

0|1
    0|0
  • Boşanmış olması çok büyük sorun değil. Eski eşiyle görüşmelerine devam edecek mi, sürekli eski eşinden böyle yapardı çok hoş olurdu muhabbeti başlarsa evlenmenin ne anlamı kalacak. Yeni bir hayat kurmak istiyorsa olabilir.

0|0
    0|0
  • hımm. uzman sorusu. çok zor bir ihtimal devam etmek. insan kafayı yiyebilir. senden önce başkası. ve evlilik! uuuufffff. çok zor...

0|0
    1|0
    • peki bu kafayı yeme durumu kadının eski cinsel yasamımıdır?

• En azından resmi bir birlıktelık olmuş ,şimdiki zamandakı gibi kaç kişiyle olmuş ama muallak değil

• en azından resmi? o ne ya?

• olmaz evlenmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim ailem ayrı anne babada evli eşlerinin psikolojilerine kendimi koyuyorum ben şahsen yapamazdım bazı konularda bayan ilk olmak istiyor belki erkekelrde aynı fikirde olabilir.Ama şöylede bir durum var eski eşiyle herhangi bir görüşmesi yok ise o zaman sadece geleceğe bakılmalı ona göre adım atılmalı bu durumda düşünülebilinir.

0|0
    0|0
    • evet bencede. ama özlel durumlar göz önüne alınmalı ya mutlu olacaksak ya bayanın suçu yoksa ben erkek olarak böyle düşürüm.

• evtt verilen cevaplara göre dul bir kadın dul bir erkekle evlenebilir ama dul erkeklerde dul kadın istemiyo genelde:)

evt bu kadınları herkes dışladığına göre dul kadınlar ancak ve ancak evli erkeklerle olabilir sanırım:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...