Şimdi galatasarayı gruptan çıkamadı diye kötülüyorlar ama?

onun yerine hangi türk takımı olsa gruptan çıkamazdı doğru değil mi

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Dortmund ve Arsenal çok kötü durumdular. Anderlecht kendi liginde kötü sonuçlar alıyor. Zaten çocuklarla oynuyorlar. Galatasaray'ın o takıma karşı çok rahat galibiyetler alması gerekirdi. Galatasaray aslında çok kolay bir gruptaydı. Beşiktaş'ın bu sezon Arsenal karşısında ve sezon içinde gösterdiği performansa bakarsak en kötü üçüncü olurduk. Zayıf bir takım olan Anderlecht bile Arsenal ve Dortmund'a karşı kafa kafaya oynadı her maç çünkü dediğim gibi Arsenal ve Dortmund'ta çok kötü şu an. Sorun Galatasaray'ın gruptan çıkamaması değil zaten. Berbat bir futbolla her maç ezilerek yenilmesinde sıkıntı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Galatasarayi isteyen kotuler bizim bir yerimiz eksilmiyor oyle olunca. Tam 1 yil once bugun juveyi yendigimizde sansa yendiniz yok kar yagmasaydi yenemezdiniz falan sacmalayanlar vardi mesela. Onemli mi? Tabi ki hayir.

0|1
    0|0
    • ülke futbolunun geldiği noktaya değinmek istedim başarılı değiliz juventusla galatasaray arasında fark göremiyorum

• anladım

• Aslında kimse gs yi kötülemiyor skoru standarda bağlaması alay konusu olan.

0|1
    0|0
    • bence normal skorlar galatasarayın kadro kalitesine bak arsenal dortmundun kadro kalitesine bak

• Çıkarmadığımız ve gs li arkadaşlar bu kadrodan çok şey beklediği için zaten herkese söz hakkı doğuyor :) Yani evet bir konuda hemfikiriz kaliteli takımlarla oynadılar belki hiç bir Türk takımı çıkamazdı o gruptan ama kısa sayılabilecek bir dönemde çok fazla aynı skor görülmesi insanlar için alay konusu üretti. Tabi gsli arkadaşların vakti zamanında içlerinde bulundukları alaycı tutumda bu olanların kullanılma isteğini körüklemiş oldu. :)

• bence skorlar normal daha fazla fark yemeleri an meselesiydi ne zaman birbirimizin başarısızlarıkdan nemalanmazsak o zaman başarılı oluruz

• sanmıyorum fenerbahçe beşiktaş en azındın anderlecti yenerdi

0|0
    0|0
    • anderlech yenmek türk takımları için başarı mı sence

• ben başarılı mı diyorum ya puan alırlardı diyorum anderlect küçük takım diye puan alınmasın mı ne saçma ya offfffffff

• sen soruyu anlamamışsın güzelim iyi oku soruyu

Erkekler Ne Diyor 12

• Beşiktaş ı arsenal karşısında gördük dik duruşunu hic bozmadı bu grupta Dortmund formsuzluguna rağmen lider oldu

0|0
    0|0
    • beşiktaş 3. olabilirdi ona eminim ama gruplardan çıkması çok zor bizim takımların boy ölçüşemeyiz

• şu an türkiye avrupaya takım gönderebiliyorsa bu bizim sayemizdeydi.
    Geçen sne ve ondan önceki sene yaptıklarımız ortada.
    Dünyada taraflı tarafsız her kulübün saygısını kazandık.

Ve isteyen konuşsun istediğini desin biz ne galatasaraydan vazgeçeriz nede onu sevmekten.

0|0
    0|0
    • sana vazgeç demedim zaten türkiye olarak altlardayız kalitemiz aşağıda

• yok yok bana ddemediğini biliyorum galatasaraydan vazgeçmeyiz demişin ya gereksiz yani

• Yoo öyle ama başkalari gibi donek degiliz anlaminda dedim

• Benim futbol görüşüme göre hiçbir Türk takımı ilk ikiye giremezdi ama Beşiktaş 3. olurdu Fenerbahçe 4. olurdu bizim gibi.

0|0
    0|0
  • galatasaraylıyım
    bjk en az 5 puan alırdı bu grupta.
    evinde o dortmund a ve arsenale yenilmezdi

0|0
    0|0
    • yenilirdi çekişemeyiz onlarla fark var

• 4 maçta 16 gol yediniz dört 4 gol ortalama ile oynadınız ben oraya çorumsporu koysam defens yapardı da az gol yerdi

0|0
    0|0
  • Bunu sen bilemessin belki çkardı ama gs de ne bu sene gruotan çkamadı diye çok kötü bir takım olur nede 14 sene evvel uefa yı aldı die çok iyi bir takım olur başarılae devamlı olursa basarılıdır

0|0
    0|0
    • katılmıyorum çok başarısısız ülke futbolu yerlerde elin isviçreli takımı gruptan çıktı

• Buna katılıyorum zaten demek. istediğim bu zaman lar geçicidr iyi zamanlarda gecicidr önmli olan bundan kurtulablmk

• bu transfer politikasıyla hiçbişey olmaz ha bir de türk futbolculardan baksanalara almanlara panzer gibi

• yanlış tespit onun yerinde herhangi bir Türk takımı çıkardı

0|0
    0|0
    • ya kabul edin çıkamazdı işte türk takımları alman takımlarıyla ingiliz takımlarıyla çekişemez edebiyat yapmayın

• Böyle şeyler her zaman olabilir önemli olan alnımız dik sahadan ayrılmak!

Şike yapmadık sonucta ;)

0|0
    0|0
    • alnımız dik mi güldürdün :) 19 gol yiyerek tarihe geçti takım bu alnımız dik maça çıkmasa daha iyi

• o zaman yakınma neden böyle diye iki yüzlülük yapmaya hiç gerek yok

• passolig olmadan önce küfür kıyamet oluyordu bence iyi oldu

• Herkezi kendiniz gibi gormeyin bizherturlu cikardik

0|0
    0|0
    • ben gs değilim siz de çıkamazdınız kabul et

• fenerin beşiktaşın kadrosu dortmundu ve arsenali yenecek kalitede değil arkadaşım olaylara geniş açıdan bak

• Ben gs li değilim ama gs den sonrada en fazla gol yiyen takım sizsinz mk besktasn ne olduğunu bilioz smdi arsenal le tothenam iyi oynadı die göklere çıkaracak halımz yok

• rekor kırdınız rekorda kırarlar mıydı acaba -.-

0|0
    0|0
  • Kötü ama

0|0
    0|0
  • 3 sene adamlar sampiyonlar ligine katildi 3 de 2 sampiyon oldular birde süper kupa aldilar daha ne yapsinlar

0|0
    0|0
    • şampiyonlar ligine katılmakla başarı sayılmıyor direkt katılıyor zaten :)

• Kimse değildir skor taraftari takimina kizsada sen böyle konuşunca aslinda macin gidisatini bende farkli bekliyordum

• bende

Yükleniyor...