Sanaldan tanıştığın birine ne kadar güvenirsin?

gerçekte karşılaştınız bi kaç sefer ama hiç konuşmadınız hiccc bi gün mşni ni aldınız rastgele konuşmaya başladınız ama sizden etkilendiğini soluyor siz ne kadar güvenirsiniz buna

0|0
14|19

En İyi Kız Görüşü

• Hayatımda bir adama güveniyorum oda babam.Hayatımda yaşamım boyunca benimle yarı ömrümü geçirdiğim bir adam yine var oda abim ama abimin ipiyle kuyuya inmeye çalışırsan o kuyunun içinde günlerce kalabilirsin :).Ben kendimden başka ve babamdan hiç kimseye güvenmiyorum ve güvence nette ve reel hayattada geçerli.Evlenenler, sevişenler, etkinliklere katılıp dost olanlar, arkadaş olanlar oluyor ama ben inanmıyorum.Benim abim kendisi netten tanısıtığı bir bayanla 2 çi evliliğini yaptı ve ben size abimin bekarken net hayatını anlatsam bir çoğunuz çok amerikan filimine baktığımı ve hayal ettiğimi sanarsınız.Girin şu dünyaya ve göreceğiniz nedir biliyormusunuz, evli olanlar bekarim diyor, sevgilisi onlar bunu gizliyor, kadinim diyenler erkek çıkıyor, zenginim diyenler arabalarim evlerim var diyenler kadınları yalanlarla avutuyor vs vs.Malesef bu yalanların içinde iyi niyetli insanlarda kayboluyor çünki ön yargılar tanışmaları dururuyor.Bir adam ayni aynı anda 6 kadını elde tutuyor onlara aşkını ilan ediyor ve kadinlarda okadar mahsum değil onlarda 10 larca erkeklere umut veriyor.Ben interneti paylaşım için kullanıyorum, benim için kadın erkek fark etmez sohbetimi insanca edebilirim ama benim için nokta orada bitiyor.Belki toplu olan bir etkiliğe katılabilirim ama şimdiye kadar daha dahil olmadım.

Hakkımızda hayırlısı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• zaten biz erkekler genelde kızları gördüğümüzde etkileniriz. sonra cesaretli erkekler giderler konuşurlar kızlarla tavırlarına dikkat ederler, çok saçma hareket yapmazlarsa büyük ihtimal o kişi ile çıkmayı düşünürüz. karşılaştığınızda görüp etkilendiğini doğru bulabiliriz. onunla buluşma ayarlamalısın. internet üzerinden duygusal bir bağ kurma buna izin verme, 3D görün birbirinizi öyle bağ kurun ;)

1|0
    0|0
  • ben reelde tanıştığım insanlara güvenmem ki sanaldakine niye güveneyim.hiç bir ansan evladına güvenmem güvenemem...

1|0
    0|0
  • gerçekte karşılaştıysanız etkilenmesinde gerçeklik payı yüksek bence. Biraz zaman geçir belli eder zaten

1|0
    0|0
  • Adamina ve kadinina gore degisir

2|1
    0|0
  • o şans meselesı iyi olma ıhtımalıde var kotu de serefsızde sapıkda her sey olabılır

1|0
    0|0
  • Belli olmaz.İnsan bir kişinin duruşundaniolaylara bakış tarzından etkilenebilir.Büyük konuşmamak lazım.

1|0
    0|0
  • bunun sanalı reeli yok sonucda birbirinizi görüyosunuz kamerada beğendiyse hoşlanmışdır ne fark var reelde de bişey değişmiyicek ben genelde sanalda tanışmışımdır sevgililerimle hıcde sorun yaşamadık

1|0
    0|0
  • valla ben yüzyüze hiç görüşmediğim benden kilometrelerce uzakta olan birine onunla ilerde evlilik düşünecek kadar güveniyorum

1|0
    0|0
  • hiç güvenmem canm. sende güvenme pek. yani mutlaka yalan bişiler vardır. eğlenmene bak sadece. ;)

1|0
    0|0
  • %27ye kadar gideri olur :)

1|0
    0|0
  • Bana bu mevsimde kabak tatlısı getirsin, valla güvenrim :)

2|0
    0|0
  • çok iyi bi' oyuncu değilse konuşmalarından belli eder güvenilecek biri oluo olmadığını canım :)

1|0
    0|0
  • tam tersini ıspat edene kadar herkes güvenilmezdir

1|0
    0|0
  • hiç

1|0
    0|0
  • olabilir niye olmasın samimiyet önemlidir :)

1|0
    0|0
  • güvenmemelisin.

1|0
    0|0
  • Yüzde iki oranında

1|0
    0|0
  • Kredi kartı şifremi veririm o derece güvenirim.

1|0
    0|0
  • 1. sanaldan tanışmam

2. hiç güvenmem

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Gönül ilişkilerinde riskli konular başında sanal alem geliyor.Aslında ben tanışmak için bir vesile olarak bakıyorum.Tabi ki art niyetli kişilerin i.neti kullandığı gibi iyi insanlarda kullanıyorlar haliyle..

Artık bahtına kalan bişey.İyi insanlarla karşılaşman dileğiyle..

1|0
    0|0
  • Hiç güvenmem , reelde tanışmadan hal hareket tavılarını görmeden güvenme , neyinden etkilenmş hiç görmeden sesini duymadan yalannnn inanma ...

1|0
    0|0
  • asla! azıcık bigüvenim vardı minnacık o da gitti

2|0
    0|0
  • Tamamen kımseye guvenemezsın kı

1|0
    0|0
  • sanaldan tanıdığın bi insanı reelde görmedikçe asla inanma.ben öyleyim bak mesela.burdan tanıştım bi oğlanla konuştuk konuştuk ben sennle evlenecem ben sennle ankaraya gelnce evlenicem cart curt başta inanasım gelmiyodu ama bayağı konuştuk öyle böyle değil sonra*oldu gitti boş geçççç güvenmede inanmada.ama ben yine sanaldan buldum :D ahahah

1|0
    0|0
  • yanınızdaki yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmeyen insanı tanıyamıyorsunuz sanaldan bir insanı tanıyabilmek çok zor.. kendilerini olmadıklarını biri gibi gösterip hayal dünyalarındaki karaktere bürünmedikleri ne malum. güvenmem asla

1|0
    0|0
  • güvenmem asla.

1|0
    0|0
  • 10 senelik eşimde olsa o adamdan 2 çocuğumda olsa hiç bir zaman tam anlamıyla, ''güvenmem''

2|0
    0|0
  • Sence ?

Elbette gerçekten güvenilecek insan olabilir ama bilemeyiz reel hayatta da irtibata geçilirse kanaat getirilip bir birliktelik bile doğabilir neden olmasın?

1|0
    0|0
  • zamana bırakırım..zamanla güven sağlar nasıl olsa.

1|1
    0|0
  • belli olmaz ama pek güvenilmez gibi geliyo

1|0
    0|0
  • hiç

1|0
    0|0
  • Kendıme bıle guvenmezken baska bırıne guvenmem olanaksız.

1|0
    0|0
Yükleniyor...