Bir kadının giyimi nasıl olmalı beyler?

Günaydın

sevgilinizin eşinizin kız cocugunuzun nasıl giyinmesini istersiniz?

sizi rahatsız eden detaylar nelerdir?(örn: dekolte, tayt, çok dar ve bazı yerleri ortaya çıkaran bluejean vs)

teşekkürler

0|0
1|25

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bir erkek olarak sokakta külotla boxerla mini şortla dolaşıp malum yerlerimi göstermeye niyetli olmadığıma göre, kadının da mini etekle dolaşmaması lazım, mantık bunu gerektiriyor. Düzgün giyinmeyi bilmeli, cafcaflı giyinmelere, makyaja karşıyım, doğal sade seviyeli giyinmeli, hem erkek hem de kadın için diyorum, ayrıma gerek yok. Dikkat çekmeye yönelik abes giysilerden kaçınmalı, taytlar, çok dar giysiler zaten sağlıksız, kan dolaşımını zorlaştırıyor, anlamsız şeyler bunlar. Ama şimdilerde modernliği vücut teşhirinde aradığımız için biz böyle deyince yobaz oluyoruz, yazık ki ne yazık...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 24

• mütevazi giyinmesini isterim mankenlere özenip kendini sergilemesin ama şık olsun dekolte giysin ama abartmasın ha kızım belli bir yaşa kadar dekolte giymese sevinirim :) tayt giysin ama sadece taytla sokağa çıkmasın bilmem işte kararlı olsun kısacası vücudunun belli bir kısmına dikkat çekmek arzusu içinde olmasın ve ona uygun giyinmesin bence bayanlar bu konuda bizden daha iyi bilirler ne giyeceklerini

0|0
    0|0
  • Allahın İstediği gibi Giyinmeli ve kendine bunu yakıştırmalı öyle dar şeyler giymemeli kadınlar belkim dekolte veya mini etekle daha rahat ediyor ama şunu unutmamalılar ki erkeklerde bunlara çatır çatır bakıyorlar fantazi kuruyorlar laf bile atıyorlar bunun önlemini almalılar...

1|0
    0|0
    • evet gerçek bu

yani erkeğin fıtratı bu, biz bile kadın oldugumuz halde dönüp bakıyoruz

hele ki sokakta ne sapıklar ne ameleler var, kaldı ki çok açık giyinen bayanların (ki ben tesettürlü vs değilim ) vucutlarının o yabancı bakışlar nedeniyle auralarının bozuldugunu düşünüyorum

yani sanki yabancı gözlerden çıkan radyoaktif bir ışın var ve vucuda zarar veriyor?

benim düşüncem bu

• haklısın bacım erkekler bakıyor yani fıtratımız bu ben ne kadarda bakmamaya çalışsamda bakıyorum ve cenabı-hak kadına kapanın demişse bunun bi bildiği vardır elbet kapanmamaya hiç bir mazaret gösterilemez eğer yaz ayları sıcak oluyor diyorlarsa açıkken daha sıcak unutulmamalıdır ki güneş deriye temas ettimi yakar oysa ki ince ve kapalı bir elbise giyseler güneşdende korunurlar fazla söze uzatmaya gerek yok ölçütümüz belli ama kadınlarımız giymiyor o başka...

• Uzun etek elbise her kadına çok yakıştırıyorum. Doğru giyinmiş bir kadının çıplak bir kadından daha albenili olduğu konusunda ısrarcıyım.

0|0
    0|0
  • Mini etek bence gizemi bozuyor ve direk cinselliğe kanalize ediyor. Kötümü? Kötü, size bakan gözler sizi tanımayı keşfetmeyi değil yatakta güreş tutmayı düşünüyor :D Vücudunu tanıyan kızlar genelde ne giyse yakıştırıyor. Yaşınızdan büyük gösteren şeyler giyip ağır makyaj yapmayında...

0|0
    0|0
  • Herkes kendine yakışanı giymeli, kendine yakışanı yapmalı. Evet çok tahrik edici giyininmemeli ama kapalı giyinen tahrik etmez, flört etmez diye de düşünülmemeli. Sonuç olarak hepsi akılda biter...

0|0
    0|0
  • önelli olan giydiğini yakıştırmak, yakışanı giymek ve giydiğini taşımasını bilmektir. bir kadın yada erkek karaktersizce ne giydiğinin pek bi önemi yok

0|0
    0|0
  • dekolte, tayt, çok dar ve bazı yerleri ortaya çıkaran bluejean vs) hepsi beni rahatsız eder. klasik giyinen bayanları severim.uzun ve bol etek kadar görüme güzel gelen başka kıyafet yok.

0|0
    0|0
  • çok açık saçık ve vucud hatlarını belli eden şeyleri giymesini istemem. ki bu erkek içinde geçerli bence

0|0
    0|0
  • Asla ne fazla açık ne fazla kapalı , dekolte , çok dar ve bazı yerleri ortaya çıkaran bluejean olmamalı tayt olabilir üzerine uzun kareli gömek veya kısa olmayan siz üzerine ne giyiyorsanız işte , alta babet yada topuklu aykkabı vs vs , tesettürlü olursa çarşaf ve vücut hatlarını gösteren birşey olmayacak , onun dışında herşey olur.. ( Şimdilik aklıma gelenler bunlar.. =D )

0|0
    0|0
  • Yerine göre mekana göre giymeyi bilmeli... bana gerek kalmamalı yani şimdi ailemin yanında da tayt tada kısa etek giymesin... yada Antalya-İzmir gibi tatil yörelerinde ise bluejean giymesine gerek yok...Aksine çok kısa çok olmamak şartıyla şort giyebilmeli kendisi ayarlıyabilmeli :)

0|0
    0|0
  • Dekolte olsun tayt giysin yerine göre takılsın, isterse türbanda takabilir değişiklik olsun diye.

0|0
    2|0
    • türban değişiklik için takılmaz. o tarz meselesi değil farz meselesi arkadaşım.

• yazdığından öyle anlaşıldı kusura bakma.

• Kusura baktım aslanice

• Gittiği veya gideceği yerle alakalıdır giyinmesi. Bir düğüne giderken fazla dekolte giyinme diyemezsin ama pazara giderken bile dekolte giyiyorsa o elbiseyi yırtar atarsın NET!

0|1
    0|0
    • teşekkürler

peki kadınların çok dar pantolonlar giymesi erkeği rahatsız eder mi?

• Bakmak ve görmek arasında fark vardır. ben şahsen eşimin pazara giderken veya alalade bir yerde arkadaşları ile gezmeye dekolte giymesini istemem çünkü Türkiye cinsel açlığın Afrika'sıdır. Sorun çıksın istemem.

• evet dogru

• Kadın var mini giyer, adabından kimse seks düşünemez... Kadın var çarşafa bürünse, g.tü ayrı, başı ayrı oynar...

Yani kendine yakışan neyse onu giy, ne giydiğine değil, nasıl davrandığına bakılır...

0|0
    0|0
    • ya çarşaf giyenin g..tü başı oynasa ne? amma yaptınız sizde gerçekten

çarşafta g..tü başı oynucakmış, be adam her yanı kapalı kadın ne yapabilir ki?seni banlıyorum

islami bir kıyafete ki dinde velev ki yeri olmasa bile, (ki olduguna inanıyorum ) islam kültürünün bir parçası olan bir kıyafete bu şekilde hakaret edemezsin

edemezsin yahu

• kendine yakışanı giymeli herkes misal kimisinde taty cok guzel duruyordur kimisinde ise igrenc kendıne yakısanı giydigi surece sorun yok ;)

0|0
    0|0
  • Nasıl giyindiği hiç önemli değil hayata bir kere geliyor bunu kısıtlıyamam.Kendi nasıl rahat ediyorsa öyle giyinsin.

0|0
    0|0
  • vallahi billahi dekolte mini etek giyip giyip sonra da iki de bir oranızı buranızı çekiştirmeyin de gerisi nasıl olsa düzeltilir. Oramı buramı düzelticem diye şekilden şekile giriyorlar. Şahsen tiksiniyorum böyle insanlardan

0|0
    0|0
  • sevgilimin mini etek giymesını isterim karelı fırfırlı bunu cok beğenıyorum cunkı elalem ne derdıyede asla yaşamadım yaşamamda oyüzdens evgilim benleyken saçılıp dökülecek istediğim tarz giyinicek hep aklımı başımdan alırcaksına giyinmeli

0|0
    1|0
  • Ne isterse giysin ama bana taciz ettiler diye gelmesin

1|0
    0|0
  • bütün erkekler kafasına göre giyinsin dio ama gerçekten mi:D

0|0
    0|0
  • ortama göre giyinmesini bilmeli, giydiği kıyafeti taşıyabilmeli

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 1

• bir bey değilim ama sevgilim en çok retro şeyler giymemden hoşlanıyo, moda bloglarını takip ederseniz bi fikir sahibi olabilirsiniz bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...