Hangi spor dalından birini seçmeli?

Merhabalar erkek kardeşimi spora yazdırmak istiyoruz ama kişisel gelişimi için çok önemli ileridede kendisi pişman olmayacağı bir spor seçmesini istiyoruz body ye takmış durumda ama ne ben nede annem babam istemiyor yaşı 15 o spor ona göre değil çünkü sizlerin önerisiyle yardım istiyorum? daha önceden basketbol'a gönderdik ama onuda istemedi bıraktı geldi.

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Body artı yüzme yapsın bence boy uzaması daha da gelişir hem de daha da fit bir vücudu olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• öncelikle çocuğun yapıcağı sporu siz belirleyemezsiniz, eğer siz belirlerseniz yaptığı spordan zevk almazsa verimde alamaz. bu arada body ona göre değil derken?

0|0
    0|0
  • Kick boks yazdır

0|0
    0|0
  • Body e gönderin. Erken gitmesi daha iyi. Büyüme hormonu daha aktif olacağı icin düzenli yaparsa boyu da uzar.

0|0
    0|0
  • Hangi şehirde oturuyor? Boyu ve yapısı nasıl? Tahminen ne kadar daha uzar? Vücut yapısına göre bir spor seçerse daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • yaşı büyük profesyonelce yapıcagı spor kalmamıs pek. tabi cok ekstra bir yeteneği yoksa. boyu kaç? boyu gerekli kıvama geldiyse gönderin gitsin bodye bişi olmaz

0|0
    0|0
  • yüzme ve basketboll ve futbol gerisi boş derim

0|1
    0|0
  • curling e gitsin

0|0
    0|0
  • Neden body'e karşısınız? Boyu kısa kalır düşüncesi yüzünden mi?

0|0
    0|0
  • Ne istiyorsa onu yapsın sonuçta 200 kilonun altına girecek değil hayallerını kırmayın çocuğun

0|0
    0|0
  • Tekvando.

0|0
    0|0
  • kicx boksa yazdır geleceğin boksöü olsun

0|0
    0|0
  • Judo veya tekvando olmadı kick boks

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Demek ki istemediği bir şeyi yapmak istemiyor (doğal olarak.) Hala neden başkalarından tavsiye istiyorsunuz? Öncelikle bir anlayın, bu aralar popüler diye mi o alanı istiyor, yoksa gerçekten istediği o mu? Eğer gerçekten istiyorsa onun yaşına göre program yaparlar zaten.

0|0
    0|0
  • basketbol

0|0
    0|0
Yükleniyor...