Diziler ve filmler hayatınızda ne kadar yer ediyor?

Mesela bir dizide gördüğünüz bir sahneyi, ya da filmden aldığınız bir söz bir hareket, bir şaka...vb. bunlardan etkilenip gerçek yaşantınızda da uygulamaya çalışırmısız? Mesele bir aşk dizisinde ilginç ve güzel olan bir anıyı gidip sevgilinize de ona çaktırmadan yapar mısınz, ya da dizide söylenen romantik bir sözü beyninize kaydedip sevgilinize söyler misiniz?

0|0
56

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanında Pokemon'dan etkilenip balkondan atlayan çocuk benim.Evet,itiraf ediyorum.

Şimdi Dexter'ı izliyorum.Hafif etkilendim gibi.Bakalım neler olacak?

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Hiç olmadı.

0|0
    0|0
  • Ben cok sacma buluyorum böyle seyleri... ne o öyle yapmacik ya... gidip onlarin yaptigini mi taklit edecegim yahu :-)

0|0
    0|0
  • hiç denecek kadar.

0|0
    0|0
  • bazen muhteşem yüzyılı izledikten sonra

0|0
    0|0
  • hayır.esinlenipte uyguladiğım bir sahne yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Günlük hayatta tıpkı Bertolucci'nin The Dreamers'ında olduğu gibi bazı film repliklerini ve sahnelerini hatırlatmayı ve cümlelerim içinde hangi karaktere ve filme ait olduğunu belirterek kullanmayı severim.

1|0
    0|0
  • kendimden olmayan yapmacık bir sözü sevdiğime söylemem

0|0
    0|0
  • benim kafamda bir senaryo var mesela. ben o senaryodaki bazı sahneleri kendi hayatımda yaşayarak hissetmeye çalışıyorum. bence hoş. ama kimseye anlatmadım daha senaryomu. yazayım da sonra filmini izlesinler :D

0|0
    0|0
  • Avatar'ı izledim. Şu animasyon çizgi film olan. Evdeki saksıya üç hafta boyunca odaklandım, toprağı bükemedim.

0|0
    0|0
  • nedense filmlerde gorduklerimi oek hayata gecirmeyi sevmiyorum, izleyip orada bitmesini yeglerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...