Neden hep kardeş dediklerimizden en büyük kazığı yiyoruz?

4 yıllık bir arkadaşım vardı.. öz kardeşimden öteydi herşeyimiz birdi...yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi annemler aileden diyordular.. Aslında öyle değilmiş.. ben ayrıldıktan sonra sevdiğim insanla gizlice çıkmaya başladı.. bütün o kadar şeyi bir erkek için sildi.. ve ben hayatımda en büyük kazığı en çok sevdiğim insandan yedim..

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• İyi işte ne güzel olmuş hayatı öğreniyorsun

0|0
    0|0
  • sadece 4 yilda bir insana oz kardesimden ote dersen kazik yemen muhtemeldir... kardeslik oyle kolay olmuyor

0|0
    0|0
  • Yediğin kazın verdiğin değere göre artar o yüzden kimseye değer vermiceksin

1|0
    0|0
  • 18 yaşındasın hayatın ne olduğunu öğreniyorsun işte.

0|0
    0|0
  • bence oğlanda da suç var. senin en yakın arkadaşına neden sulanıyo?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ah Canım sen arkadaşından yemişsinn yine ...Ben de aynı durumdaydım hemde teyzemin kızından aynı şekilde bi kazık yedim 5-6 yıl önce kadar :((Hala soğuğumdumm ona karşı

0|0
    0|0
  • 4 yıl az bir süre..

ayrıca bunlarda dostunu ıyı secememekten kaynaklanıyor.

0|0
    0|0
  • büyük ihtimalle siz ayrilmadan öncede berabermistirler (:

0|0
    0|0
  • hangimiz yemedikki.ama kabahat bizde. hakettiklerinden fazla değer veriyoruz ciğeri 5 para etmez insanlara. zararın neresinden dönsen kardır. benimde kardeşten öte gördüğüm bi dostum vardı.inan neden küstüğümüzü bile bilmiyorum. içten içe benden öyle nefret ediyomuşki başka arkadaş bulduğu anda beni sildi. sırlarımı onlara anlattı. arkamdan hakaretler etmiş. daha neler neler anlatsam roman olur. 2 saat önce dışarda gördüm yeni kankasıyla mutlu mesut bi yerlere gidiyolardı . umrumda mı? hayır. cehennemin dibine kadar yolu var. Allah ından bulsun kaşar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...