Sokak koşucusu olmak desem?

sokak koşucusu olmak desem? nasıl olunur eğitim veren ya da öğreten var mıdır?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Harika bisey. egitim veren bir kurum yok. bu sporla ugrasan adam bulman ve ogretmedini istemen lazim. vudut esnek degilse yapamazsin. ayrica kaza olayi cok oluyor. oyle youtube 'daki videolardaki adamlar gibi binalarda ziplamak icin 5 -10 yil ugrasman lazim tabi. hala yapmak istiyosan sen bilirsin. bu cesit sporlar icin 15 yaslarinda baslamak daha iyi.20 yasina falan geldiginde vucut iyice esnemis oluyo.

0|0
    0|1
    • Valla pek esnek olduğum söylenemez ama 12 yaşından beri hentbol badminton oynuyorum lisanli olarak

• Soran eğer hala buradaysan lütfen bana ulaş bu konu hakkında bilgim var ve bende yapıyorum sana yardımcı olmak isterim hsezreal@gmail. com a mail at lütfen. Unutma parkourun yaşı yok. Esneklikte yapılan antremanlarla zamanla arttırılabilecek bir şey. Umarım bana yazarsın

• Bir süre sonra parkour takımı kurmayı düşünüyorum
      hsezreal@gmail. com

Kızlar Ne Diyor 4

• çok zor en az 5 yıl çalışman madalya sahibi olman lazım öyle basit değil sporcu olmak

0|0
    0|0
    • Sporcuyum zaten ancak freerunning çok ayrı bir olay

• ben senelerdir çalışıyorum :/ ama 3 yıl artislik cimsastik eğitimim var insan azimli olunca yapar ama çok çalışaman gerek her tarafın yara bere içinde kalabillr ama ilk kartvil prande gibi küçük şeylerle başlarsan yaparsın

0|0
    0|0
  • sokak koşucusu olarak besyo okuyanlar eğitim verebilirler

0|0
    0|0
  • sokak koşusu ilk kez duydum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• nasıl birşey oldugunu bilmiyorum bile.

0|0
    0|0
  • Maalesef ABD değil ki burası :)) parkur zor

0|0
    0|0
  • bence amerikaya gitmek gerek orda öğrenelim çok süper bir spor

0|0
    0|0
  • CESARET OLDUKTAN SONRA GERİSİ KOLAY ;)

0|0
    0|0
  • Zor arkadasim çok erken yasta başlaman lazim ve geçmişi olanlar bile profesyonel olamiyor :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...