Hayatının aşkını aramak mı beklemek mi doğru?

En uzun ilişkim 3 yıl en kısası 2 yıldı. Başlarda çok iyiydiler ama sonradan değiştiler. 2 yıl birlikte olduğum sevgilimle okulum bittiğinde evlenme hayalleri bile kurmuştum.O da kurmuştu aslında.Ama çok değişti.Hep sonu güzel olacak diye sabrettim.Ama olmadı.Şimdi yalnızım.Ve hayatımın aşkını bulmayı o kadar çok istiyorum kii...Ya o da beni sevsin,bana değer versin,gitmesin istiyorum.Çok mu şey istiyorum? Herkes güzel ve tatlı olduğumu söyler.Kilom normal.İstesem çok çıkacağım kişiler.Ama ben adam gibi adam istiyorum.Şu an yalnızlıktan ölebilirim o derece.Arayış içine girdim.Sizce aramaya devam mı ediyim?Yoksa bekleyim mi? Dayanamıyorum çünkü.Çok yıprandım.

Güncellemeler:
Burcum yay , yükselenim balık :D Bi arkadaş sormuşta yorum atabilmek için.

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• aslında bkleesen de ewlenecegin kişi aynı beklemesende aynı .benim bildigim kader de belli ewlenecegin insan. yanlıs bilmiyorsam böyle yani :D

1|0
    0|0
    • Evet öyle de insan br şeyler yapmak istiyo bi yerden sonra

• gayet iyi ya ben bilemiyorm :P :P :D hehe bn hani dogruyu bilip de yapamadıgım için sürekli bilemiyrm kelimesini kullandım ::D yoksa çok net biriyimdir :D ayrıca güzel düşünüyorsn

• Peki o zaman teşekkürler :D

Erkekler Ne Diyor 10

• bekle dicemde yaş ilerliyo ewde kalma olasılığın yükselio ://

Ara dicem yanlış insana bağlanıcaksın.. sonra acı çekiceksin..

ne diyim allah yardımcın olsn :)

1|0
    0|0
  • Türk Kızları Dağları Ben Yarattım Triplerinden Hep Kaybedicekler,etsinlerde.Nerede O Özgüvenli çıkıp hoşlandıgı erkeğe gidip kendi senden hoşlanıyorum diyebilecek kız.

Hiç durma hayalindeki tipi ARA ,BUL ve DEVAM ET.

0|0
    0|0
    • O yönden bi sıkıntım yok hoşlandığım anda söylerim zaten hiç içimde tutamam.Arıyorum bakalım.Erkek çok da adam yok.

• yalnızlıktan ne yapacıgını sasırmıssın sen bence:D ya rahat bırak kendını hayatının adamını ararken nıye etrafında olup bıtenlerı degerlendırmıyosun bırak bekleme bişey onune çıkar zaten illa birisi:D

0|0
    0|0
  • ben bekliyorum bakalim aramakla bulunmuyo

sadece cok ortama girip cikmak lazim

belki ilerde yaparim

0|0
    0|0
    • burclarimiz ayniymis cok ilginc :)

bildigim bi sey varsa yay kadinindan uzak duracaksin :)

• Çünkü onun yükseleni akrepti.Allah ından bulsun:D O haline göre hakkından geldim zaten.Ama baktım niye uğraşıyorum ki hala dedim.İki yıldan sonra düzelen zaten düzelirdi hala laf anlatmakla olacak şey değil dedim.Zaten hep terk ederdi.Yine terk etti sonra geri döndü ama kabul etmedim.

• adamin ahini almissin iste :D

• bu sorunun cevabını bende merak ediyorum, illaki gelir bulurmu

0|0
    0|0
  • Burcunu söyle derman olayım :D

0|0
    0|0
    • Yay :D Ama özelliklerinde bağlanamaz gibi seyler yazıyo ben bağlanırım kolay kolayda bırakamam.Yükselenim balık çünkü.Göz önünde bulundurursan sevinirim :D

• benim de yükselenim yay, hiç gelemem aşırı duygusallığa ağlaklığa ama ne gariptir ki duygu işi yapıyorum oepra sanatçısıyım :)

• Kaşar insanlarla işim bile olmaz.Allah korusun.Tam tersine namuslu bi sevgilim olsun istiyorum aklı başka yerlerde olmayan... Burç yorumunuz içinde teşekkürler evet çok dengesiz iki burç.

• Arayış nedir yahu :D Arama! Aşk gelir...

0|0
    0|0
  • hangi il

0|0
    0|0
  • aramakla bulunsa sorun yok bu iş biraz nasip meselesi ne ara ne dur ortasında kal bence :):)

0|0
    0|0
  • BENDE SENİN GİBİYİM..AMA BEN YERİ GELDİ BEKLEDİM YERİ GELDİ ARADIM..ARADIKLARIMIN HEPSİ YA EVLİ YA NİŞANLI :(ARADIĞIN KİŞİ ÖNCE KAFANDA BELİRLE ŞU OLAMLI BU OLMALI ZATEN KARŞINA ÇIKAR

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bekle aşk arayarak bulunmaz...

0|0
    0|0
Yükleniyor...