İncelmek için hangi spor dalına yönelmeliyim?

Bacaklarım kalın ve boyum kısa. İncelmek için ne yapmalıyım? Bacaklarım kaslansın istemiyorum, belli bir diyetle spor yapmaya başlıcam. Ne öneriyorsunuz? Siz hangi spor dallarıyla ilgileniyorsunuz? Boks veya dans hakkında bilginiz varmı? İnceltir mi?

Not: Üst tarafım kalın değil; hatta alt tarafımdan çok daha ince. Bacaklarım kaslanıp kalınlaşsın istemiyorum.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• tek ve net bir çözüm yolu kolayda ip atla ama öyle az biraz değil yapabildiğin kadar iple atla faydasını zamanla göreceksin hem vucudun şekle girer hemde incelir ip atlamak en iyi kardiyodur her yerin aynı anda çalışır

1|0
    0|0
    • wow çok sağol bunu aklımda tutucam duyuyodum hatta bir ara atlıyodum ama 100e kadar sayıp bırakıyodum

• vaktin varsa 100x5 yap dinlenerek yap setler halinde sadeec 10 yetmez

Erkekler Ne Diyor 7

• her gun duzenli bir sekilde yuruyus yaparsan (kosmayacaksin ama, ayni tempoda yuruyeceksin) 1 ay sonunda zayifladigini kendin de hissedeceksin. ayrica yuruyus yaparken calistirdigin kaslar sayesinde de siki bir vucuda sahip olabilirsin. illa ki bir spor ile ugrasmak istiyorsan kick box da vucudunu forma sokmana yardimci olacaktir.

1|0
    0|0
    • çok teşekkürler, evde koşu bandım var, 4-5 km hızla yürüsem yeter mi? akşamları yürüyüş yapıp kick box ya da dansa yönelmeyi düşünüyorum

• evet, 5 km gayet iyi bir hız. şimdiden kolay gelsin ;)

• Yuz ve kos sadece bide dans et hiperaktf ol..

1|0
    0|0
  • Yüzmelisin

0|0
    0|0
  • Yüzme en iyisi

0|0
    0|0
  • Fitness.

0|0
    0|0
  • yüz?

0|0
    0|0
    • şu an nerde yuzebilirimki

• bir sürü kapalı havuz var. bir tanesinde başlarsın. ben fitness yapıyorum, yap desem kas istemiyorum demişsin. ama dozajını ayarlarsan güzel görünürsün

• futbol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Fitnes

0|0
    0|0
  • Yüzme

0|0
    0|0
  • kick boks en kolay yolu ya da koş

1|0