Bilgisayar kullanmaya başladığınız yılı ve ilk deneyiminizi söyler misiniz?

Mesela ben 1998 yılında kullanmaya başladım. KRN marka bilgisayar almıştık. Fifa 98 oynamıştım ilk :)

0|0
9|14

En İyi Kız Görüşü

• 1994 senesi. henuz dort yasindaydim. o komik bilgisayarda sadece babamin sirket bilgileri vardi ve ilk deneyimim onlari bilmeden silmek olmustu. tepeden toplanmis sari saclarim, gozlerimi kocaman acmisim, bilgisayar masasina cikmisim bagdas kurmusum poz vermisim bi de babama. O fotograf babamin isyerinde masasindadir hala.

0|0
    0|0
    • edebi cevap olmuş. resim de uygun, siyah beyaz bi kare canlanıyo insanın gözünde.

• olabilir :))

• yalniz dort nerden cikti. 94 dedim diye oyle yazdim galiba. iki bucuk yasindaydim. :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Bi oyun sitesi vardı onda takılıyodum sonraki yıllarda da tomb raider falan oynamaya başlamıştım cd den.

0|0
    0|0
  • Ben biraz geç başladım ama 3 günde kavradım :D slayt ödevi hazrlamam gerekiyordu :D çok eski bi laptopla başladım asus'tu :D kalın ve ağar rengi de sönük

0|0
    0|0
  • 2005in baharında başladım..Profesyonel olarak başladım:))

0|0
    0|0
  • 98yılıydı benim de kocaman bir ekran vardı tüplü televizyon misali.Paint de takılmışımdır herhalde pek hatırlamıyorum:))

0|0
    0|0
  • :)) 1999da kullanmıştım bir arkadaşlık sitesine girmiştim adamın teki sohbete başladı ve bağlantısı koptu "düştüm" demişti bende gülmüştüm sandalyeden mi diye adam anlamamıştı.. sonra salak gibi telefon numaramı verdim ve bana sapıkca mesaj atmıştı cocuktum ne ağlamıştım internet bir nevi tecrube

0|0
    0|0
  • ben 1-2 yaşındayken babamın eski bir bilgisayarı varmış 94-95 li yıllardan bahsediyorum.rastgele tuşlarına basarmışım tabi kullanmak sayılırsa :)

0|0
    0|0
  • 6 senelik bilgisayarımla çok sev,iyeli bir ilişkim var kendisi bana hiç yamuk yapmadı

0|0
    0|0
  • hatırlamam galiba adam asmaca oynardım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• orta okulun sonlarıydı o zaman ibm marka almıştık ilk oynadığım oyun john deere american farmer idi =(8

0|0
    0|0
  • Yılını tam hatırlamıyorum, 1994-1995 filandı galiba. Windows 3.1'deki klasörlere ağzımı ayırıp bakmakla geçirmiştim ilk saatlerimi :)

0|0
    0|0
  • 1994 yıllarında falan başladım amiga ile girdim piyasaya

amiga commodore heytttt beeee...

Goal 3 falan vardı armutlar ile domateslerin macı vardı veee

Efsanee oyun... Prens of persia link

0|0
    0|0
  • İlk mario oynamıştım 2000-1999 yılında heralde ..

0|0
    0|0
  • 13 yaşından beri haşır neşirim computer ile.

0|0
    0|0
  • 91 93 de kullanmaya başlamışdım abım bılgısayarı kullanırdı bende arkasından nereye bastı nereye ne yazdı dıye ezberlerdım abım gıdınce acar oynardım ms-dos kullanıyordum ılkokula gıderken :)

0|0
    0|0
  • 12 yıl önceydi galibaçinternet kafeye giderdik okuldan kaçıp.

0|0
    0|0
  • efem bir cd takıp ilk p*rno deneyimimi yaşamıştım kapatmayı bilmediğimden sürekli başa sarıyor zincirleme orgazma neden oluyordu.

0|0
    1|0
  • 2001 red alert

0|0
    0|0
  • DX BALL ile başlamıştım ,seneyi hatırlamıyorum. O kapatma X ( çarpı işareti ) ilk deneyim oydu

0|0
    0|0
  • 2009 şaka gibi demi

0|0
    0|0
  • ilk 1997 de başladım.

0|0
    0|0
  • 95 yılındaydı dayımın bilgisayarı vardı içinde window95 yüklüydü

0|0
    0|0
    • o zaman 64 mb ram son çıkanlardandı

• O zamanlar pek çakmıyordum ram falan zaten çocuktum. Şu fareyle oynanan polis oyunu vardı silahla hırsızları falan vuruyordun bilgisayarda tek anladığım şey oydu :)

• ben 9-10 yaşındayken p*rno sitelerle başladım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...