Marketlerde satılan tavuk ürünleri sizce ne kadar sağlıklı?

Evet arkadaşlar bildiğimiz üzere tavuk proteğin ihtiyacımızı gidermek için en ideal yiyecek ve yumurta oldukça sağlıklı ve sağlıklı insanın her tüketmesi gereken bir yiyecek olmasının yanı sıra günümüzde daha fazla üretim için kullanılan suni yemler ilaçlar vs ile hayvanların genetiğiyle bir hayli oynanmakta ve sizce marketlere kısa sürede gelen bu tavuklar ve yumurtalar ne kadar sağlıklı?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• sağlıksız. çünkü tavuğun hazırlanma sürecinde (öldürülüp, temizlenip tüylerinden arındırılması işlemi) çok sayıda sağlıksız işlemler uygulanmakta.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ham olarak satılanlar güvenlidir diye tahmin ediyorum.Ham dan kastım işlenmemiş,yani snitzel yada ona benzer soslanmamış olanları tercih ediyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Güvendiğim birkaç marka var onun dışında tavuk yemiyorum, hele nerden geldiği belirsiz yerlerde tavuk hiç yemem.

0|0
    0|0
  • bence hormonlular. ama yiyiyoruz mecburen.

0|0
    0|0
    • Maalesef ki zaten hormonsuz ürün bulmak imkansız, benim ilgilendiğim konu ne kadar sağlıklı ne kadar faydalı olan kısmı. Bakalım bu konuda detaylı bilgi sahibi olan birileri çıkıp yorum yapar belki..

Yükleniyor...