Burak Yılmaz'ın başka bir takıma transfer olduğunu biliyor musunuz?

burak yılmaz ikinci dönem yeni kulübüyle başlayacak sağlam kaynak bunun yanında Veysel Gökhan zan eboue aydın yılmaz sabri Sarıoğlu pandev dzamali hepsi satıldı

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ağzından bal damlıyor diyeceğim ama yazmışsın elinden bal damlıyor.. nerde o günler keşke gitseler hiç yakışmıyorlar bu takıma oyun kalitesi olarak..

0|0
    0|0
    • Şunu da eklemek istiyorum özellikle de Burak yakışmıyor bu takıma herkes o gol attığında iyi birşey yaptı sanıyor önemli olan girdiğin pozisyonların çoğunu atmak Galatasarayın forveti olacak adam çok pozisyona girmeli fırsatçı olmalı pozisyonunu bazen kendisi de yaratmalı ilerde çok pres yapıp kaptırdığı topu gerekirse kendi ceza sahasına kadar kovalamalı ama bu kovalama ve pres yalandan yapılmayacak ciddi ciddi topu kazanma niyeti olmalı bence bir takımda en önemli şey forvetin top kovalaması pres yapması ve oyuncuların yalancı savunma yapmadan esas niyeti top kazanmak olmalı kısacası 2011-2012 sezonundaki yani ilk geldiği seneki Elmander tipi adam lazım

Erkekler Ne Diyor 16

• Yalaannn. Burak ve Umut dışında Galatasaray'da forvet mi var. Kim oynayacak yerine Burak'ın. Yabancı alamazlar çünkü yabancı hakları da dolu. Yerli Galatasaray formasını taşıyacak kaliteli bir forvet yok şu anda alabilecekleri. Bu haber yalan hani. Galatasaray kadrosunun köklü bir değişikliğe ihtitacı var ama sezon ortasında bunu yapmak çok saçma olur.

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım'ın kardeşi de GS ye üye olmuş bunu da biliyor musun :)

Bir gün herkes FB'li olacak, GS bile dediklerinde anlamamıştım şimdi daha anlaşılıyor :)

0|1
    0|0
  • Gokhqn ve bir kqc oyuncu gitti ama burak ve sabriyi bilmiyordum

0|0
    0|0
  • Hahahaha iyiymiş

0|0
    0|0
  • Abd de bir kulup ama kesin değil 18m abd doları gidicek +bruma ve semih tr 25m euro karsılı a. Madrid yolcusu

0|0
    0|0
  • bunlar bence az. 41 futbolcunun en az 15 tanesinin gitmesi gerekli

0|0
    0|0
  • İnsan haber verir bir tanesini de ben alırdım halı sahada oynatırdım :)

0|0
    0|0
  • Keşke be keşke

0|0
    0|0
  • Yemin et sahimi

0|0
    0|0
  • Şifo Mehmet ve Takoz Recep'te Beşiktaş'a takviye olarak gelecek topçular.

0|1
    0|0
  • Yapmaları gereken buydu yoksa iflas ediceklerdir Muslera Sneider da gidecek

0|0
    0|0
    • onlar henüz takımda kalacaklar

• Satılacaklar onlarda patronum kongre üysi ve yönetime çok yakın birisi Albayrak hepsini gonderecek yerler arıyor

• Bilmiyorduk öğrendik teşekkürler

0|0
    0|0
  • revizyon

0|0
    0|0
  • Burak gitmeyecek

0|0
    0|0
  • Nasıl olur sımdı kim atacak kendıne yere penaltı alıcak gs sever öyle topcuyu

0|0
    0|0
  • yalancıyı dilenci kovalasın mı?

0|0
    0|0
    • tamam satıldı görürsünüz

Kızlar Ne Diyor 2

• Hepsi degil

0|0
    0|0
  • giderse avrupada bal gollerini atamaz artık

0|0