Sevgili olmanın sınırları nedir?

Flört sevgililik nedir ? Sizce sınırları ne olmalıdır ?

0|0
36

En İyi Kız Görüşü

• sevgilin hayatının bir parçası olmalı ama tamamı değil. yani o olsa da olmalı olmasa da. huzur verdiği sürece yanında olmalı ama huzurunu kaçırıyorsa çıkarmalısın hayatından. hayatını yönlendirmemeli sadece fikrini söylemeli gerekirse. ve sınır olarak da; kendine saygını kaybettirecek yerde asla tolerans gösterme. karakterli ol nerede durması gerektiğini bilsin. öyle bir çizgi belirle ki o çizgiyi geçmeyi teklif bile edemesin

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Genelde pek sınırı olmuyor. Sadece sınırları aşma süreleri çeşitlilik gösteriyor. Bu da insanların inançlarıyla alakalı sanırım. İnançtan kastım sadece dini inanışta değil aile için kültür geleneklerde etkiliyor bunu. Bu sınırlar ne kadar hızlı aşılırsa sona o denli hızlı yaklaşılıyormuş gibi geliyor bana. Tükettikçe tükeniyor yani. Yerine koyamayacağın şeyler götürüyor insandan. Dolayısıyla evlilik candır gerisi yalandır :)

0|0
    0|0
  • flört, sevgili olmak dediğimiz şey bi kişiyle daha yakından ilgilenip daha uzun birliktelik için onu daha yakından tanımaktır. uygun bulduğumuz yönleri ve uygun bulmadığımız yönleri ile tartışılabilir bir kavram olduğu için biz hiç tartışmaya girmeyelim. sınırları insanlar kendileri belirler. aslında sınırlar biraz da o iki insanın seviyesinin göstergesidir...

1|0
    0|0
  • herşeyi sınırı var ama durum ve kişilere göre değişiklik gösterir tarifi zor açıkçası

0|0
    0|0
  • Gereksiz şeylerin sınırı da olmamalı zaten gereksiz niye kısıtlayacaksın ki :)

0|0
    0|0
  • Devlet miyiz biz ki sınır koyacağız yaa.Gerek yok sınıra.Saygı, anlayış, empati yeterli.

0|0
    0|0
  • sınır olmamalı

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Edep çerçevesinde olmalıdır

1|1
    0|0
  • aslında flört sevgiliden bir adım öncesi diye düşünüyorum birbirini tanıma birbirin alışma dönemi sınır kesinlikle olmalı herseyini sunarsan belki anlaşamayıp ayrıualcaksın acele edilmememli

0|0
    0|0
Yükleniyor...