Yargılanmak hoşunuza gider mi?

Yargılandıgınızı düşündüren en ufak şey nedir sizin için.? Mesala bir yere girdiginiz de sen kimsin diyen oldu mu ? Ne yapmaya calısıyorsun buna hakkın yok diyen? yargılandıgınızı ve emir aldıgınız bir olay paylasır mısınız?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• kimsenin kimseyi yargılama hakkı yoktur olamaz. Birini yargılamak icin onun oldugu durumda,cevrede,ruh halınde olup onun yasadıklarını yasamak lazım. Bu da imkansız

0|0
    0|0
    • kimsenin hakkı olamaz dedigin halde. Kimse birbirini yargılamıyor mu sanıyorsun ? kimse kimsenin ruh cevre o durumunda olamaz dedıgın gibi imkansız.

• kimse kimseyi yargılamıyor demedım yargılayamaz dedım

• ama yargılıyor. Ön yargı dogrudan yargı ve capraz yargı bunlardan sadece bir kac örnegi

Kızlar Ne Diyor 3

• evet yadırgandım tessetürlü olduğum için sınava girerken bana yobazsınız, magradan çıkmasınız ,örümcek beyinlisinz demişlerdi şok olmuştum.

0|0
    0|0
    • Var öyle insan görünümlü hayvanlar.. Müslüman ülkede ne yapıyorlar ne rrahatlık ya !

• Evet içler acısı bir durum milletimizn nereden geldigini bilmeyen beyinler yargılamaktan baska aciz bir sey yapmıyolar.Sizin adınıza üzüldüm insallah bir daha böyle bir seyle karsı karsıya gelmezsiniz.

• İstersem çok iyi insan olayım istersem çok kötü insan olayım beni yargılamak sadece Allah'a aittir kimseye değil..

0|0
    0|0
  • Sikiyosa yargilasin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Gerçek hayattan hatırlamıyorum da burada birkaç kendini bilmez önyargılı karakterler beni pkk sempatizanlığıyla suçlamışlardı ! Nefretim sevgimi aştı yine bu gece bak şimdi !

0|0
    0|0
    • Ya siz baskalarını yargıyla yaklastıgınız ve ya yargıladıgınız oldu mu ?

• Mutlaka olmuştur da hatırlamıyorum. Ben de sütten çıkmış ak kaşık değilim ancak bilinçli bir şekilde yapmıyorum asla. Bilmeden yapmışımdır. Yapmadım diyemem.

• hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...