Kilo sıkıntısı yardımm !?

18 yaşındayım kilom 46 karın kası çalışıyorum evde. Fakat kilo alamadığım için güzel yanıt alamıyorum iştahım hiç yok yardımcı oluuuun 😔

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Besin takviyesi falan kullanma bilip bilmeden yorum atıyorlar. Evde spor yaparken ustelik sadece karin kasi için kullanılmaz. Şuanda yaşın daha 18 ve metabolizman gerçekten çok hızlıdır buna birde az yemek yememe gelince kilo alamıyorsun. Yemek yerken iştah açma için ve daha faydalı olması için çok çeşitli yemeye çalış. Bu demek oluyorki 1 kepçe çorba değil yarım kepçe çorba yarım kepçe pilav ye. O gün evde pisen yemeklerin hepsini ye mumkunse karbonhidrat ağırlıklı olsun ve protein ihtiyacın için sabah haşlanmış yumurta falan ye. Ayrıca günü 3 ana 2 ara olmam üzere 2 öğüne bol ara öğünlerdr meyve tüket

2|0
    0|0
    • Sıkıntı işhahımın olmaması 😔

• Tamam işte yemek yerken çeşit arttıracaksın ve biraz daha yor kendini

Erkekler Ne Diyor 6

• kadınlar erkeklere göre daha hızlı yağ depolar , , karbonhidrat zengini besinler tüketmen lazım , markarna , esmer pirinç , bulgur pilavı , haşlanmış patates , bunlar karbonhidrat bakımından zengin , günde 3 öğün kesin yemen lazım , 4 5 yaparsan 1 haftada bile fark edersin , boyunu yazmamışsın ama , 1,70 flansa 50 55 kiloya kadar yağlı olarak kilo al , yani falza spor yapma kalori yakma , ama abarma tabi yağlanmayı durdurmassanda önüne geçmessin , ve uykuda çok önemli tabi , ben bu şekilde 15 kilo aldım , tabi spor yaptım ben çoğunu kas olarak aldım ama , düzünlersen beslenmeni uykunu , rahat alınacaktır. ha birde troid bezlerinde bir sıkıntı varsada zayıflık yapabilir , ve bağırsak parazitleride onada dikkat edebilirsin

0|0
    0|0
  • kilon çok az.

0|0
    0|0
  • kiloyu yiyerek değil spor yaparak alcaksın zaten kilo almadan kasıt kas kütlesini arttırmaktır yağ değil >.> protein almayı ihmal etme

0|0
    0|0
  • biraz kilo al çok zayıfsın

0|0
    0|0
  • Protein yüksek karbonhidrat düşük beslen her gün gitme fitnessa bir gün git bir gün dinlen

0|0
    0|0
  • Besin takviyesi kullan

0|0
    0|0
    • Ne gibi mesela

• Sporu bıraktığında yağlanma yaptığını duydum protein tozu için siz kullandınız mı sizcede öylemidir?

• Sporu biraktiginda kullanmamis olsanda yaglanma yapar. Ben kullaniyorum. Vucudu dsiplinle duzene sokuyosun, o disiplin bozulunca, vucudun bozulmasi normal degil mi :)

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...