Dünyanın en iyi forvet sizce kimdir?

Dünyanın en iyi forvet sizce kimdir? ibrahimoviç'i koymucam şıklara çünkü ozaman haksız rekabet olur anketin anlamı kalmaz :D.

• Luiz Suarez
    32% (12)22% (19)25% (31)Oy Ver
  • Robert Lewandowski
    19% (7)15% (13)16% (20)Oy Ver
  • Kun Aguero
    8% (3)14% (12)12% (15)Oy Ver
  • Robin Van Persie
    11% (4)13% (11)12% (15)Oy Ver
  • Edinson Cavani
    8% (3)6% (5)7% (8)Oy Ver
  • Radamel Falcao
    5% (2)16% (14)13% (16)Oy Ver
  • Wayne Rooney
    17% (6)14% (12)15% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
şu an ankette lewandowski önde arkadaşlar :D.
arkadaşlar suarez ve lewandowski liderler ankette lütfen devam edin katılmaya :D.

0|0
11|30

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 29

• Rvp iyi

0|0
    0|0
  • Şıklarda Robert :)

0|0
    0|0
  • Zlatan İbrahimovic?

0|0
    0|0
  • Aguero

0|0
    0|0
  • Falcao dedim yaa :S 2. olarak ta Persie ;)

0|0
    0|0
  • Koysan da koymadan da Ibrahimovic'tir. Ondan başka doğru düzgün forvet diye tabir edilecek futbolcu yok. Ondan sonra gelecek isim dersen Agüero olabilir.

0|0
    0|0
    • kardeş bu forvetlerin hepsi mükemmel futbolcular ve ben bilerek zaten ibrayı koymadım ayrıca nakete kaatılırmısınız lütfen

• Burak Yılmaz'sız anket olmaz. Kınıyorum.

• :D.

• İbrahimoviç nirdee?

0|0
    0|0
  • bence suarez adam gibi oynasa ceza yemese ronaldo messi ayarında bir topçu inşAllah barcelonada çok başarılı işler yapar şıklara koymasanda en iyi forvet İbra

0|0
    0|0
    • robben mi suarez mi sence?

• robben büyük maçların adamı çok harika işler yaptı ama devamlılığı olan biri değil o yüzden suarez diyorum hem suarez yaşça da genç bence bir kaç sene sonra herkez konuşcak suarezi

• Rooney forvet arkası , ofansıf orta saha oyuncusudur asıl mevkii... gerektıgnde forvet oynar... Rooney yerine İBRAHİMOVİÇ dersek tamamdır ben ROONEY sıkkını ısaretlıorum :)

0|0
    0|0
  • güiza

0|0
    0|0
  • ibra..

0|0
    0|0
  • Zlatan nerde?

0|0
    0|0
  • Falcao.

0|0
    0|0
  • Falcaooo Atletico yıllarını aratıyor şaraffsız ama :D

0|0
    0|0
  • Daha farklı seçenekler olabilirdi ama elde bulunanlardan kesinlikle aguero'dur. Buraya konulmamış ama eto'o , İbrahimoviç, Didier Drogba, henry bunları unutmamak gerekir (Henry yeni bıraktı ama olsun )

0|0
    0|0
  • Benim gönlümün efendisidir Zlatan İbrahimovic. Onun tahtına kimseyi layık görmüyorum ama listede neden Messi yok?

0|0
    0|0
  • hıc bırı bence robenn

0|0
    0|0
  • Listeye gore gidersek lewandowski.

0|0
    0|0
  • Danny Welbeck: Olağan Üstü Hız Ve Teknikle Engiltere Futbolunun Owen Dan Sonra Yetiştirmiş Oldugu Bitici Santrafor

0|0
    0|0
  • Dunyada Lewa
    Turkiyede Demba Ba :)

0|0
    0|0
    • neden lewa peki? ayrıca ankete katılın lütfen :D.

• Lewa top surmeyi tam beceremez ama son vuruslarin %90ı isabetli dortmundu az izlemedim tabuli munihe gittikten sonra kirilmadim degil

• bakma topta iyi sürer çokta güçlü oyuncudur son vuruşlarına laf yok zaten :D.

• Jeniffer Lawrence bence :)

0|0
    0|0
    • soruma cevap yok mu :D.

• Bu işte cevap olm :) Bana göre Jeniffer Lawrence çift kale maçta dünyanın en iyi forveti ;)

• GERÇEK RONALDO

0|0
    0|0
  • suarez tabiki

0|0
    0|0
  • Hepsini topla 2 yle carp yanlarina messiyi bir C. RONALDO etmez

0|0
    0|0
    • c. ronaldo tarihin en abartılan futblcusudur yetenek olarak ne bir robbbendir ne bir messidir bu isimlerin yarısı adar yetenekli değildir sahada tek yaptıgı şey penaltı ve cezasahası içinde gol kovalamak 650 mişlyon euroluk takımda oynuyor okadar gol atmasıda normal

• Sayın soran öyle salakça dusunuyorsun ki varya yemin ederim güldüm ya. d messici seni

• Suarez

0|0
    0|0
  • radamel falcao tam bir forvet oyuncusu

0|0
    0|0
  • Fernando torressss

0|0
    0|0
  • tabii ki fani madida. ondan sonra futbolu takip etmedim o bakımdan

0|0
    0|0