İlgilendiğiniz kızın hayatınızda ilkiniz mi olsun isterdiniz?

Evet hayatında kimseyle çıkmamış kızlar mı daha cazip geliyor size?Mesala şimdiki yaşantısına kadar dört beş kişiyle çıkmış ayrılmış kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?Ve siz ne kadar ilksiniz soruyu cevaplarken empati yaparsanız sevinirim...

Güncellemeler:
Soru başlığı söyle yanlış yazmışım "ilgilendiğiniz kız ilk sizlemi çıksın isterdiniz ve neden?"
Beş altı erkekle sevgili olan kızlara gülüyorum arkadaş deneme tahtasımısın sen ya adam gibi düşünerek seç onunla yürü yada her önüne gelenle çıkma...

0|0
317

En İyi Erkek Görüşü

• suAltındakiİnci bacı: valla en iyisi hiç sevgili yapmamak aslında lakin işte toplum biraz garipsiyor. "a inanmıyorum senin nasıl sevgilin yok, kesin vardır birisi falan" gibi cart curt işte.

1|0
    0|0
    • Onların hepsi safsata karaktersiz insanların yorumları...insanın sevgilisi olmayabilir ne olmuş yani öyle hemen sevgili olan insanları anlamıyorum he tabi unutmuşum Aşk günümüzde cinselliğe giydirilmiş bir kıyafettir...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• o benim için ilk ise,ben de onun için ilk olmak isterim.Fakat bunu dayatmam kendime yani eğer bunu şart koşarsam mutsuz olma riskim çok fazla.Benim hayatıma bir çok kişi girmiş iken,karşımdaki insan için ilk aşk olmayı beklemek riyakarlıktır.Bu şeye benzer,bir çok kızla beraber olup,evleneceğin kızın bakire olmasını istemek gibi.Eğer bir gün bu riyakarlığa bilmeden düşersem ağır bir tokat yemeye razıyım.

0|0
    0|0
  • Daha önce sevgilisi olsun isterim yani beni tecrübe edinmek amacıyla kullanmasın diye zaten insan ilk çıktığı kızla evlenmiyor evlenene kadar kaç kişiyle geziyor tozuyor.

0|0
    0|0
  • Güncelleme + Soru = ilkim olmasını isterdim bi başkasıyla göz göze bakışması fikri oww ..

0|0
    0|0
    • Güncelleme : 5-6 erkek ? burda 10 kişiyle öpüştüm şimdikini çok seviorum ne yapmalıyım die soru gördüm. Kim olduğunuda biliorum gizli sormuş ama benm onun gene öyle bi sorusuna verdiğim bi cevapta engellediğini hatırlıorum. Muhtemelen oydu çok korkunç apaçi gibi bişydi kız :(

• Bn ona böle şeyler söledm die engelledi bide küfür etmişti cevapta veremiosun :( Gereksiz kaybolmaya mahkum karaktersiz insanlar. Hani o anda oralarda mod olmasa millet görücekti rezillik :(( Nese sakinim ..

• Kendini zaten belli etmiş hem soru sormuş hemde eleştiriye gelemeyip engellemiş...

• Ne saçma! İlk benle çıksın! Beni bulamazsa sıçsın! Huh! Durum çok basit... Beni sevsin, yanında kendimi mutlu hissedeyim yeter... Ben kızın ilk çıktığı değil, ömrünü paylaşacağı adam olmak isterim...

1|0
    0|0
  • ilk sevgilisi ben olmak isterim

0|0
    0|0
  • eski sevgilimin ilkiydim.. bundan dolayı cok mutlu ve rahattım.. yine oyle biri olsun isterdim açıkcası..

0|0
    0|0
  • tabiki ilk olmak isteriz

0|0
    0|0
  • İlk nedir ? ne bu ilk sevdası

İlk değil o anki hissettiğim önemli benim için

Poku yedik ozaman ilkini nereden bulucam simdi :S

0|0
    0|0
  • ilk olmam tabiki tercih sebebidir. o da ilk olur

0|0
    0|0
  • 24 yaş ve üstü erkeklerin deneyimsiz bir kızı çekebileceğini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • İlki olayım.

0|0
    0|0
  • takılmamak lazım bunlara

0|0
    0|0
  • Kimseyle çıkmamış kız var mı ya yapma :D

0|0
    0|0
  • nasıl sorular bunlar nedne itmesin ki tabikide ister.

0|0
    0|0
  • selam arkadaşım öncelikle senın sorundan önce yüzlerce soruya baktım ama en cevaplanabiliri bu geldi açıkçası.gerçekten gönülden cevap verilecek bir soru.şöyle bir empati kurarsak sende biliyorsun ki yaşadığımız toplumda gerek çalıştığımız iş yerleri gerek üniversiteler gerekse sokak ve caddeler binlerce insan modeliyle dolu çok çeşit düşünceler mevcut. 15-20 yaş arası erkeklerde genellikle olgunlaşmamış düşünceler olduğundan gerek aile gerek eğitim gerek arkadaş çevresi kaynaklı yenı tanıdıkları hoşlandıkları yada çıktıkları kızlarla ya ucu gözükmez hayallere dalıp bir süre sonra beklentileri gerçekleşmeyince kolay vazgeçerler bu genelde erkeğin hayalinde istediği kızı canlandırıp sonra hayal kırıklığına uğramasıyla son bulur.senın sorduğun soru çoğunlukla bu yaşları kapsar çünkü çıkmak dediğin şey akıllı bilinçli insanlarda bir süre sonra içi boş bir kelime haline gelir.kadınlar böyledir mesela duygusaldırlar kendilerine yapılanı unutmazlar genellikle akılları başına geldiklerinde seçici olurlar. bu çeşitliliğin arasında bir erkeğin değil siz bayanların erkeklere nasıl yaklaştığı ve onları tanıma doğru ile yanlışı ayırt edebilme çabası önemli çünkü çoğu zaman temel yapı taşları sizlersiniz .insanlara güvenin ama güveninizi kullanmalarına izin vermeyin önceliklerinizden taviz vermeyin kimin kaçıncı çıktığı olduğunuzun hiç önemli yok önemli olan güvenicek birini bulmak dinliycek sizinle yanlızılığını paylaşıcak biri yani bu çıkma sayısı o zaman çok önemsiz olur =) =)

0|0
    0|0
  • Benm ilkim olsun bende onun :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir insanın ilki değil, sonu olmak önemli.

0|0
    0|0
  • İlk olurda son olmak marıfet..

0|0
    0|0

• .

0|0
    0|0
Yükleniyor...