Galatasaray kalecisi musleranın yaptığı doğrumu bir davranış mı sizce?

Şampiyonlar Ligi gruplarında en çok gol yiyen kaleci olmamak için maça çıkmak istemediği söyleniyor.

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Bence değil. Hatalı goller yemeseymiş. Sorumluluk alması gerekirdi. O da biliyor tabi 4 yiyeceğini o yüzden.

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• :D haha tabikide hayır..

1|2
    0|0
  • Bilmiyorum ki

0|1
    0|0
  • Yok ondan dolayı değil hamza hamzaoğlu istemedi açıklamasında sinan bolatın sözleşmesinde ilk yarı 5 maç oynayacak oynamasa devre arasında takımına geri dönecekmiş o da oynatmış bana göre yanlış tercih kupada ligte oynatabilirdi

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Eger sirf bu yuzden oynamadiysa Korkarak büyük oyuncu olunamaz futbol erkek oyunudur

0|2
    0|0
  • Alakası yok.

0|0
    1|0
  • Sinan Balat'ın sözleşmesinde ilk yarı en az 5 maç oynaması gerekir diye bir madde var Hamza hocada böyle bir tercih yapmış, Chedjouda oynamadı böyle yalan haberlere inanmayın

0|0
    1|0
    • sinan için maçmı bitti lig var kupa var. muslerayı severim böyle düşündüyse çıkmama hakkı var diye düşünüyorum kimse bu ünvanı istemez

• Sunni gundem bunlar musleranin bole bir karakterde degil t. d tercihi formalite macinda gayet dogal.

0|0
    1|1
    • karakter le ilgisi yok bence. kim olsa bu ünvanı istemez.

• Sunni gundem şu an icin musleraya iftiradan oteye gecmez keske hep yedeklerle ciksaydik lig onemli formaliteydi dunku mac.

• öyle saçma şeymi olur, Hamza hoca böyle şeye izin vermez. Sinanin sezonun ilk devresinde 5 maça çikma maddesi olduğu için oynatildi.

0|0
    0|0
  • Öyle birşey yaptığına inanmıyorum yalan.

0|0
    1|0
  • Profosyonel bir futbolcu için doğru olabilir. Kariyerini düşünüyor sonuçta.

0|0
    0|0
  • Adam haklu bende olsam bende cikmam :D

0|0
    0|0
  • Ylanlarini yesinler sadece riske edilmek istemiyorlar sanslari yoktu zaten

0|0
    0|0
  • Yinede rezil oldu

1|0
    0|0
  • İddia olmayan maçta sinanın oymasi cok normal sonuçta muslera gidici sinan kalici her macta daha fazla sans bulmasi lazim zaten hamza hoca da 5 mac oynamasi lazimdi dedi öyle yapmissada muslera bence hakkidir çünkü su takimda en cok bunu haketmemis insan odur hem kisiligi hemde oyunu ile hic degilse milli maci birakip gitmedi!

0|0
    0|0
    • bos yapma bu ikisini nasil karsilastirabiliyosun anlamiyorum. ben sana arkandan karina kizina kufur etsem tepkisizmi kalican.

• Beratus musun brutusmusun bir kac yavsak küfür etti diye ülkeyi de terk etsin angt

• Sinan'ın sözleimesinden dolayı oynadığını hoca söyledi. ne cahil adamsın çocuk gibi şunlarla eğleniyorsun ya

0|0
    0|1
Yükleniyor...