Başlamadan bitti. Sevmemiş mi?

sevdiğini sanmıştım.o bir devlet memuru.bend e öyle.hatta yakınlaşmamız bile olmuştu.ama öyle bir erkek ki hep önce ben yazmalıymışım.önce ben mesaj atmalıymışım.yoksa o adım atmazmış ne demek oluyor ki bu?

sonuçta erkek olan o değil mi ama:((

bizim yakınlaşmamız bile olmuştu.ondan öce sürekli yazıyordu mesaj atıyordu.konuşmaya çalışıyordu.elde edince ne değişti peki:(((yazıklar olsun diyorum ne diyeyim:((intiharın eşiğindeyim.canım çok sıkılıyor..biz bir otel odasında berabe rolmuştuk ya gizli kameraya aldıysa diye bile düşünüyorum.çünkü seven insanın davrandığı gibi davranmıyor bana.aramıyor sormuyor şu anda ben de onu aramıyorum asla da aramam.ama ne olur bişeyler diyin sevmiş mi bu adam beni? otel odasını da gidip önceden ayırtmıştı kendisi.ya oraya gizli kamera yerleştirdiyse diye düşünüyorum..canım çok sıkılıyor.sizce böyle bişi olabilir mi? bir de sizce beni aricak mı?benim onu aramam da normal mi:(((((

Güncellemeler:
ya ilerde ben evlendiğimde karşıma çıkar da bir şekilde eşime gösterirse görüntüleri:((((eşim de beni öldürürse:(((((

çok zorma gidiyorr çok canım sıkılıyor:((((((

ismimi soyismimi hep biliyor:(((

0|0
215

En İyi Erkek Görüşü

• eğer gizli kamera felan filan yaptıysa bile sorumlusu o olur. belki seni küçük düşürme çabasına girebilir fakat senin şikayetinle o kayıtları o arkadaşın münasip bir yerine sokarlar :D he tabi sen susmayı tercih edersen güzelce emeline ulaşır. boşver biraz bakalm üstüne gitme o zaman belli olur böyle bi kayıt varmı yokmu. varsa ve tehdit ederse tehdit ettiği mesajla yada konuşma kaydıyla git savcılığa tehdit ediliyorum die şikayette bulun alsınlar hemencik ;)

0|0
    0|0
    • gerçekten de sorumlusu ben olmam değil mi kardeşim:(((kendimi çok kötü hissediyorum:(((((peki ben onu aramıyorum o d abeni aramaz sormazsa nasıl öğrenebilirim kaıt olduğunu?

• uzağım zaten aramıyorum sormuyorum.o da aramıyor sormuyor.ama senin kaydettiğini sevgilin biliyormuş.benim hiçbişeyden habeerim yok.

• o sadece seni elde etmek için uğraşmış galiba :S bazı insanların huyu böyle. elde edene kadar kırk takla atar elde ettiğinde hiç bi değeri kalmaz gözünde filan. sevmem öyle insanları pek aslında. yakın bi arkadşaim var son 1 aydır görüşmüyoruz aynı şeyi o da yapardı.. merak etme sana kötü bişey olamaz bence. ve her türlü yasal hakkın var onları kullanabilirsin. memurluk hayatı filan kalmaz bir daha devlet onun yüzüne de bakmaz bi duruma gelir ve hapisin tadına da bakar ;)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Arkadaşım kusura bakmayında neden bu kadar erken teslim ediyorsunuz kendinizi Allah yardımcın olsun ben pek şantaj yapacağını zannetmiyorum çünkü memur dedin o riske girmez bence onada zararı olur çünkü her neyse bence ayrıl o heriften istediğini almış senden bundan sonra ne yapsan boş seni basit görür artık pis herif neyse kusurumuza bakma sende gerçekler acıdır hoşcakal..

0|0
    0|0
    • anladım ne kadar şerefsiz bir insna olduğunu zaten ben:(((

sence gizli kamerayla çekmiş midir?

• Kameraya filan çekemez rahat ol memur bir insan bu riske giremez şunu unutmaki bu durumda senin değil onun yaptığı yanlış için rahat olsun..

• içim hiç rahat değil:((((

• sen dünkü kız olmalısın memur sorusunu soran. Öncelkikle karaktersizmiş bu doğru. Yatacağınız erkeği çok iyi tanımalısnz karaktersizlere denk gelince hayatınz rezil olur. Kameraya filan almamıştır korkma yemez bunun olma ihtimali çok düşük. Ayrıl gitsin bekaretimi verdim diye hayatını karartamazsın ;)

1|0
    0|0
    • ben zaten evlenmiş ayrılmış bir bayanım kardeşim:((((

neden karaktersizmiş dedin:((((

gerçekten öyle olmasa nasıl davranırdı bana:(((((((( sence gerçekten çekmemiş midir kamreya:(((

• kameraya çekse ve şantaj yapsa zaten o görüntüler onun hapislk bile edebilir. korkma ;)

• ama ya çektiyse ve kimseye söylemiyorsa arkadaşlarıyla izliyorsa:((((

• Kameraya filan çekmemiştir ama sevmediği ortada, bir erkek bir kızı seviyorsa birlikte olduktan sonra daha fazla ilgi göstermeye başlar.

0|0
    0|0
  • Sen de onun ne iş yaptığını, adını, soyadını, kim olduğunu biliyorsun..?

İlişkiye tek başına girmediğine göre yanarsa o da yanar. Kendi videosunu mu internete düşürecek..? O kadar beyinsiz misin ?

Sen memurluğundan olursan o da olur...

0|0
    0|0
  • Arkadaşım seninle rızan dışında birlikte olmak (tecavüz) neyse, bu da aynı şey...

Seni sadece yatağa atmak için kandırdığını düşünüyorsan şikayetçi ol, hem toplumu böyle insanlardan kurtar, hem de kendine zarar vermek yerine ona zarar vermiş ol

1|0
    0|0
    • gizli kamera olayından korkuyorum:((((çok korkuyorum:((((nasıl anlayabilirim böyle bişey yapıp yapmadığını:((((

• Canım benim otele öyle babasının malı gibi girip kamera yerleştiremez... Ayrıca bu konuyu bu kadar kafana takıp iyice psikolojini bozma...

İkiniz de devlet memurusunuz, o hem memuriyetini hem de geleceğini mahvetmeyi göze alıp böyle birşey yapmaz...

Zaten adice birşey yapıp seni kullanmış, sen de bundan sonra iki defa düşünürsün...

• oteli gezdim odamızı gördüm demişti ya o arada yerleştirmiş olamaz mı? ama bir görevliyle felan çıkmıştır yukarı değil mi tek çıkamaz:((((

• geçmiş olsun.Bu tip erkekler günümüzde yığınla bulunmaktadır.Hemen güvenme herkese.İyi tanı iyi çöz.Unutma herkes masum değildir...

0|0
    0|0
    • ben çok salağım:((((

• saçmalama sakın öyle düşünme.Hala tertemizsin...

• :(((değilim..kimseyi haketmiyorum artık:((((

• Santaj istese uzak kalmaz.. Hatta sen bırakmak istesen de o bırakmaz... Ayrıca kadınlar çok tuhafsınız... Biraz ağırdan alın kendinizi... Hem seviştin bitti! Korkma sen! O korksun :)

0|0
    0|0
    • neden ben korkmayayım:((((ağırdan alıyorum işte o beni aramıyor ben de onu aramıyorum:((((

• Hala aramasını mı bekliyorsun? Cidden tuhafsın. Her gün kaç tane benzer olay yaşanıyor kim bilir... Bak unutma. Sen aşamazsan, problem seni aşar...

• seninle mesajlaştığı zamanlarda sana olan duygularından bahsediyor muydu.seni sevdiğini dile getiriyor muydu

0|0
    0|0
    • evet canım sevdiğini çok sevdiğini söylüyordu heme de...:(((

• 1 ay

• 1 ay çok kısa bir süre.ayrıca seni neden sevdiğine de emin değilmişsin.şimdi bile emin değilsin.o bu kadar hızlı ilerlemeye çalışırken sen hiç tuhaflık sezmedin mi?

• gizli kamera felan yoktur

getirme aklına öyle saçma sapan şeyleri

en azında bir kere ara , belki o da aramaya utanıyordur.

bazı insanlar içine kapanık olur.

ama baktın hala düzelme yok. uzak dur.

0|0
    0|0
    • ben yazdım en son zaten evet içe kapanık ve alıngan biri ama sevdiğimi biliyordu.onun araması gerekt:(((ben arayamam:(((

gizli kamera olmadığını nerden biliyorsun:((((

• kendini çok ağırdan almış onu sevdiğini biliyor belki.seven insan ne olursa olsun arardı arama diyecem ama intaharı düşündüğünü söylüyorsun .bu durumda araman daha mantıklı olacaktır.en azından kafandan atman daha kolay olur.keşkelerin biter

0|0
    0|0
    • arkadaşım intiharı ona olan sevgimden değil yaptığım aptallıktan dolayı düşünüyorum:((((çok zoruma gidiyor.kayıt var mıdır diye d edüşünüyorum:((((

sence o beni aricak mı?:(((

• çok şerefsizmiş gerçekten...

kayıt olmadığına emin olamıyporum:((((

• sen içini rahat tut.zannetmiyorum.bu sana ders olsun.herkeze güvenme güvendiğine emin olmadığın kişilerle yatma

• neden arayıp sormuyorsun ki? bence ara sor konuş kaçma asla!

0|0
    0|0
    • o aramıyor sormuyor merak etmiyor beni:(((

ben asla aramam:(((neden peki yatmadan önce aramıyordu:(((((

• özele gel anlatıcam...

• sence kaydetmiş midir görüntüleri:(((

• dün memur sevişme görüntülerini kaydedermi internete atarmı diyen senmiydin?

0|0
    0|0
  • ben seni taniyorum .sen ogretmensiin degilmi

0|0
    0|0
  • bak bir arkadaş vardı uniden bir kızın videolarını göstermişti bana tabi internete daha düşmemiş ama kızı tanıyordum şok oldum gerçekten düşün o video internete ya düşerse?bence senini de böyle birşey olduysa internete falan düşersen intahar et ciddiyim yarın çocuğun olur o görüntüleri görürse ne diceksin ona?ya da git o adamlan evlen buda bir çözüm

0|0
    0|0
    • sence gizli kameraya çekmiş midir:(((

• intihar mı?

• oda bir ihtimal ya da hiç evlenme bu daha akıllıca geldi şimdi ben olsam öyle yapardım ya bunun erkeği kadını yok çevrem den biri bile o şekilde beni görse herhalde yerin dibine girerim

Kızlar Ne Diyor 2

• Nesini sevdin bu adamın ,kişiliksizmiş ,ciddiyetsizmiş

0|1
    0|0
  • nerden tanıdın bunu sen

0|0
    0|0
    • bizim memleketten:((((

• internet falan değil umarım. sapık mı ne belli değil. hiç mi akıl yok otele falan gidiyosun adam seni başka yere götürse ne yenik akıllı bu kızlar ya.

Yükleniyor...