Sevgilim bana böyle bir mesaj attı, ne yapmalıyım?

9 aydır bir birlikteliğim var . 5. ayda ilişkiye girdik ve 5. aydan sonra hareketleri falan bi tuhaflaştı ters davranmaya falan başladı . işte dvam ettik ilişkimize yine. 3 gün önce ayrıldık dün gece 4 te bana mesajlar attı seni unutamıyorum ben sensiz yapamıyorum yok gel beni toparla ama şenlede olmak istemiyorum eski yaptıkların aklıma geliyor falan dedi . bayramda onunla birlikte vakit geçirmem için ısrar etti . bende onu tersleyince şu mesajı attı '' bir gün ailen kız olmadığını öğrenecek ben öğrenmeleri için elimden geleni yapıcam ve öğrendiklerinde siz beni ararken ben buralardan gitmiş olucam aynı senin bana yaptığın gibi şimdi*git başkalarına falan yazmış or.. falan demiş . ben şimdi ne yapmalıyım . telefonumu kapattım . dün geceden beri ne mesaj attı nde ben attım ?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Her erkeklik organı sahibini erkek zannedip böyle şeyler yapıyorsunuz. Sonra böyle oluyor işte. Yargılamayayım diyorum ama 5 ay da ne kadar tanıdın da karı koca ilişkisi yaşadınız güzel kardeşim benim :( Hiçbirşey olmaz sen de onu tehdit et. Akıllı ol biraz başında olamamışsın sonunda ol bari. Yardım lazım olursa da buradan haber et sustururuz.

1|1
    0|0
    • ya ne deseniz haklısınız bişey diyemiyorum . ama bu tehtidleri benim kafamı kurcalıyor :S

• Isıracak köpek havlamaz. Zorlarsa tecavüz ettiğini söylerim de bak bakalım bir daha sesi çıkıyor mu.

Erkekler Ne Diyor 14

• Arkadaşım kurtar kendini şu pislik heriften kusura bakma dahada ağır konusmak istiyorum böyleleri hakkında mübarek gün boş ver. sen kendini fazla üzme yapacak bişey yok artık seni anlayan ve bu durumunu kabul eden birini mutlaka bulursun hiç kafanı yorma bence sen Allah a dua et ve ondan af dile umarım hakkında hayırlısı olur hoşcakal.

0|0
    0|0
  • yapılabilecek fazla birşey kalmamış. böyle kendin için önemli birşeyi yaşamadan önce keşke karşı tarafı daha çok inceleseydin, irdeleseydin güvenip güvenemeyeceğin konusunda.

1|0
    0|0
  • Canım benim, arkadaşının ruh sağlığı bozuk, muhtemelen seni kullanmak istiyor... Ailene anlatamaz ama senin yerinde olsam hakkında suç duyurusunda bulunurdum...

1|0
    0|0
  • Kızlar okusun da ibret alsınlar.Nasıl güvenip de kendinizi heba ediyosunuz elin piçine anlamıyorum ki.Hiç bir şey yapamaz merak etme.Seni dava ederim de.Zaten annen baban duysa onun hayatına kayarlar da neyse...

1|1
    0|0
  • oruclu olmasam iyi bir kayacaktım buna ... sen ne serefı bozuk bır adammısın be senın sevgıne de sevgı anlayasınada neyse...

0|0
    0|0
  • kimse vermiyo geri dön diyo.bana sevgili değil fuckbody lazım diyo ok?

0|1
    0|0
  • o cocuğun her gel gıt dedığını yaparsan senı kullanır hemde senı almaz. Eskı yaptıklarını boşver oldu bıttı. kımseye bırşey kanıtlayamaz. bundan sonra akıllı ol

0|0
    0|0
  • Bayramda beraber vakit gecirelim demesi o sekilde konusmalari..bu kisiyle ilerinin olmadigini gosteriyor ondan kurtul hatanida kabullen ardinda birak

0|0
    0|0
  • direk kurtul.

0|0
    0|0
  • ona 5. ay denmez.ilişkiye girdikten sonra hareketleri değişti denir.bayramda yalnız kalmış seks ihtiyacı var ve sen buna ters tepki vermişsin o da aklı sıra tehdit etmiş.kendi ailesine ne diyecek?

0|0
    0|0
  • vay karaktersz vaay. Korkma söylemeye cesaret edemez. O kadar cesur olsa kişiliksiiz olmazdı

0|0
    0|0
  • Bu mesajı götür savcılığa ve şikayette bulun.Ondan sonra o gününü görür.

1|0
    0|0
  • ohhhh canıma değsin. ders olsun buda kızlara. evlenmeden yatmak neymiş görün adınız böyle oros.u kalır.

0|0
    0|0
  • sadece gözünü korkutmaya çalışıyo.havlayan köprek ısırmaz hesabı hiçbişey yapamaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• senn ona muhtac oldugunu düşünerek tehdit edyo aklı sıra takma bişey yapacağından değil tekrar sennle brlkte olmak için gözünü korkutuyo amaç belli sadece ilişki...

benimde eski sevgilim bile denmez taa çanakkleden beni tehdit edyo neymiş onu dgl de baskasını terch etmşm bana snn en güzel gününü mahvedicem zehir edcm ddi umrumda mı dgl çünkü bn hata yapmadım ama sen ailene karşı büyük bi hata yapmışsın keşke oturup düşünseydin güvenmeden önce ortalıkta cok i*ne var çünkü neyse olan olmuş takma hiçbirşey yapamaz çünkü kendisi de suçlu

0|0
    0|0
  • En büyük hatayı ilişkiye girmekle yaptıgının farkındasındır ınsallah ..

Olan olmus artık önüne bak ve bidaha yazarsa böyle birşey iliskiye girmen ona muhtac oldugun anlamına gelmedıgını soyle . Bıdahada öyle bırıyle konusma onunla konusma kendı önüne bak . Önemli olan bundan sonra ki yaşamın tamam mı tatlım çaresiz falan degılsın hıc sıkma canını üzülme

0|0
    0|0
  • şikayet et şerefsiz mahluku.ailen öğrense çok büyük olaylar yaşanır mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...