Canınız bir konuda sıkkınsa ve sebebi sevgiliniz değilse ona bunu anlatır mısınız?

yoksa Birkaç gün beni arama deyip kendinizden mi uzaklaştırırsınız.?

Güncellemeler:
dört gün oldu hala bir ses seda yok

0|0
16|4

En İyi Kız Görüşü

• Çok bunaltıcak bir konuysa sorunlarımla onu sıkmam.. Yanımda olduğunu bilmem yeterli..

Ama iLeride akıL danışabileceğim bi adam olmalı..

0|0
    0|0
    • ama onu da yanından defetmezsin çağrı bile atmasını yasaklamazsın dimi.

• Yüksek ihtimal.. Sana katılıyorum.. Kadın seviyorsa uzaklaştrmaz..

• yani buradan bu entice çıkyıro.

Kızlar Ne Diyor 15

• Sevgi ve sevgili bir bütün değilmidir? Onunla ilgili olmayan bir konuyu da onunla paylaşmak bence ilişki adına olumludur. Neden kendinizden uzaklaştırma gereği duyasınız ki. Sevgi ve sevgili sadece cinsellik içermez. Paylaşım her alanda olmalıysa tabiiki onun dışındaki sorunlarınızı da paylaşmalısınız.

0|0
    0|0
    • ben burada uzaklaştırılan kişiyim hocam sevgilim çok canım sıkkın beni birkaç gün arama dedi.

• nasıl anlayabilirim aldatıldığımı

• Bilmiyorum. kişiden kişiye değişir sanırım. Herkes farklı ipuçları veriyordur diye düşünüyorum. Size önerim açıkça kendisiyle konuşmanız olabilir ancak.

• Öncelikle sorunumu kendi içimde sindiririm, daha sonra makul ölçüde sevgilime anlatırım.

İnsan bazen yalnızlık içinde kendini sorgulamak ve mukayese etmek istediğinde yalnızlığı seçebilir.

Önemli olan bunun, bir süre sonra sevgiliye açılmasıdır...

İlişkiler şeffaf olmalı...

0|0
    1|0
    • canım sıkkın güzel bi açıklama mı yeterli mi sence.

• var da onun tanıdıkları yani onu ele verecek kişiler değil.bilmiyorum ya kafam yok gibi şu an bilemiyorum.

bundan sorna ben bu kıza nasıl güvenebilirim.hiçbişi yoksa bile.

• Çok zor dediğim gibi... Sana bunları yaşatan birini de hayatında tutma derim.

• ben solerım ama bır sure yalnız kalmak ısteyebılırım sorunun buyuklugune baglı

0|0
    0|0
    • ama sorunun ne olduğunu söylersin dimi canım sıkkın senle alakalı değil beni birkaç gün arama deyip kestirip atmazsın değil mi?

• aynen ole solerım ben .

• uzaklaştırmam, derdimden niye ona kötü davranayım ki .

0|0
    0|0
  • paylaşım önemli. iyi günümde olduğu kadar kötü günümdede yanımda olmasını isterim

0|0
    0|0
  • niye uzaklaştırim onunla konuşur beraber hallederiz , ne günler için varız.

0|0
    0|0
    • işte bende tam böyle düşünüyorum ama sevgilim derdim var diye beni kendinden uzaklaştırıyo.

• böyle düşünüyorsan neden bitirmiyorsun

• kaçan ben olmak istemiyorum sorunlarım vardı dayanamadın kaçtın lafını duymak sitemyorum.

• Anlatırım.Çünkü onu kendinden uzaklaştırırsan o senin onu istemediği düşüncesiine varır ve o da senden uzaklaşır.

0|0
    0|0
    • aynen bu düşüncedeyim acaba beni istemiyor mu sevmiyor mu başkasıyla bişiyler mi yaşıyor vs vs.

• uzaklaşan oldu hayır derdin neyse söyle ne o öyle triballer ne salaklar var

0|0
    0|0
    • bilmiyorum derdinin olup olmadığı da mechul

• kendimden uzaklaştırmam konuyu anlatırım.

0|0
    0|0
    • onun tercihi beni bu dönemde soyutlamak

• anlatirim tabiki.iyi gunde ne ala kotu gunde de olsun yanimda

0|0
    0|0
    • aynen bende böyle olmalı diye düşünüyorum ama düşündüğümle kalıyorum

• hayırlısı senin için

• amin amin ama moralim çok bozuluyor

• tabi ki anlatırım,onunla bölüşürüm derdimi çünkü böyle anlarda daha çok ihtiyacım oluyor ona :(

0|0
    0|0
    • peki beni niye kafam bozuk canım sıkkın diye ötekileştiriyor uzaklaştırıyor.

• ben ne derdim varsa anlatıyorum saklamıyorum

• güzel..onun davrandıgı bigi davran ona

• Anlatırdım, dinlerdi çözüm arardı, anlatmak bile yeterdi zaten..

0|0
    0|0
    • böyle bir durumda sevgiline arama beni demezdin değil mi.

• çok mantıklı bir açıklama duymadığım sürece bu iş yürümüyor senin bu davranışların olduktan sonra da yürümeyecek deyip eyvallah etmeyi düşünüyorum zaten.

• En iyisini yaparsın. ++

• Kendimden uzaklaştırıp anlatmayacaksam neden sevgiliyim o adamla.

0|0
    0|0
    • bende anlayamadım işin içinde başka bir bit yeniği var bence.

• Boş ver arkadaşım hakkında hayırlısı böyledir belki.

• evet bende böyle düşünüyorum

• Sebebi sevgilim değilse sorunumu ona anlatırım ama sebebi sevgilimse biç gün görüşeyelim derim

0|0
    0|0
    • seninle sorunum yok diye üzerine basa basa birkaç gün arama beni dedi ve dört gün oldu.

• E seviyorum bırakmam diyorsun, geriye tek bi çare kalıyo

• bilmiyorum ya gerçekten bilmiyorum

• iyi gunde kotu gunde hep birlikte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sevdiğine karşı kimi durumlarda açık olman şart be hocam, bunu ona açık olmadan çözmende çok zor..

0|0
    0|0
    • ben ona açığım onun bana tek dediği canım sıkkın.

• ozaman kendi haline bırak be hocam üstüne çok gidersen bunalır ama varlığınıda unutturma ona

• sebebi oda olsa olmasadaa anlatırıım niye kaçayım !

0|0
    0|0
    • sebebi ben değilim kendisi de söylüyor.ama benden kaçıyor

• o kadar aşırı tepkide verme be kardeşim .. eminm senin de kimseyle paylaşmayacağın sırların vardır .. belki buda öyle bi durumdur ..

• ilk defa tekrarlamıyor ki daha önce de bunu yaptı.hem sadece olan bu değil ki mesela bunu demeden bi gün önce telefonu 30 dk kadar meşguldü ve bi açıklama yapma gereği de duymadı

• kendinen uzaklaştırman onun sana olan ilgisini azlatabilir , en iyisi sıkıntını anlatman hem böylece kendini sana daha yakın hisseder ;)

0|0
    0|0
    • bunu o yapıyor aramıyor sormuyor ayrıca da arama beni diyor.

• canım sıkkın cevabını alıyorum

• canını sıkan ne diye sor, ben bunu için varım falan de..

• anlatırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...