Kendinizi erkek arkadaşımın yerine koyup ne yapmaya çalıştığını anlatabilir misiniz?

merhaba arkadaşlar.yaklaşık üç aylık bir ilişkim var.erkek arkadaşımın işleri bozuldu.bu ilişkimize çok yansıdı ben yinede mücadele edip ayakta tutmaya çalıştım.bi hafta önce benden para istedi iki bin lira kadar.bende çalışmıyorum ailemle yaşıyorum öğrenciyim sonuçta.bunu bile bile istemesi üzdü beni.yaardımcı olamayacağımı söyledim.bu kezde iki yüz lira istedi ısrarla.moralim çok bozuldu.kullanılıyor gibi hissediyorum kendimi verip vermemeye karar veremedim.sizde erkeksiniz sonuçta.rica etsem kendinizi onun yerine koyup ne yapmaya çalıştığını anlatabilirmisiniz bana

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• verme kızdan para mı istenir miş gurura bak arkadaş

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Ogrenci oldugunu bilerek boyle bir para istemesi sacma ailenin durumunu iyi goruyor o zaman

gercekten ihtiyaci olabilir ama 2 bin olmadi 200 ver bari demesi ne koparsam kar gibi bir durum olmus

0|1
    0|0
  • bir erkek bi kadından para istemez hatta ben sevdiğimle bi yerlere gittiğimde ücretleri ben ödüyorum kabul etse tüm masraflarını karşılayacam böyle erkek olmaz bence seni seviyormu diye gözden geçirmelisin ...

1|0
    0|0
  • bak şimdi çocuk iyi biriyse. demekki çok aciil paraya ihtiyacı vardır. ve çok borç altına girmiş..

çocukun düzgün ayak olmadıqını biliyorsan demekki oonun fikirleri kötü pis fikirler yönetmeye çalısıyorr. ve seni kullanmaya çalısıyor. ama sen sen ol kendin ol. neyse osun unutma. Ve DEĞİŞME

0|0
    0|0
  • Acil hem de çok acil bir şekilde o çocuktan ayrılman gerekiyor. Belki falan deme, seni kullanmasa bile bunu senden istemesi bir düşüncesizliğin en zirve noktası!

0|0
    0|0
  • bir erkek eğer karaktersiz değilse, bir kızdan para istemez gerçekten çaresiz kalmadığı sürece

0|0
    0|0
  • sokakta yatarım aç kalırım sevdiğim insandan 5 kuruş almam

0|1
    0|0
  • yok üç aylık bi sevgiliden istemem hani gururu falan geçtim zaten de o kadar da yüzsüz olunmaz ha iki sene geçmişiniz olsa istesem durumun olupta vermesen iş değişir. ha bide öğrenciymişssin o adamdan hayır gelmez demesi...

0|0
    0|0
  • Kaç ardına bile bakma

0|0
    0|0
    • biraz daha açıklarmısın

• balık burcu muhasebeci.ayrıca daha önce ısrarla para falan vermedim ona

• Balık burcu erkeği hayata karşı güçsüzdür, cimridir tam muhasebe onun mesleği. Bencildir bunlar kendileri sıkışınca kimseyi tanımazlar. Var mı itirazı olan? Mantık ilişkilerine daha yatkındırlar zira gönül ilişkisi yürütebilecek alt yapıyı evren onlardan esirgemiştir.

• ne iş yapıyor kendisi

0|0
    0|0
  • hadi ordan deseydin:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...