Malatya'da gym/fitness salonu, yüzme havuzu var mı?

malatya'ya yeni geldim ve bu şehri yeteri kadar bilmiyorum. burada bayanların da rahatlıkla gidebileceği bir gym/fitness salonu veya yüzme havuzu var mı?

0|1
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Malatya da üniversite de olimpik yüzme havuzu var ve merkez de de fitness salonları vardı ama adlarını hatırlamıyorum.. Kapalı çarşı civarında veya büyük ihtimal markalar caddesinde yani merkezden malatyaparka doğru giden ana cadde de olabilir buralara bakabilirsiniz...

1|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim

• evet oldunuz gerçekten. fuzulideki spor salonu nasıl acaba? daha önceden hiç gördünüz mü orayı?

• acikcasi malatyaliyim ama hiç fitness salonlarina gitmedim bide sekiz yildir tatil disinda malatya da bulunmadığım için çok fazla detayli bilgi veremiyorum malesef ancak kendiniz gidip görmeniz daha sağlıklı bilgi olur sizin için.. ama bayanlara uygun yer bulabileceginizden eminim

Erkekler Ne Diyor 5

• malatyayı çok iyi bilmiyorum.ama modern güzel bi şehir.bence mutlaka vardır.üniversiteyi araştır..üniversitede mutlaka böyle imkanlar vardır..üniversitelerin yüzme havuzlarına dışarıdan da gidilebiliyor.netten araştır.

1|0
    0|0
  • olmaz mı ya sen neresındesın Malatyanın? Şampiyon dıye bır yer var gayette guzel yapmıslar havuz falan basarılı yanı tavsıye ederım bende baslıycam oraya yakın zamanda

1|0
    0|0
    • şampiyon arenadan bahsediyorsun sanırım değil mi?

• paşaköşkünden aşağısı oluyor. oradan mı bahsediyorsunuz ? pazar yolunun içinde

• evet aynende orası

• Vardır olması lazım. belediyeni yerleri vardır en kötü

0|0
    0|0
  • var ya olmaz mı malatya bu boru mu

0|0
    0|0
  • vardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...