Bu sene Alex'li mi Alex'siz mi?

Bu yıl hazırlık kampı da geçirmesine rağmen yokları oynuyo sizce artık takıma zarar mı veriyo? Süper kupa finalinde baraja çarpıp giren top haricinde neredeyse ekranda hiç görünmedi ve sorumluluk alma çabasına da girmedi.

Güncellemeler:
Tek maçla değerlendirme yapmaktan bahsetmiyorum melonun da olmadığı gs ortasahasına karşı daha rahat inisiyatif alabilecekken almadı diyorum alex koşmuyomuş durarak oynuyomuş bunlardır her sene konuşulan saçmalıklar.

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Tek oyuncu üzerine yıkarlarsa takım kurgusunu herkesi telaşı sarar tabi. Alex yaşından ve hareketsizliğinden dolayı gitmeli diye düşünüyorum 10 buçuk kişilik takım olmasın artık fener.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Anıl...neredesin canım arkadaşım:(

0|0
    0|0
  • elex olur ...

0|0
    0|0
  • fener alex

0|0
    0|0
  • ından ve hareketsizliğinden dolayı gitmeli diye düşünüyorum 10 buçuk kişilik takım olmasın artık fener.aktan bahsetmiyorum melonun da olmadığı gs ortasahasına

0|0
    0|0
  • ından ve hareketsizliğinden dolayı gitmeli diye düşünüyorum 10 buçuk kişilik takım olmasın artık fener.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• pekii bnde sana soruyrm siz şu cristianı çok aradnz mı ?

0|0
    0|0
    • teknik direktör daum söyledi sportif direktör aykut izleyip transfer etti zamanında santosu izlemeye gittiğinde bonus olarak onu da aldı (bonus olduğu saçlardan belli zaten)

• bir galatasaraylı olarak alexin oyunu beğeniyorum doğrusu ama son maçta dediğin gibi çok pasifti

0|0
    0|0
  • Öyle ya da böyle bu senede oynar da bir dahaki sene bırakır ya da ülkesine döner. Bu sene daha bir şeyler yapmasını bekliyorum. Tek maça göre karar vermemek lazım.

0|0
    0|0
  • geçti artık o günler bu sene 5 gol atar . o fazlasını yaptı helal olsun yine de

0|0
    0|0
  • anıll ahbap: geçen sezonda böyle dedikodular yapmışlardı lakin sezon ilerledikçe adam yine ön plana çıkmaya başardı.

0|0
    0|0
    • dedikodu değil ki bu deivid ve uğurlu (biri savunmaya katkı veren) stoch ve topuzlu (biri savunmaya katkı veren) kanatlarla oynarken ancak takım dengesi sağlanıyodu alex olduğu için şimdi krasic ve stoch gibi iki uluslararası kanat oyuncusunu birlikte kullandığında emresiz iyice zayıflayan bu orta saha bi de alexi barındırırsa ne hale gelir?

• aykut kocaman alex siz takım deniyor, alexi oynatmıyacak falan diye söylemler vardı:)

• Herşeysiz olur Alex'siz olamaz..

0|0
    0|0
  • gene başlamayalm heryıl alexmi alexsiz diyoruz lig ortasında adama sarılıyoruz

0|0
    0|0
  • Alexsiz FB - FB' siz Alex düşünülemez..

0|0
    0|0
  • Alexli

0|0
    0|0
  • Alexsiz Fenerbahçe bir hiç.

0|0
    0|0
  • kraleks

0|0
    0|0
Yükleniyor...