Yarın grup liderliği için yapılacak Beşiktaş- Tottenham maçı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Grup liderliği için mücadele edecek Beşiktaş'ın forvet hattıyla ilgili sıkıntıları malumunuz. Kulüp doktorumuz Ertuğrul Karanlık'ın dün yaptığı açıklamalar doğrultusunda Demba Ba yaklaşık 3 hafta, Mustafa Pektemek 3 ay sahalarda yok Oğuzhan Özyakup bir süre daha oynayamayacak. Skora etki edebilecek Gökhan Töre, Olcay Şahan gibi oyuncularımız var ama forvet hattında Cenk Tosun bu maç için yeterli mi sizce? Skor tahminleriniz nedir?

0|1
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• DemBaba yok
    Atiba yok
    Sivok yok
    Cenk gonen yok
    Pektemek yok
    Ugur yok
    Ozzy belki ama Beşiktaş ruhu var
    İnşallah iyi oyunla alacağız liderliği

1|1
    0|2

En İyi Kız Görüşü

• Yeminle iyi seyler dusunmemeye baslicam ha :((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• İns besiktas lider tamamlicak grubu bir ceyrek final goruyorum :)

1|0
    0|0
  • Oldukca zor olacak ama ic saha avantajiyla belki diyorum. Beraberlikle sonuclanip Tottenham lider olur gibime geliyor.

1|0
    0|1
    • Olimpiyatta iç saha avantajına pek sahip olamıyoruz maalesef. Yinede güveniyorum futbolcularımıza umarım gibine gelen olmaz :)

• buna sevinemem ya tekmenin acısı her türlü geçecek yani sakatlanmanı tekmeye tercih etmezdim zaten :) bu arada telefonu değiştirdikten sonra tarih öncesinden kalma numaralar bile geri geldi. telefonda 8-10 tane b... var yanlış kişiyi aramak istemiyorum bana özelden numaranı yaz, diğer b... ları silcem kim oldukları belli değil :D

• saol çok vicdanlısın :D

• tabiiki bir demba ba değil ama cenk de benim uzun süreden beri beğendiğim bir oyuncu Beşiktaş ta oynamasından memnunum eğer sosa gökhan olcay üçlüsü iyi paslarla onu besleyebilirlerse maçı alırız diye düşünüyorum. tottenham da sonuçta bale'li tottenham değil artık

1|0
    0|1
    • Bende Cenk ile ilgili aynı şeyleri düşünüyorum. Hem kulübede oturmayı sorun etmeyen hem karakterli bir oyuncu. Umalım da orta sahamız gününde olsun.

• Daha çok genç benim beklentilerim büyük ondan daha iyi olacağına inanıyorum.

• inşallah ne diyeyim :)) bilgisayarıma pes 2015 yükleme sebebim Beşiktaş ın bu seneki kadrosu valla :) yoksa 2013 le pekala idare ediyodum :)

• tottenham alır

1|1
    0|0
  • Yarınki maç formaliteden öteye geçmez.
    İnşallah kazanırda lider olırız yoksa kurada eminimki şampiyonlar liginden gelen en iyi takımı çekeriz biz.:)

1|0
    0|1
    • Bahtsızlığımız göz önünde bulundurulursa bende öyle olacağını sanıyorum. Ben futbolcularımızın bu maça da asılacağına inanıyorum tabi forvet sıkınımız bariz :)

• Hafta sonu konuada güzel bitirici vuruş yaptı.
      Haftasonı konuadaydık yarındanolimpiyatta olcaz allah kısmet ederse.
      İnşallah pazar günkü gibi bir oyunla kazanırız.

• Sesinize kuvvet. İnşallah. :)

• Beşiktaşı boşverde sen futbolu bu kadar sıkı takip ediyosan :)

0|1
    1|1
  • Cenk gayet formunda ve kendini ispatlamasi icinde bu macta deli gibi oynicaak herkezi maça bekliyoruz arkadaşlar bileti dert etmeyin kapida bir çok kişi biletsiz giriyo

1|0
    0|1
    • Cenk şu an bile ligde her takımın ilk 11 inde başlayacak kalitede karakterli bir oyuncu. Vurduğu gol olsun özgüveni için bu maç çok önemli.

• Insallah insallah 2. falan olursak allah gostermesin Sampiyonlar liginden gelen saglam takimlar var kesin onlar denk gelir bize

• Bizdeki bu şansla kesin en kötü senaryo gerçekleşir dediğin gibi o yüzden Allah saklasından başka bir şey diyemiyorum. :)

• Beşiktaş a başarılar dileriz. demba ba nın olmaması kötü. Beşiktaşa Fenerbahçe gibi yarı final gözüküyor

0|1
    0|0
    • Ağzından bal damladı. :) Bu arada önceki soruda o kadar yapmayın etmeyinden sonra gs li bir ufaklığın çemkirmesiyle karşı karşıya kaldım haklıymışsınız müstehakmış özür dilerim o hata için :D

• Beşiktaşla dalga geçenin başına ekşirim haberin olsun. :P

• beşiktaşın eksikleri var o yüzden maç tahminim 0-2 biter

1|0
    0|0
  • Yenilecek ya da beraberlik olabilir.

0|1
    1|0
  • berabere biter

1|0
    0|1
  • eksıkler war ama macı wermez dıe dusunuorum (:

1|0
    0|1
  • Koyar geceriz bir fenerli olarak

1|0
    1|1
    • En azından maçı vermeyiz diye düşünüyorum umarım sizin dediğiniz gibi olur :)

• Bjk yillar sonra super oynuyo
      Bilic faktörü...
      Birazda kadriyu duzgun olustursalar tr dr rakipleri yok bence bu sene...
      Avrupa cok onemli tabi ama ben sampiyonluga oynardım bu sene.
      Umatim biz sampion olamazsak bjk olur

• Sağ bek alınmadığı devşirme futbolcularla oynadığımız sürece zor açıkçası. Yinede takımıma inanıyorum.

• Hakkımızda hayırlısı. Kolay maç olmayacak ama beraberlik gibi duruyor.

1|0
    0|1
  • Grup liderliğinin bir önemi yok. Yoğun bir maç fikstürümüz var, fazla kasmaya gerek yok. Atınç falan oynarsa çok iyi olur hatta.

0|0
    0|0
    • Bizdeki şansla Şampiyonlar Liginden elenen rakipleri seçme oranımız yüksek bu sebepten grup liderliği bizim faydamıza diye düşünüyorum :)

• Grup lideri olsanda olmasanda şampiyonlar liginden gelen takımlarla eşleşiyorsun. Geçen sene Trabzon grubu lider tamamladı ama Juventus ile eşleşti. Galiba lider tamamlayanlar sampiyonlar ligi gruplarında en az puanı alarak üçüncü olan dört takımdan biriyle eşleşebiliyor.

• tottenham 4-0 alir...

0|1
    0|1
  • Cinconlular aglamasın siz kazanın

1|0
    0|0
  • Cenk kalede değilse içim rahat maç izlerim. Cenk kaledeyse bırak maçı izlemeyi o an takip bile etmem :)
    Cenk tosun 1 atsa töre 1 atsan , 2-0 bizim olsa yeter :)

1|0
    0|0
    • Cenk sakat. Üstelik sakatlığı ağrılarına rağmen fedakarlık yapıp kendi isteğiyle oynadığından büyüdü. Takım için böyle fedakarlıklar yapan futbolcuların kötülenmesini anlayamıyorum. Umarım dediğiniz gibi olur alırız maçı

• Takım için fedakarlık yapması iyi hoş. Fakat beşiktaş'a yakışan bir kaleci değil benim fikrimce. Yediği goller yaptığı hatalar, + larından kat kat daha fazla.

• Takıma layık görmediğimiz oyuncuyu daha ılımlı eleştirelim fikrindeyim üzerinde taşıdığı formaya ve armaya saygı duyuyoruz hepimiz :)

• Bjk 0 tottenham 3 smor oyniyacağim

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Olcay için bir fırsat bu maç hatta tüm oyuncular için öyle çünkü ciddi eksikler var cenk daha hırslı oynayacaktir.. kısaca renktaş bu maç bizim inşaallah RUHUMUZ YETER :)

1|0
    0|0
  • Beşiktaşın kazansın isterim ama tottenham kazanır geliyor bana

1|1
    0|0
Yükleniyor...