Sevdiğiniz tartışmanızın ertesi günü tayinini istiyor ve tayinide cıkıyor ne yapardınız bu durumda gitmesine izin verir miydiniz?

Sevdiğiniz kişiyle onun hataları yüzünden son zamanlarda sürekli tartışıyorsunuz.Sevgiliniz kendisinin bir boşlukta olduğunu söylüyor.Ve en son tartışmanızın ertesi günü tayinini istiyor ve tayinide cıkıyor ne yapardınız bu durumda gitmesine izin verir miydiniz?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• s.. gitsin...

0|0
    0|0
    • Sizin demeniz gibi olmuyor işte :) Biraz daha düşünerek yorum yapın bence !

• böyle bişeyin açıklaması yapılamaz ki.hiç bi mazerete sığmaz.bende böyle oluyo işte.

• lütfen bu tarz yorum yapacaksanız hiç yapmayınn..!

Erkekler Ne Diyor 5

• Ne gibi hatalar mesela ? Gerçekten çok mu önemli tartışmadan olmuyor mu ? Kendisi neden boşlukta olduğunu söylüyor sebebi ne ? Ciddi mi yoksa sıradan bir ilişki mi ? Sen gerçekten gitmesini istiyor musun ?

0|0
    0|0
    • onun gece hayatı bu yüzden tartışıyorduk..ben düzelmesini istedim hep.oda denediğini fakat böyle bir ortamda düzelemeyeceğini söyledi.o yüzden başka bir şehire gitmeyi tercih etti belki düzelirim diye..ben tabii ki gitmesini istemiyorummmmmmmmmmmm..:(((

• Valla gece hayatına düşkün birinden ciddi bir şey beklemek zor ! Çözümün pek işe yarayacağını düşünmüyorum eğer bir dağ köyüne gitmedikten sonra ! Sen ona fırsat vermişsin ama düzelememiş ve artık siz yan yana olmayacaksınız bide o var...Bunları üzülerek söylüyorum canım kardeşim ama gerçekten bunlar göz önünde tutmak lazım...

• teşekkür ederim...bende dedim kendisine daha kötü olacak dedim içimden öyle geçiyor...

• O senin zaten sevgilin olmamış ki! Sürekli de tartışılsa sevgiliyle erkek alttan alıp gönül almasını bilmeli bence. Ne demek öyle ben tayinimi istiyorum gidiyorum felan!

0|0
    0|0
  • bırak gitsin adam senden kaçıyor anlamadınmı

0|1
    0|0
    • ne benden kaçması bilip bilmeden yorum yapmayın...!

• erkekleri iyi biliyorum onun için söylüyorum ne boşluğuymuş uzay boşluğunamı düşmüş kendini üzme yol ver gitsin

• bnce izin vermezdim ve oda bunu anlayışla karşılaması lazım yani seviyorsa kalırdı

0|0
    0|0
  • ben s..git derdim açıkçası ayıp oldu biraz kusura bakmayında..o kişi sena değer evrse seninle uzlaşırdı zaten

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Adamın tayını cıkmıs zaten gıtme desen ne olacak yanı

0|0
    0|0
    • gitmek zorunda mı?

• eger gıtmek ıstemeseydı tayının baska yere cıkması için basvurmazdı . gıtmek zorunda tabı

• Bence gercekten sevmıyor ve senden bıkmıs olabılır ben olsam hoscakal demeye tennezzul bıle etmezdım zorla kalmasının bı onemı yok ısteyen kalır ısteyen gıder boswer sende kendı hayatına bak odaklan. Gercekten sevmemıs.

0|0
    0|0
  • defolsun gıtsın ..

0|0
    0|0
  • Tayini çıkmış çok geç degil mi?

0|0
    0|0
  • izin verirdim seviosa zaten gelir her türlü bulur seni. bu da ona bahane olmus gidio. acımasız oldu cevap ama öyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...