Vücudum nasıl sizce?

Heh, hani şu sürekli oram buram nasıl diye soranlar olurdu ya, bakın artık ben de dayanamadım arkdşlr :S Bu yüzden gizliden soruyorum :/

Şöyle bir bakın;

http://i.hizliresim.com/dWWm67.jpg

Daha önceden salona gitmedim evde geliştirdim kendimi. Önceden çok çok zayıftım protein ve karbonhidrat katkılı ürünler tüketerek kütlemi arttırdım. Omuzlarım geniş değildi önceden. Son zamanlarda bıraktığım için yağ oranım biraz arttı. Onu da 1-2 ay içerisinde toparlarım. Son durum bu. Az önce çektim.

Sizce nasıl şu anki hali? Yoksa biraz daha çalışayım mı?

Güncellemeler:
Telefonu biraz üstten tutarak çektiğim için omuz bölgem biraz daha şişkin çıkmış sanırım.

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Üstsüz olmalıydın

0|0
    0|0
    • O kadarı ayıp olurdu saygısızlık olmasın diye atletle çektim :)

• Pekii güncelleyebilirm soruyu belki.

• :)) teşekkurler

Kızlar Ne Diyor 4

• abi sen naaptın yaa kol çalısırken azcıkta kilo alsaydın kollar iyide alt çok zayıf çok sırıtıyo acil kilo al sonra karın çalıs sadece omuz calısmıssın

0|0
    0|0
    • Fotoğraf azıcık üstten olunca ve yan dönünce öyle olmuş normalde bel ölçüm omuzlarımla orantılıdır :)

• Bu sefer ayarı kaçırırsam hafiften şöbiyet olur baklava kalmaz :D

• Oofffffffff çok kötü :-S ya da yan durduğun için mi acaba

0|0
    0|0
  • Biraz daha kütleni arttırsan^^

0|0
    0|0
  • Çok orantısız kollar kafam kadar alt taraf çöp gibi, çekme açısı falan deme itiraz kabul etmiyorum.

0|1
    0|1
    • Peki fotoğrafa iyi bak. Belim kadar kolum olabilir mi? Olamaz o halde güncellememi iyi oku. Gelişi güzel de yorum YAPMA.

• Gizlisin bilmem farkında mısın

• Evet sen de gizli olunca laf dalaşına girmen kolay olmuş belliki. Neyse

Erkekler Ne Diyor 8

• iyi durmak yok yola devam.

0|0
    0|0
  • güzel orantısızlık var ama toparlarsın

0|0
    0|0
  • bu kollar falan evde yapılmış ve tamamen natural olsa böyle bir soru sormazdın. ki bunun yanın sıra sanırım 3-4 yıldır yapıyorsun spor? burdan da bakarsak 3-4 yıl için sadece kolların gelişmiş, biraz daha yolun var gibi

0|0
    0|0
  • kollara hava basmışsın diğer yerleri unutmuşsıun

0|0
    0|0
  • Orantısız sanki ancak fena değil yinede

0|0
    0|0
  • Ne kullandın kilo almak için

0|0
    0|0
    • Et ve süt ürünlerinin tamamı, ek olarak baklagiller.

• Gökhan kardeş, o halde kilolu insanlar spor yapıp zayıflamıyor mu? Ortada bir ters orantı olur spor ve kilo arasında. Bu konuda böyle bir soru sorduğun için şaşırdım açıkçası. Protein tozu kilo aldırmaz zaten, kütle arttırır. Yani vücudu genişletir. Çünkü doğal yollarla alınan besin maddeleri spor esnasında gider, bu nedenle de takviye olarak protein tozu alınır. Tozların içinde ek bir çok besin maddesi de olduğu için sporcuya bir denge kazandırır. Ben de bu konuda aksine bir şey söylemiyorum zaten :)

• Ayrıca zayıf olan bir insan, günde yediklerini kolay yakar bu nedenle de kilosu hep sabittir. Bu sabitliği ortadan kaldırıp kilo alınmak isteniyorsa o halde tokken bile günlük öğünün 2-3 katı alınmalıdır. Zorla da olsa yiyeceksin yani.

• Tam s i kilecek adamsın :))

2|2
    1|1
  • Beyaz Atlet yakıyor :D

2|2
    0|0
    • Atletlerimi bulamadım abi, bakma beyaz olduğuna, Spor atlettir kendisi :D

Yükleniyor...