En cok huzur buldunuz yer neresi?

kendi eviniz hariçç :DD

her vakıt ayırdığınızda koşarak gıtmek ısteyıp de imkanların kısıtlığı olmasından gidip bulamadığız huzuru arıyorumm :D

Güncellemeler:
daha cok hayalerınızı anlatın mesela ormanda bı agac ev hamak da uzanmısım hafıf esıntı bıtkı kokusu ruzgarın ağac yapraklarındakı sesı biraz daha hayal güçüüü hadii :D

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• çocukluğumun geçtiği, etrafı ağaçlarla sıralı arka sokaklarda bi yol. 50-60 metre bi mesafe. sokak aydınlatmasının ışığı ağaçların arasından sızardı. tek başıma otururdum orda. küçüklüğümden belliymiş ne mal olacağım. bak hüzünlendirdin beni.

0|1
    0|0
    • süpersın içinde hep vardır oraya gıtme ıstemı sankı sadece sana ait bıyerdır orası dımı..

• yanlızlık ister ınsan kafa dınlemek kımsenın sana karışamayacapı sorgulayamayacağı biyer huzurun acılımı :DD

Kızlar Ne Diyor 10

• bi merdiven var hep oturduğum karşıda deniz sessiz sakin bir yer severim orda yalnız oturmayı

0|2
    0|0
  • Sahil :)

0|2
    0|3
  • tarihi eserlerin arasında taşa oturup gün batımını izlemek bana iyi geliyor.

0|0
    0|0
  • kumsal

0|0
    0|0
  • Deniz kenarı,martı sesleri,çocuk sesleri,dalga sesleri ve tavşan kanı bir çay eşliğinde arkadaş sohbeti .En büyük huzur bence.

0|0
    0|0
  • sevdiğinin göğüsüne yattığındaki huzur iyidir de bende bulamadım daha huzuru bahtsız bedevi :)

0|1
    0|0
  • Issız sahil sevgilinin omuzuyla beraber.

0|0
    0|0
  • Deniz kenarı

0|0
    0|0
  • en yakın arkadasımın evi :D

0|0
    0|0
  • ben fatihlere gidiyorum en yakın kankama

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• gençlik ve orta yaş kuşağında iş hayatında aktif olunduğu sürece kendi işin dahi olsa üstleneceğin sorumluluktan - amelede olsan üstündeki ustabaşı denen yvşklardan dolayı iş hayatında huzuru bulmak imkansızdır. huzuru bulmanın yolu hayattan değilde işten emekli olmayla başlar ve ölene kadar sürer. iş hayatında imkanlar kısıtlıdır. o yüzden huzur da kısıtlıdır.

0|0
    0|0
  • üsküdar sahiliiii

0|0
    0|0
  • Ormanlık bir alan, küçük bir kulübe yanında da bir atölye oyalanmam için, dibinde de ufak bir akarsu...Var mı böyle bir yer :)

0|0
    0|0
  • ben köyde oturuyorum burada bir tepe var köyün dışında tepeye çıkınca her yer ayağının altında en çok orada huzur buluyorum

0|0
    0|0
  • Şimdi hafız umumi tuvalet diyeceğim. Her zaman koşup gitmek istersin ama yakınlarda bulamayabilirsin. Bulduğunda yaşadığın rahatlama ve sonrasındaki huzur tartışılamaz.

0|0
    0|0
  • Basketbol sahası

0|0
    0|0
  • alanya plajı :D

0|0
    0|0
  • ankarada yım ve arabayı Konya yoluna cekıp ust gecıde cıkıp oturmak

0|0
    0|0
  • kanka tuvalette çok huzur buluyorum ben yaaa ve ulaşılmaz değil her yerde var :DDDD

0|0
    0|0
  • ruyamdaki gördüğüm yer.

0|0
    0|0
  • Ayvalık sahil

0|0
    0|0
  • denizkenarı

0|0
    0|0
  • En çok huzur bulduğum yer temiz bir havuzda suyun dibinde nefesim yetene kadar durmak ! :)

0|0
    0|0
  • Bazen sahil kenarı elimde sigara bazen nargilenin bol dumanını havaya üflediğim ağaçların altındaki cafe bazende sevdiğimin saçlarının yüzümü örtüp sarıldığı her yer

0|0
    0|0
  • Mezarlik

0|0
    0|0
Yükleniyor...