Dün şınav çektim bugün karnımda ciddi acıma var bu normal mi?

Pek hareket eden biri değilim işimden dolayı ve 1.90 üzeri boy 95 civarı kilo ve biraz göbek var.şınav çekerken çok zorlandım ve bugün hareket ederken karın bölgem baya acıyor bu normal midir? Bu şekilde devam edersem acı artar mı sizce?vücut çok uzun olunca karın bölgesini düz tutmak için çok zorlanıyorum

0|0
10|14

En İyi Kız Görüşü

• acıması normal oradaki kasların ilk defa çalıştı çünkü:) ilk zamanlar acır sonra geçecektir o acı alışma aşamasında bedenin şu an

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• hamlama olabilir bir de ısınma hareketleri yapmadan direkt kası zorladıysanız kaslarınızda incinme olabilir.

0|1
    0|0
  • çalışmayan hamlamaya başlamış kasların çalıştı ve bu alışık olmadığın bir durum olmadığı için ağrı olarak tepkime yaptı gayet doğal geçer. öyle kendini de zorlama spor sakatlanması yaşamamak istiyorsan, alıştıra alıştıra ufak ufak başla

0|1
    0|0
  • acıması normal oradaki kasların hantallaşmış olduğu için ağrıyor eğer düzenli yaparsan acıları geçecek merak etme:)

0|1
    0|0
  • çok normal hemde.D

0|1
    0|0
  • cok normal yapmaya devam et zamanla gecer hatta arada durup dururken tıtreyebılır bu kaslarının ham olmasından kaynalanıyor sen calıstırdıkca alısığ duzelır

0|0
    0|0
  • normal tabi

0|0
    0|0
  • ısınma yapmadan başlama ve bide çok yüklenme bünyene

0|0
    0|0
  • o bölgen et kırıyo ağrı gibi bi acı değil mi orada ki kasların çalışmasından kaynaklı

0|0
    0|0
  • 3 aylık ömrün kalmış metin ol arkadaş:)

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Önemli bir şey değil. Vucudun ham olduğu için böyle. Düzenli olarak devam et. devam etsen de etmesen de 2-3 güne geçer...

0|1
    0|0
  • 2 güne geçecektir çok normal. Çalışmaya belirli periyotlarla devam edersen acı filan çekmezsin araya zaman girerse olur ama.

0|1
    0|0
  • SORUNA CEVAP DEĞİL AMA İŞİNE YARAR HERHALDEsana daha zor şınav çeşidi veryim 2 rlini sonuna kadr birleşti de çekk seviyeyi artırmak istiyorsann herhangi bir ayağını kaldırabildiğinn kadar kaldır ve öyl şınav çek bir başka şınav iki ayağını oorta yüksekilikte bir yere kaldır ve öyle çek yatağın mesela ama en iyii spor salonuna gitmen hem orda bilinçl gelişirsiN zayıflamak için ip atlaman daha iyi olur kas yaparak zayıflayamassın

0|0
    0|0
  • işte bu yüzden düzenli spor yapamıyo insanlar

0|1
    0|0
  • mekik çekmiş olmayasın sen ?

0|1
    0|0
    • hayır mekik çekmedim ama belim uzun olduğundan zorladım sanırım.

• evet olabilir.spor salonuna yazılıcam zaten

• daha iyi olur senin açından diye düşünüyorum..

• şınav çekmek göğüs kaslarını çalştırır aynı zmanda arka kolu..karın çalıştran hareket mekik..eğr şınav çektysen göğsün ağrır karnın değil..nasl bi ağrı oldğnu sölersen yardmcı olmaya çalışırım..

0|0
    0|0
    • omuzlarda da var ama tam belin üstünde karın kaslarının olduğu bölgede keskin bir ağrı var.ben de diyorum neden bütün vücudum ağrıyor bugün

• kendini sakatlamışta olablrsin..eğer hamlamaysa ki öyle olduğunu zannediorum 3-4 güne kadar geçicektir..

• Biraz mı göbek var? Abi gizli kullanıcı iken bari yalan söyleme.Ayrıca iki gün kendini zorlama.

0|1
    0|0
  • normal. bugün dinlenmeye bırak kaslarını. yarın devam et. acıda çok aşırı zorlamadığın takdirde bir daha pek ortalara çıkmaz.

0|0
    0|0
  • normal acıya dewamm :D

0|0
    0|0
  • Kaç tane?

0|0
    0|1
  • dostum şınavın göbekle bir alakası yoktur şınav kollar ve gögüste bir işe yarar göbekliysen yarım mekik çek parçala o bölgeyi

0|0
    0|0
  • Çok normal ama acıması iyidir demek ki kaslarını gerçekten harekete geçirebilmişsin.

0|0
    0|0
  • zamanla

0|0
    0|0
  • çok doğal

0|0
    0|0
Yükleniyor...