Kızınızın bir erkek arkadaşı olmasına izin verir miydiniz?

Son zamanlarda flörtler oldukça arttı.Neredeyse her kızın/erkeğin başından bir ilişki olmasa bile birşeyler geçiyor peki siz anne baba olsaydınız kızınızın bir erkek arkadaşı olmasına izin verir miydiniz?

0|0
16|22

En İyi Kız Görüşü

• Kizimin erkek arkadaşı olmasını aslında istemem :) ama muhakkak olacaktır ama isterimki olgun yaşta olsun.Şimdiki bir çok gençler gibi 14-15 yasında birisine kapılmasın.Olgun bir yasa geldiği zaman tabiki oda birini begenecek onu birisi sevecek ama bu okul hayatını etkileyecekse onu derslerinden edecekse istemem.Lise bittikten sonra univeristeden sonra :) ciddi bir ilişkisi olmasını isterdim.Çok değişik insanlarla beraber olmasini istemezdim.Bu benim isteklerim ama hayat onun hayatı.Ayni şekilde oğlumunda aynı yaklaşımları olmasını isterdim.Bir çok kişi erkek çocuğunun çok kadınlarla olmasına göz yumarken kızını kısıtlar ben öyle bir anne olmayacağım.Söz konusu insanlarla ilişkiyse ikisininde insanlarla ilşkiye girerken daha dikkatli davranmalarını isterim.

Hakkımızda hayırlısı.

0|0
    0|0
    • evet erkeğe de kıza da aynı davranılması lazım

Kızlar Ne Diyor 15

• Düşünüyorum da yarın öbür gün anne olsam.Gözümden bile sakındığım bir kızım olsa (inşallah)

Onu başkasıyla paylaşmanın ve dönemin acımasız şartlarının vermiş olacağı huzursuzlukla istemezdim "elalem ne der"derdinden ziyade.

Ama yine düşünüyorum arkamdan gizli saklı iş çevireceğine alırım onu karşıma eğri oturur,doğru konuşur onun önüne bütün şartu şurtu koyup bir güzel izah ederim durumu..Anlamalı beni.:)

0|1
    1|0
    • evet bu bahsettiğin iki düşünce arasında kalıyor insan.bence çok zor bir karar ne yaparım bilemiyorum :)

• Ne yaparız bende bilmiyorum:)

• yasaklar her zaman tatlıdır. o yüzden sıkmam ama kontrol altında da tutarım.Ona güvendiğini hissettirirsen emin ol sana yanlış yapmaktan ve güvenini kırmaktan çekinecektir zor bir devirde yaşıyoruz onu kendi haline yasaklarıyla başbaşa bırakırsak deneyip kendisi anlamak isteyecektir. tabiki olucak ama zamanı gelince ve senin bilginde.Arkadaş gibi davranmak lazım bu tip şeyleri bir başkasından duymak çok koyar insana o yüzden düşüncelerine saygı göstericeksin..

1|0
    0|0
  • istemem, ama ben ne kadar istemesem de gizli saklı olcaktır yani.. zaman malesef..o yüzden yasaklamalar yerine; haberim olsun, edebinde olsun şeklinde yaklaşırdım olaya.söylediği zaman da çakardım iki tane :D

0|0
    0|0
  • Günümüzde bu artık zorunlu gibi bi hale gelmişken engellemek yerine anlayışla karşılayıp yanında olup yalnış yapmamasını sağlardım heralde :)))

0|0
    0|0
  • izin versen ne vermesen ne bi insan bişeyi yapmak istiyosa zaten yapar sen ona gereken terbiyeyi vermlisin :p

0|0
    0|0
  • vermem.

0|0
    0|0
  • Benden gizli saklı iş yapacağına sevgilisi olsun ve ben bileyim

0|0
    0|0
  • yok kiliseye bağışlayacağım onu ben.bakire sesiyle hallelujah dediği an hayatımın amacıyla orgazm olacağım.

0|0
    0|0
  • İzin vermiyim de ne yapsın ilk önüne gelenle kaçsın mı? Tabii ki izin veririm,çocuğu ailede sıkmamak lazım ki ailede sıkıldığı için çözümü erkeklerde aramasın,evlilikte aramasın. Ona en iyi yaşamı ailede vermek lazım

0|0
    0|0
    • evet ama sanırım ben çok kıskanç bir baba olurum.evlenmesine bile gönlüm olmaz :) hep yanımızda otursun :)

• Yok artık ama :D

• ne var bunda ya, hic birinizin sevgilisi flortu olmamis gibi konusunca komik oluyorsunuz gercekten.

0|1
    0|0
  • vercez tabi. ama tanımam gerek ... gizli gizli yapmasndan iyidir. babalar buna karsı olsa da :)

0|0
    0|0
  • Hayır izin vermezdim kendimede izin vermiyorum zaten :D

0|1
    0|0
    • :) evet eşitlik varsa olur.ama benim var ona izin vermem deseydin baya kızardım ;)

• Nickinden belli zati :D

Merak etme kendime yapılmasını istemediğim şeyleri kimseye yapmam ;)

• izin veririm fakat benim haberim olacak be benim gözetimim altında ilişki yaşayacaklar.

0|0
    0|0
  • Ben izin veririm ne yani kızımgörücü usuluyle mi evlenecek.

0|0
    0|0
    • evet genelde anneler bu konuda daha anlayışlı oluyor.babalar da belki erkeklerin içinden geçeni bildikleri için pek istemiyor.

• kadere emanet ettim seni sen benim... :D değil ya aaslında sen erkeksin erkekler biraz öyle gerçekten garip . Ama kızmazdım ben mutlu yaşamak hakkı. zaten yapıcağı varsa yapar engeller onu gizliden yapmaa yönlendirir die düşnüyorum . hani öyle düşün şimdiki çıkanlar kaçının ailesi biliyo ki çok az çevreme göre konuşuyorum.Yapyolarsa senin çocuğun da yapar yani. bari ne yağtıpını biliyim diye kızmam

• doğrudur efenim :)

• gun gelcek istesende istemesende bi erkek arkadasi olcak,bu yuzden izin verirdim diyorum.

gizli gizli orda burda bulusacaklarina izin verip hem tanistirsin isterim ki nasil bi cocukla ciktiginida bilim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Ne kadar çok ilişki tecrübesine sahip olursa evleneceği erkeği de o kadar başarılı seçecektir. Bu yüzden kesinlikle izin verirdim. Ayrıca izin vermesem ne olacak? Size düşman ve yine bildiğini gizli saklı da olsa okuyan bir kızınız olacak; bunun olması daha mı iyi?

0|0
    0|0
  • tabii ki izin veririm ne kötülük var bunda hem ben öncelikle kızıma güvenirim,benim kızım arkadaş seçer kiminle arkadaşlık edeceğini iyi bilir.Fakat ergenlikte belli bir yaşa kadar uzaktan takip ederim çocukla ve ailesi ile de tanışırım.

1|0
    0|0
  • daha çok erken ama düşününce benim izin vermemem birşeyi değiştirmeyeceğinden izin verirdim kontrol etme fırsatım olurdu

1|0
    0|0
  • Soruda mantık hatası var

Şöyle ki

Kızınız deyince sanki küçük biri akla geliyor.

20 yaşında yetişkin bir kıza

sen neyin iznini veriyorsun

istediği ile çıkar

Ruhun duymaz

Sen ona izin eğil

Kültür, terbiye ve özgüven verirsen

kimle görüşürse görüşsün

güçlü olur ve doğru karar verir.

0|0
    0|0
    • mantık hatası yok tabi ki benden izin alacak.zaten benim de tersleyecek halim yok

• Veririm tabii.Tabii abartmamak şartıyla.8.sınıftan sonra başlayabilir.Sonuçta görüyorsun dostum biz de seviyoruz seviliyoruz.Allah niye evlenmeyi emretmiş?Bence akıllı,efendi,sigarası efendime söyleyeyim alkolü filan olmayan biriyle çıkabilir niye çıkmasın ki?Onun da hakkı nasıl olsa...

0|0
    0|0
  • Kızıma gerekli terbiye ve kültürü verdiğime gerçekten önce kendimi inandırabiliyorsam eğer...Onun bu konuda yanlışı olmayacağını bildiğim için verirdim herhalde...Gizli saklı olmasından iyidir benim bilgim dahilinde olması.

0|0
    0|0
    • evet ben de böyle düşünüyorum

• ŞU AN 4 YAŞINDA KIZIM VAR BEN BİLE BU YAŞTA DÜŞÜNÜYORUM AMA NE YAPARSAN YAP ENİNDE SONUNDA OLACAK HAYT BU YETERKİ SEVİYELİ OLSUNLAR

0|0
    0|0
  • Yasakların cezbedici bir özelliği vardır. Dengeyi sağlayabildiğin sürece sıkıntı yok. Ben izin veririm.

0|0
    0|0
  • Erkekleri az cok kendimden bildiğim için vermem..

1|0
    0|0
  • çok zor bi soru :)

1|0
    0|0
  • izin vermezsen yasak meyve tatlı gelir gider heyecan arar saçma sapan adamlarda

1|0
    0|0
  • benle tanıştırdığı sürece hoşuma gitmeyen biri de değilse neden izin vermeyeyim ...

1|0
    0|0
  • Yaş , ciddiyet ve olgunluk seviyesine göre evet

1|0
    0|0
  • o erkeğin hıammına dalarım lan bak şimdiden sinirlendım haa !

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayır

0|0
    0|0
  • Çocuğu köpeklere yidiririm :))

0|0
    0|0
  • pek sanmıyorum

0|0
    0|0
    • kolay bir durum değil ama gizlice yapmasından iyidir bence

• evet gizli olmaması için elimden geleni yapacağım kız evladım olursa.

ama her yerde yavşak erkekler varken kabul etmek güç.onaylasamda soğuk bakarım

• Gizli saklı p*stun biri ile dolaşıncaya kadar iznim ile adam gibi insanlarla takılsın

0|0
    0|0
  • Neden vermeyim ? :S

0|0
    0|0
  • Ben erkek halimde kendime kız arkadaşımın olmasına izin vermiyorum.

0|0
    0|0
  • kırarım kemiklerini

0|0
    0|0
  • Bacaklarından tavana asar, ince televizyon anteni ile döverim.

0|0
    1|0
Yükleniyor...