Sevgilinizin ya da sevdiğiniz kişinin ciddi bir hastalığı oldu mu hiç?

Hiç sevgilinizin ya da sevdiğiniz kişinin ciddi bi hastalığı oldu mu? Olduysa ne gibi bi hastalık? Yani ameliyatlık falan? Ne yaptınız y ada yapardınız bu durumda? Bir de kendisi çok önemsemiyorsa ne yapardınız..Tamam ameliyat olacak ama pek umursamıyor hastalığını..Ne yapardınız bu durumda?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• En zor aşama kabullenme aşamasıdır.Bu aşamayı atlatmasına yardımcı olmanız lazım.Gereksiz umut verme çabalarına girmeyin."İyi olacaksın,üzülme,şunları yap/yapma vb tarzı açıklamalar sadece kızgınlığını arttıracaktır.Sorgular,kızar,kudurur,nefret eder.Bu aşamaları geçtikten sonra en sonunda umursamaz.Bence en güzelini yapıyor.Önemsesin diye uğraşmayın emin olun her an onunla yaşamak zorunda olduğu için önemsiyor zaten.Sessizce yanında olduğunuzu hissettirin yeter

1|0
    0|0
    • tesekkur ederim...yanliz -her an onunla yaşamak zorunda olduğu için önemsiyor zaten,- onunla derken neyi kassettiniz? hastaligimi?her an onunla yasamaya da bilir yani sadece ameliyyatdan sonra kendine cok iyi bakarsa iyilesir ama bakmak istemiyor(

• Hastalığının ne olduğunu bilemiyorum.İyileşme ihtimali olan bir hastalıksa ne mutlu.Hasta kişi genelde kendini normal insanlar gibi hissedemez.Hastalık insanı karamsar ve umursamaz yapar biraz.Umutsuzluğa iter,bilemiyorum.Bence hastalığından hiç bahsetmeyin bile, kişi kendinden vazgeçse bile çevresinde onu seven insanlardan kolay vazgeçemez.Yanında olun,eğlenin,umursamaz olun onunla beraber.Bu kadar...

• hm tesekkuler yaridimiz icin..hastlaigi cok sukur cok kotu degil...aslinda mide ameliyyati olacak..ama ameliyyatdan sonra kendisine bakmasi gerekiyorki tekrarlarnmasin cunki tekrarlnadikca yeniden ola bilir ve kotu olur(..anma umursamaz olamiyorum bi turlu..o da sizinde dedigniz gibi kiziyor..sanki iyilesmek istemiyor,ve bu beni uzuyor

Erkekler Ne Diyor 1

• Benle anlaşamasada çok sevdiğim kardeşimin behçet hastalıgı var ve tedavisi olmaması ailemizdeki herkezü üzüyor

0|0
    0|0
    • cok uzuldum..neden olmak istemiyor...boyle insanlari anlamiyorum ya:(

• Tedavisi yok sadece kendisine iyi bakarak hastalığı erteleyebiliyorsun.

Yaşlılık dönemine erken giriyor el ayaktan düşüyorsun.

Kendine ne kadar iyi bakarsan hastalığın okadar geç etki etmeye başlıyor.

Asla üzülmemeli stres yapmamalı bunlar hastalıgı tetikliyor

• evet...haklisin(

Kızlar Ne Diyor 1

• Destek olurdum her şekilde bunu gerçekten içimden gelerek yapardım onun moralini yüksek tutmak için dğeil sadece.

1|0
    0|0
Yükleniyor...