Ve galatasaray gene dört"dört"lük düzeni̇ni̇ bozmadı̇?

Ya arkadaş lar var mı böyle bişey ARŞENEL bütün yedek oyuncularını oynattı ve buna rağmen GALATASARAY 4 tane gol gene yedi bide kendi evinde harbiden üzülüyorum bu takıma adamlar da alışkanlık yapdi hep 4 gol yemek..

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Galatasaraya üzülüceğine futbolla bu kadar ilgilenirken takımın ismini yanlış yazabilmene üzül :))

0|0
    0|0
    • canım sen merak etme yanlis yazi duzelirde ama sizin bu haliniz duzelmez.

• Bunu daha duzgun bisekilde soyleye bilrdin ozman

• Kusura bakma.:/

• Onları şampiyonlar liginde oynatanda kabahat :)

0|0
    1|1
    • Aynen oyle baska bir takim olsayfi bukadar gol ymezdi ya 18 gol ne demek afrupa

Erkekler Ne Diyor 7

• Sen Sneijderin sağli sollu geçirdiği takımımı tutuyorsun yoksa 3-4 senedir Galatasaray i yenemeyen Beşiktaş'ımi tutuyorsun bunu soylede ona göre cevap verelim

0|0
    0|0
    • Ha belli gorduk kimin kimi salli sollu yaptigi ramsi size oyle iki gol attiki feleginiz sasti benim arsenali tuttugum yok ve ben braiktasli yim haftayada gorcez kimin kimi yene cegi

• Hocam gecen senede oyle dedin haftaya gorcez yendik olimpiyatta 70 bin kisi sahaya daldi biz sizi en kotu zamanimizda bile yeniyoruz

• Gokhan ozaman bende o mac daydim ve emin olunki o mac mozim hakimizdi hakem o* coguydu sizin alehine oynuyordu yoksa o mac bizim di

• Evet bozmadik.

0|0
    0|0
    • Ne olicak bu haliniz afrupada dort yiyi yorsunuz ligde 3 yiyi yorsunuz

• Şampiyon oluncada görmek isteriz sizi ağlarken.

0|0
    0|0
  • Aslar oynasa nolcaktı acaba :)

0|0
    0|0
  • Hangi takimlisin?

0|0
    0|0
    • BESİKTASSSSSS

• Neyse ben liwerpool diyim sen 8 anla hadi hayirli isler 😂😂😂

• Biz hic degilse kendi evimizde onu 2 1 yendik orda yenildik ve sadece o macda biz okadar fark yedik ama her macta 4 gol yiyip geliyosun ve kendi evinizde siz bu sene avrupa da 6 macda 18 gol yigen kisisiniz daha neyin kafasini yasiyosun ha biz 8 yedi sekte sizde 6 yediniz onuda hatirlatiym

• galatasaray mı var yahu ortada takım yoktu ki :))))

0|0
    0|1
  • alıştık artık

0|0
    0|0
Yükleniyor...