Kapat

Kendimi şişman buluyorum. Boyum 1.65 kilom 56, sizce şişman mıyım?

Boyum 1.65, kilom 56, ölçülerim 90-78-95, ben kendimi şişman buluyorum, sizce nasılım? :S

Güncellemeler:
bu sitede yeniyim ben ama herkes diyetiysen, doktor felan zannediyor herhalde kendisini :D

kimisi 5 kilo fazlan var der kimisi en az 10 kilo fazlan daha vardır der, neye göre karar veriyorsunuz çok merak ettim :D ha merak ettiğim bir diğer konuysa acaba bana bunu diyenler kendileri çok mu uzun boylu ve fitler :D

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• 5 kilo fazlayla şişman olunmaz. sakın ha moral bozma. İnsanlar seni böyle de seviyor. sevmeyeni de boşver hatta teşekkür et. Yüzünü ve kalitesini bu kadar erken gösterdi diye.

1|0
    0|0
    • 5 kilo fazlayı nasıl bir hesapla buldunuz. burdaki herkes bi 5 kilodan bahsetmis. soran kişini beden kitle indeksi 20.5 cıkıyor. yani kilo olarak fazlası yok aslında. sadece beden ölcülerinden bel bölgesinde bir fazlalık var gibi duruyor

• en iyi cevabın en iyi yorumunu yapmışsın ikiaradabiderede ;)

5 kilo fazla olduğumu herkes nerden ve nasıl bir hesapla bulabiliosa artık :D komikler açıkçası..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• süpersin

2|0
    0|0
  • 90-78-95 yada 168 boy 56 kilodan daha önemli görüntünüzün nasıl olduğudur arkadaşım sanki belli bölgelerde yağ birikmesi var ve bu ileride sorun olabilir sıkı bir egzersiz programıyla ideal bir vücuda sahip olacağınızı düşünüyorum ölçülerinizden yola çıkarak yorum yapmam gerekirse 3-4 kilo verirseniz daha iyi bir görüntüye sahip olursunuz yalnız bunu diyetle rejimle değilde disiplinli şekilde spor yaparak vermelisiniz ama şişman falan değilsiniz kendinizi üzmeyin lütfen...

0|0
    0|0
  • kilolusun. boyun 168 olsa kurtarır

0|0
    0|0
  • şişmansın bence. 5 kilo vermen gerekiyor

0|0
    2|0
  • Bilgisayar bozuksa kapat ac duzelir turk kizi sismanim diyosa 5 kilo ver duzeleri olaya bakis acimiz bu boy kilo balik etli sinifinda yapar seni 90 60 90 diye bisey yok biliyorum ama biraz gobek var sanki onu 5cm dusursen ya da duz hesap 70 yapsan cok iyi 😂

0|0
    0|0
  • 1.65 boyla 56 kilo normal bi değer ama vücudundaki yağlar bel bölgeni sevmiş anlaşılan. ama o göğüs ve kalça ölçüleriyle daş gibi olma potansiyelin de var bi göreydik :P

0|0
    0|0
  • sen kendinde bir sorun olduğunu düşünmüş sormuşsun insanlarda sana katılmış şimdide sitem ediyorsun :) böyle bir kişiliğe sahip olduğunu bilseydik cevap vermezdik soruna kusura bakma

0|0
    0|0
  • taş gibisin :)

1|0
    0|0
  • görmeden konuşmak zor kiloyu taşımak önemli olan ama sanki bel bölgesi biraz. 2-3 aylık spor sonrasında o da gider gibi

0|0
    0|0
  • abartıyorsun :)

1|0
    0|0
  • resımden neden cekındın oyle daha saglıklı cevap alrıdın:p

1|0
    0|0
  • bence bel bölgene dikkat et,o bölgedeki yağlanmaların artabilir,göğüs ve kalça ideal.

0|0
    0|0
  • Boyun degilde kilon 165 olsaydi kilolusun derdik

0|0
    0|0
  • hayır değilsin. ama resmini görsek daha iyi olurdu şahsen :D

0|0
    0|0
  • iyi de niye cinsellikte soruyorsun :))

çekici miyim diyorsan görmemiz lazım.

0|0
    0|0
    • nerde sorabilirim? yerini bilemedim

• bence senin en az bi 10 kilon daha vardır.

0|0
    1|0
  • fevkaladenin fevkindesin.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• biz her nekadar söylesekte bos, buraya böyle bir soru sorman bile paranoyak oldugunu ifade ediyor... sacma cok sacma.

1|0
    1|0
    • saçmaysa yorum yapma tamam mı!

• icinde oldugun durumu gösteriyorum sana, oda iyiligimden ;)

• iyiliklerini kendine saklayabilirsin;)

• hayır şişman değilsin normalsin

0|0
    0|0
  • Güncellemen için cevap:

Ne bekliyodunki :) geldin yazdın insanlar cevap verdi yazdığın site kilo vermeye çalışanların veya doktor sitesi değil en iyisi doktora git o zaman Bide beğenmiyosun yazdıklarımızı hıhhh :)

0|0
    1|0
    • bunu açık profille yazamadıktan sonra seni muhatap alamam:D

• sen soruyu gizli sor kendini sakla sonra cevap neden gizli diye muhatab alma zaten güncelemden snra kimseyi tınlamadğn belli oldu anca alay konusu oldun ama merak etme normalsin.

• ahaha :D alemin derdi sni mi gerdi çk merak ettim şmdi :D benim sorum gizli sorulabilcek bi soru ama snin cvbın açıkça yazılmalı ki ne amacın olduğunu anlayabilelim :D hem bn sznle alay etmekten başka kim bnle alay edebilmiş çk merak ettm şmdi :D güncellememe bitek sn bu kadar takıp kendini kastığına bir de üstüne gizliden cevap yazdığına göre baya bi komplekslisin anlaşılan:D:D

• Kilolu filan değilsin ama komplekslisin

1|0
    0|0
  • gayet normalsin şekerim hiç abartma benimde boyum 1.65 kilom 60 gayet ideal durduğmu sölüyolar. yaşımda 21

2|0
    0|0
Yükleniyor...