Dörtgözlülükle ilgili yaşadığınız ve hiç aklnızdan çıkmayan anılarınızı paylaşır mısınız?

Evet, dörtgöz arkadaşlarım... Dörtgözlülükle ilgili yaşadığınız ve hiç aklnızdan çıkmayan anılarınızı paylaşır mısınız?

NOT: Bende dörtgözüm :D hem de numarası büyüklerden :)))

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Hem lens hem gözlük kullananlardanım...

Bundan 8 sene evvel memlekete gidiyorum otobüsle. Gözümde gözlük var. Saçlarım da abartısız alnımın orada topuz şeklinde duruyor.

Muavin de enteresan bir tip. 'Cool' takıldığını düşünen part time çalışan biriymiş yanımdaki üniversite öğrencisine anlatırken duyuyorum.

Memlekete yaklaşmak üzereyiz, son mola yerindeyiz...

Gözlüğümü çıkardım, lensimi taktım. Saçlarımı da açtım.

Otobüse bindiğimizde muavin yanımızdan geçerken geri geldi, 'o ne ya' dedi. 'Sen deminki kız mısın?' dedi.

Şaşırdım tabii, 'nasıl yani?' oldum.

Sonra yaklaşık kalan 3 saatlik yolculuğumuzda istisnasız hiç peşimden ayrılmayıp telefonumu istemişti.

Gözlük bu kadar yakışmayabilir bir insana demek. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bende hep dört göz olmak istemişimdir.Çok çekici geliyordu bana dört gözler..Şimdi sorsan cıkss böyle iyim,şükür diyelim,Allah nazarlardan saklasın ,gözlerimi

0|0
    0|0
  • şimdi gözlük kullanmıyorum ama 15 yaşlarımda kullanıyordum tipimde çok kayıktı o zamanlar. bir tane 18 yaşlarında kaslı maslı bir çocuk bana tipe bak yaaa bide dörtgöz ıyyh demişti. yanımdada arkadaşlarım vardı yerin dibine geçmiştim :( böyle bir kötü anım var işte.

0|0
    0|0
  • gözlük kullanmayan da olsak cevap verebiliyo muyuz:)

0|0
    0|0
    • ver bakalım :)

• evet, en zoruda yağmurda cam ıslanır, sıcak bir yerden soğuk bir yere girdiğinden cam buğulanır, banyoya girersin gözlük takarsın, çünkü gözünün önüne net göremezsin :)))

• :)) düşününce zormuş cidden

• evet 6 yıldır gözlük kullanıyorum numaram büyük değil ve ayrıca bana yakıştığını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • 2 gözüm var. Allahtan lens diye bişey icat edildi. Not: -1.75 ve -1.25 numaralarım.

0|0
    0|0
  • 2 numara miyopum ve yakında lazerle çizdirmek istiyorum.

0|0
    0|0
  • benimki 3 numara astigmat ve miyop kemik gözlük takıyom inceltilmiş cam

0|0
    0|0
  • 6 numarami kullaniyon :)

0|0
    0|0
    • daha yüksek, ama inceltilmiş cam :)

• sorma nedenim netten bi arkadasim vardi 6 kullaniyordu yoksa o mudur diye

Erkekler Ne Diyor 6

• ilk gözlüğümü aldığımda kıştı eve bir girdik birden camları buğulandı ne olduğunu anlayamayıp panik yapmıştım felaket korkmuştum körmü oldum görme duyum sıfıra yaklaştı gibi düşünmüştüm bir an :D:D:D::D

0|1
    0|0
  • 0,25 0,25 miyopum gözlük kullanmıyorum. Uzaktan gelirken sizi tanıyamadığımı söylüyorsunuz evet doğru ama başka zaman kabul etmem :)

0|0
    0|0
  • benim yok ama arkadaşım parkta yiğeni omzuna almış dolaşırken yiğeni nasıl yaptıysa arkadaşın gözlüğünü yere düşürmüş arkadaşımda üzerine basmış. yakını göremediği için uzun bir süre beklemiş

0|0
    0|0
  • Öpüşürken gözlüklerin çarpışması

0|0
    0|0
  • 0.50 Astigmatım var ve bilgisayar karşısında takıyorum.Seviyorum takmayı da.

0|0
    0|0
  • Yaşadığım öyle calibi dikkat bir anım olmadı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...