Orta seviyeli biri için duzgun bir çalışma programı söyleyene eig verecem?

Arkadaşlar ben askerde olduğum icin profesyonel destek alamiyorum o yuzdende yardiminiza ihtiyacim var vucut gelistirme için. Calistigim yerler kol, omuz, sırt, (geri ) karin kasları, göğüs, bacak , kalca. Bunlari gunlere ayirip hangi gun ne calisacagim konusunda bilgi verirseniz cok sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• 3 güne bölebılırsın ilk gün göğüs-sırt 2. Gün kol -omuz 3. Gün bacak cardıo birbirine ters gelen bölgeler aynı günde yapıldımı süper Set vazifesi görebilir. Günlük yapacaksan
    1. Gün - göğüs
    2. Gün - kol
    3. Gün - omuz
    4. Gün - sırt
    5. Gün - bacak

Omuz antremanından sonra 1 gün ınzıvaya çekil bunların yanında bol su no sugar yes Protein

0|0
    0|0
    • Ben mesala kol çalışıyorum 4 gun sonra bidaha calisiyorum kaldirdigim agirligi tekrar kaldiramiyorum o neyden acaba

• 2li daha uygundur her istediğin hareketi yapamassın o ortamda faydasınıda görürsün 1 ay gibi sürede

• bir karin kasi sorun iste

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• banada lazm öyle birşey.

0|0
    0|0
  • Öncelikle uyku düzenini oluşturmalısın, aç karnına sigara içmeyeceksin, kahvaltını kral gibi, öğle yemeğini prens gibi, akşam yemeğini fakir gibi yemelisin, sporlardan kaçmamalısın, usta birliğindede çalışabileceğin takım taklavat ayarlayabilirsin, örnek olarak, salça kutusunun içine beton döküp halter yapabilirsin ( tecrübeyle sabit)

Herşeyden önemlisi istemelisin, sahsen 30 kilo zayıflamış birisi olarak bunları sana tavsiye ederim..

0|0
    0|0
    • Sigara icmiyorum ki ve 10da yatiyorum 6tida kalkiyorum ymekleride aynn dedigin gibi yapiyorum halter falan var onlar skinti degil halter dambil duz sehpa mekik sehpasi falan var sadece calisma gunleri onmli olan

• internetten bakıp kendine bir program belirleyebilirsin sana kalmış birşey bu program spor salonlarına gitsen de programı sana göre belirliyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...