Artık kış geldi dışarıda yürüyemiyorum?

koşu bandı almak istiyorum netten araştırdım ama uçuk fiyatlar o kadar ödeyemem şimdi dandik de olsa bişey bulabilir miyim ya da nerden bulurum maksat işimi görsün o kadar iyi olmasına gerek yok?

0|0
3|10

Erkekler Ne Diyor 9

• yağmurlu havada daha güzel yürümek, koşmak

0|0
    0|0
  • 2. el al daha iyi

0|0
    0|0
  • Spor için illa koşmanız gerekmiyor

0|0
    0|0
    • evet ama ben yürümeyi daha çok seviyorum tabi dışarı da açık havada müzik dinleyerek çok iyi oluyor nasıl geçtiğini bile anlamıyorum bir de fitness falan sıkılıyorum ben o hareketleri yaparken

• bunda tuhaf olan ne yürürken müzik dinlenmiyo mu? ne insanlar var ya ben artık ne cevap vereceğimi şaşırıyorum hey Allah'ım ya

• Kalabalık içinde müzik dinleyerek kendini soyutlamayın bence. Yoksa tuhaf demiyorum. Beni yanlış anlama.

• sitelere bksaydın iyi olurdu

0|0
    0|0
  • itfaiye meydanı falan var ankarada ama 2. el bişi al garantisi devam edebilen bulursan gittigidiyordan falan

0|0
    0|0
  • Koşu bandı yok ta :) Mekik aleti var bende yanlarını eritmek için işe yarar :)

0|0
    0|0
  • Dışarıda niye koşamiyorsun kışın yapılır spor zaten soğuk hava mis gibi erimezsin :D

0|0
    0|0
  • google 2. el koşu bandı yazsaydın iyiydi

0|0
    0|0
  • Netten 700 e de var kosu bandi ben misal voitimi netten aldm 1900 e 2 ay once. Saglam sitedir voit harici de markalar var bak istersen. Voitanabayi. com ve hizlialisveris. com

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ucuz etin yahnisi yavan olur

0|0
    0|0
  • ikinci el sitelere ve sayfalara bak

0|0
    0|0
  • Çok yer kaplar ve kaba durur bir daha düşün bence

0|0
    0|0