Hamileyken kocanızın sizi aldatmasına göz yumar mısınız?

Malum hamile kadının bulantıları herkesçe bilinir. Kimisi 3 ay sürer kimisi 9 ay. Artı olarak hamilelik süresince kocasından tiksinen kadınlar da var. Son 2 ay zaten ilişkiye girilmesi sakıncalı. O durumdayken kocanızın tek gecelik kaçamağına göz yumar mısınız? Erkekler, sadık mı kalırsınız yoksa dayanamaz bir kaç ilişki yaşar mıydınız? Bunu karınıza söyler miydiniz yoksa gizli mi kalırdı?

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• biriyle evlendiğin zaman sebebi sex yapmak değildir ... Benim için evliliğin sebebi sevgidir aradaki bağdır... Eğer karım sebebi ben olduğum hamilelik durumlarına girerse kesinlikle aldatmak gibi bir şerefsizlik yapmam sonuna kadar yanında olurum ... Sonuçta bir şişme bebekle evli değilimki bozuldugunda başkasına gideyim ... ! :)

2|1
    0|1
    • En iyi cevap.

• cevabınız güzel..lakin evliliğin %90 nı cinsellik olarak görenlerde az değil..hele bayanlarda bu daha çok.

• Erkekler olaya cinsellik olarak bakarlar ama bayanlarında öyle bakabildiğini düşünmemiştim.

Kızlar Ne Diyor 9

• Hamilelik demek kadının biraz değişmesi, zorlanması demektir, erkek bu dönemde eğer vicdanlıysa karısına daha çok ilgi gösterir, dibinden ayrılmaz. Kadın da adamı bıktırmazsa nazından cazından adam böyle şeyler düşünmez, çünkü o da baba olacktır. Tek gecelik kaçamağa filan sanki gerek varmış gibi yazmışsınız, bir insan 5ay sex yapamayınca sizi aldatacaksa o insandan hayat arkadaşı olur mu? Çok büyük bir kaza yapsanız hayat boyu kötürüm kalsanız o zaman kocamız bizi terketmeli mi? Evliliğe bu şekilde bakmak yanlış, evlilik hem anne hem kardeş hem dost hem arkadaş hem de sevgili olmaktır.

0|1
    0|0
  • dünyanın en güzel hediyesini ben ona verirkn o böyle birsey yapacak asla affetmem

0|1
    0|0
  • Bizim en önemli varlığımızı,bebeğimizi içimde taşıyorken o beni aldatırsa göz yummak ne kelime o gün boşanma dilekçemi veririm.

0|1
    0|0
  • 2 ay seks yok diye beni aldatıyorsa tek celsede biter o evlilik!

0|0
    0|1
  • göz yummam ben onun çocuguna taşırken o gdck baskasına sabretsin ölmez ya

0|0
    0|0
  • biter,anasını da ağlatırım.özellikle hamileyken.

0|0
    0|0
  • af edilir gibi değil...yapan erkek varsa bencilin önde gidenidir.

0|0
    0|0
  • ağzını burnunu kırarım, çok net.

0|0
    0|1
  • kesinlikle goz yummam

onu o hale kocasi getirdiyse sonunclarada katlanip sabretmeli,nedemek aldatmak ya,onun herhangi bi sorunu olsa esi aldatsa kabul edermiydi.sadece erkeklerinmi ihtiyaclari var sanki

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yapanlar vardır diye düşünüyorum !

Benim düşünceme göre kesinlikle böyle bir salaklık yapılmamalıdır sonuçta karımız bizim çocuğumuza hamile keyfi bir durum değil ki ! Hem oda 9 ay boyunca bu ihtiyacını karşılayamayacak ! Onun doğurduktan sonra gidip başka biri ile yatması kadar saçma bir şey olur bence :)

0|0
    0|0
  • bekara karı boşamak kolay derler kaba bir tabirler ama ben sadık kalırdım

0|0
    0|0
  • Ayrıca hamile karısını aldatacak kadar adi bir babam olsun istemezdim ..

0|0
    0|0
  • İsterse hamilelik süresi 18 ay olsun, yine de sadık kalırım.

0|0
    0|0
  • en hassas bir dönemde bunu yapacak adam var mı ki ?

0|0
    0|0
  • aldatacağıma mastürbasyon yaparım

0|0
    0|0
Yükleniyor...