6 ayda kaç kilo veririm?

Spor salonuna gidiyorum, 2. ayım. Toplam 8 kilo verdim, 93tüm şimdi 85. Boyum 1.64, kemiklerim baya iri, kilolular kemiklerim iri diye kendilerini avuturlar diyor olabilirsiniz fakat harbi iri kemiklerim var. Vücudum orantılıdır. Kaç ayda 60 kiloya düşebilirim? 25 kiloyu kaç ayda verebilirim yani? Ve de daha hızlı vermem için öneriniz var mıdır?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• haftada max 1 kilo verebilirsin diyet + 1 saat spor yaparak. Kilo verdikçe diyetini de değiştirip daha hafif şeyler yemelisin, yoksa eskisi gibi veremezsin. ayda 4 kg verirsin. ortalama 3.5 kg verirsin. 20 kgye yakın kilo verirsin. ama diyet programı değişmeli zamanla..

0|0
    0|0
    • Hoca diyete ocak ayında başlatacağını söyledi. Şimdi sadece yememem gerekenlerin listesini verdi, bende ona göre yiyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• Kiloluyken ilk başlarda hızlı kilo verirsin bu durum kilo verdikce yavaslar temponu arttır kendini zorla şeker kesinlikle kullanma unlu mamüllerden uzak dur protein ağırlıklı ye uyku düzenine dikkat et 8 saat senin için sağlıklı olandır

0|0
    0|0
    • Şekeri bıraktım çayda, unlu mamulde çok yemiyorum ama öğle araları çğğ

• Hafta sonu bitter yedim😍

• Evet böyle olabilir :) başarabilirsin inan bana örnekleri var resimleri de var görünce inanmayana imkansız gibi gelebilir..

• helal olsun iyi gidiyorsun

0|0
    0|0
  • 12 kilo verirsin

0|0
    0|0
  • bol bol yorul. evde fitness yap. bol su iç mümkün olduğunca yemek yeme, uyku düzenini boz. kesinlikle faydası olacak.

0|0
    0|0
  • Sık sık az az ye İnsanoğlunun başaramayacağı birşey yok biraz kilo vermeye başlayınca vücudundaki değişimi gözlemledikçe kendine güvenin artıp moral motivasyon bulacaksın.

0|0
    0|0
    • Eveet, öyle oluyor. Yapabileceğime inanıyorum bu sayede de😊

• Eşim 3 ayda 25 kilo verdi. Boğazına sahip çıkıcaksın ve kararlı olucaksın. Tek çaresi bu.

0|0
    0|0
    • Ohaaaa çok süper, nasıl verdi peki? Kendini nasıl motive ediyordu?

• Kararlı olduğun sürece Allahın izniyle verirsin :) Allah yardımcın olsun

• Çok teşekkür ederim:)

Kızlar Ne Diyor 1

• Sabah kalktiginda 1corba kasigi sirkeyi suya ekle ve ic
    mutlaka kahvalti yap bu cok onemli mesela sumo gurescilerine kahvalti yaptirmiyolarmis gun icinde daha cok yesin doymasin diye
    Biseyleri yerken küçük lokmalar halinde al ve vok cigne
    aksam 6 dan sonra meyvede dahil olmak uzere hicbisey yeme
    gunde 2 litre su tuketmen zaten şart yoksa vucudundaki sudan verirsin kiloyu ve kalici olmaz
    kalori olarakda gunluk 600 700 tüketmeye calis
    verirsin 6 ayda cok rahat verirsin

0|0
    0|0
    • Saat 7-8 gibi yiyoruz yemek, zaten salondan 6 buçuk gibi çıkıyorum😢

Yükleniyor...