Hangi isimler artık GALATASARAY'dan gitmeli sizce?

hamit sabri Veysel ve bir kaç kişi daha gitmeli umut bulutun yerine de acil forvet almamız lazım

0|0
3|24

En İyi Erkek Görüşü

• Pandev ve dzemali kesin gitmeli yerine saglam bir forvet alinmali drogba tarzi umut burak dursun bu yabanci sisteminde turklerimiz ideal sabri hamit falan kalsin pandev ve dzemali yerine turk veya yabanci kalitelicoyuncular gelmeli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Arkadaşım Muslera, Sneijder, Melo, Semih kaya, Emre çolak bu saydığım isimler kalıp gerisi komple değişmeli hatta Sneijder bile gitmeli ama kötü oynadığından değil bu takım 4-4-2 oynamalı ve Sneijder bu sisteme uymuyor bölgesi itibari ile o iyi bir paraya satılıp yerine çok kaliteli kanat oyuncusu veya ortasahanın merkezine adam alınabilir Galatasaray şu an forvetsiz bana göre forvetlerden Umut iyi bir Anadolu takımında oynar ama Galatasarayda olmaz diğer forvetler de ptt 1. ligde anca oynar süper lig bile fazla hele de Burak için...

0|0
    0|0
  • tarık çamdal, veysel sarı, umut bulut, burak yılmaz, sabri sarıoğlu, pandev, dzemali, hamit altıntop, semih kaya, alex telles, olcan adın..

0|0
    0|0
  • Bu oyunla herkes gitmeli.

0|0
    0|0
    • dün iyi oynadık ikinci yarı ama forvetimiz iyi değildi tek sorun bu şimdi laga luha yapmayada gerek yok

• Şöyle ki bizim dememizle olacak işler değil bunlar malesef

0|1
    0|0
  • Dzemaili ve Pandev gitmeli bize Podolski gibi sol kanatta oynayacak bir forvet lazım.

0|0
    0|0
  • Veysel, olcan gitmeli.

0|0
    0|0
  • Muslere, Sneijder, Melo dışındaki hemen hemen herkes gitmeli. Galatasaray'ın köklü bir değişikliğe ihtiyacı var. Bir iki oyuncuyla olacak iş değil bu.

0|0
    0|0
    • dün ikinci yarı iyi oynadık şans gülmedi sen burada en doğruları konuşansın chedju unuttun sanırım oda kalsın sen hariç tüm bjklilerin benle sorunu var anlamadım niye

• evet belki haklısın ama gidiyorum zaten çok battık sağa sola ya sen ayrısın ama onlar gibi değilsin :)))

• Teşekkür ederim :)) Nereye gidiyorsun ya kapatcan mı hesabını.

• Burak
    Tarık
    Semih
    Sabri
    Alex
    Olcan
    Hamit

0|1
    0|0
  • Hakan sukur gitmeli

0|0
    0|0
  • Burak gitsin herhangi bir forvet gelsin düzelir burak oynamasın

0|0
    0|0
  • şimdi bu takımdan bir şey olmaz teknik direktör bunları adam etmesi için şu şekilde davransa bunlar adam olur bu kadroyu alt yapıya gönderip altyapıdakileri buraya koysun bak bakam sonra nasıl pişman olup oynayacaklar

0|0
    0|0
  • Valla ben Fenerbahçeliyim akşam maçı izledim Snider hariç gerisi gitsin bence birde yasin vardı onuda ilk defa gördüm fena değildi

0|0
    0|0
    • ikinci yarı iyi oynadık Mehmet Demirkol bile söyledi

• Evet ikinci yarı iyiydi galatasaray ama sonuç ortada bence Arsenal yuklenmedi ikinci yarı bu sene Türk futbolunda çok düşüş var

• pek hoşunuza gitmeyecek ama takım ruhunu geri kazanması için melonun gitmesi lazım

0|0
    0|0
  • Tarık ÇAMDAL, Selçuk İNAN, Burak YILMAZ.. İlk 11'den bunlar gitmeli bence. Diğer Pandev falan onları saymıyorum bile..

0|0
    0|0
  • Muslera semih kaya sneijder melo chedjou telles umut gitmesin de

0|0
    0|0
  • O degilde aksam yine 4 yildizi taktiniz ahahaha

0|1
    0|1
  • eboue , drogba ve sabriyi gönderenler utansız sezon basında kahroldum çok soğudum GSden yöneticiler ve aptal cahil taraftarlarımız yüzünden

0|0
    0|0
  • Veyssl sabri hamit eboue engin yigit pandev dzemali ve iyi teklifler gelmesk halinde burak sneijder selcuk melo chedjou

0|0
    0|0
  • bence hiçbiri girmesin böyle süper devam kanks :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:DDDDD:D:DDDD::::DD:D:D:D

0|1
    0|1
  • Selçuk burak umut sabri veysel tarık pandev %100 gitmeli gerisi tartışılır

0|0
    0|0
  • Bence galatasaray komple gitmeli gs04 gelmeli :))))

0|1
    0|1
    • konuşmaya yüzünüz nasıl oluyorsa şuanda ligde 1 puan var liderle aramızda futboldan anlamıyorsun sus

• Selçuk Burak Muslera Snayder Umut Sabri

0|0
    0|0
  • Ben artık gsli olmaktan vazgecmeyi dusunuyon mk. :))

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• muslera gitsin yazık harcanıyor oralarda :(

0|2
    0|0
  • Pandev, xhemaili, sayacak var daha. Ama Sabrinin gitmesine kesinlikle karşıyım, yüreği ile mücadele ediyor, elinden geleni yapıyor. Sabrisiz Galatasaray, asitsiz kola gibi...

0|1
    0|0
  • Kesin gidecek bikac kisi biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...