Kızların havalanmasını sağlayan nedir?

Aslında Ben Bir Erkeğin Aşırı değer vermesi diye düşünüyorum...

Ama bazen kardeş gözüyle baktığım kızlar bile fazla yüz verince bi tarafları tavan yapabiliyor...hani sanki ben onun cıktıgıyım (ne salakca bişey ya))

Evet Cevaplarınızı bekliyorum...

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen kardeş gözüyla bakıyosunda bu onu anlıyo mu? Bazı kızlara merhaba desen aaa bu bana asılıyo mantığı güderler buda onlara tavan yaptırıyo.. Kendine aşırı güven değil aslında bu güvensizlik ve bu güvensizliği kendi içlerinde bu şekilde kapatıyolar kendilerine itiraf etmektense bu daha kolay bi yöntem.. Birde dışarıya karşı aşırı derecede basit görünen ama ben basit değilim diyen kızlar var mavi boncuğu dağıtırlar dağıtırlar sonra ben yüz vermiyorum onlar benim peşimden koşuyo derler.. Bu da egolarını tavan yaptırır.. Erkeklere karşı değilde kızlara karşı çok güvel hava atma yöntemidir ben senden daha güzelim bak senin değil benim peşimde koşuyolar gibisine buda kıskançlıktan kaynaklanır..

0|0
    0|0
  • ilgini çek bakim yere çakılmıyor mu havalananlar!.fazla şımartmayın bulunmaz hint kumaşı muamelesi yapmayın sizde.arkadaş gözüyle baktıklarında senden hoşlanmış olabilirler yani kendi taraflarına çekmek için "ona bakma bana bak" misali kendi aralarında havalanmalar doğaldır yani nede olsa kız psikolojisidir bu :) sende aralarından seçeceksin yani her kızada sazanlama atlayıp değerini düşürmeyeceksin ;)

0|0
    0|0
  • 1- aiLe 2 - güzelLik 3 - meziyetLerinin farkında olan çoğu kişi zaten havalıdır..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ewet bazen hiç ummadıqın insanlar bile bir havalarda. çünkü karaktewrsiz insanlar ona fazla değer verin kendi gözlerine giriyorlar. ama nedense böyleleri çok şanslılar...

hiç kimseye hak etmediği vermeyeceksin ki yarın seni satmıya...

0|0
    0|0
  • ERKEKLER

0|0
    0|0
Yükleniyor...