Panatinahikos hakkında düşünceleriniz? panatinahikosluyuz ayık olun hadi bakalım gate 13dende konuşabiliriz?

her zman heryerde en büyük PAO

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• çArşi her yerde daha gecen hafta Tripolis fethi yapildi

0|0
    0|2
    • çarşıya saygım sonsuzdur!!

• çarşı trden yunanistana tam takım gelebilen tek grup bence onlar harika ne diosunuz siz mangal gibi yürek var ))

Kızlar Ne Diyor 1

• yunan takımlarını tutmuyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Son yıllarda pek bir gerilerde kaldınız olympiakos yüzünden esameniz okunmuyor ama toparlarsınız

Beşiktaşım Oleeeee:/

0|0
    0|0
  • Tm doru :)

0|0
    0|0
  • bir düşüncem yok.

0|0
    0|0
  • Bide siz mi ciktiniz basimiza l*n yunan pi** adam ol @ErdiiTaskin bir b*k yapamazsin l*n gel kayseri civarinanada bir anani ***

0|0
    0|0
    • hemen açık adres alıyım geliyim kayseri derken önce kendi stadınızı doldurun hee bide siz işte para yoksa gelirmisiniz ermeni piçi

• eLan ne ermeni pi* herkesi kendin gibi o. ç mu zannediyon kayseriye adrea vwriyom gelde bir ananı Erciyes e sdogru domaltip bir s***

• Bu arada sizin burada geberen taraftara noldu?

• Dikkat çekmek için her türlü saçmalıkları yapıyorsunuz.

0|0
    0|0
    • evet haklısın aslında ciddi sohbetten biraz bıktım ya geyik muhabbeti yapıyorum dogrusun

• forza olimpiakos

0|0
    0|0
  • * yunan

0|0
    0|0
    • devrekdenmi?

• Her Türk evladı delikanlıdır. Biz sizin gibi laylaylom piçi değiliz. Her şeyimiz kan dökerek alınır takımla bu işin alakası yok. İster Beşiktaş ister Fener ister Galata hiç farketmez. Gelde burdan çıkamacayğını anla o* çocuğu sen kimsin l*n .

• tamam açık adresi alıyım hemen telefon açıcam

• AEK'cıyım

0|0
    0|0
Yükleniyor...