Milli Eğitime 4+4+4 sistemi geldi ya G. Saray a? Gelin bir bakalım :S?

Gerçekten çok taktı bu 4 e G. Saray herkes yakın tarihte son 6 ayda Galatasaray ını ele aldığımızda ya da 2014 yılı içerisinde toplamda kaç tane 4 yediği maç oldu?

Ben sayamadım herkes yazabilir mi aklına gelen maçları?2014 ten önce gitmeyin... ;) :D

Ve bu G. Saray 4 - 4 lük olma planını tamamen ters mi anladı? :O :D :D

Güncellemeler:
Arkadaşlar herkes 4 yediği enaz 1 maç yazsın unuttum çok 4 yedi bu sene cimbombomumuz :S aklımda tutamıyorum :D :D

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Alıştılar 4 yemeye

0|1
    1|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• İsminin önünde gördüğüm kadarıyla bize Adamlık yakışır. Bir Beşiktaşlı olarak bu tarz soruları çok provokatif buluyorum. Başkalarının zayıf yanlarından yenilgilerinden daha çok kendimize yarın oynanacak Tottenham maçımıza odaklanmalıyız grup liderliği söz konusu.

1|1
    0|0
    • Biz adamız sıkıntı yok BJK avrupada bizi rezil etti diyen G. Saraylılar çok biz 8 yedik eyvallah 6 yedik eyvallah ama 10 yıl içinde oldu bunlar adamlar son 6 ayda 4 e abone oldular bizi remrezil ettiler tabi ki üzülüyorum ama şuanda bu sinirimi Tİ ye alarak atlatmaya çalışıyorum sıkıntı yok ;) :))

• O dalga geçmelerde onların ''Adamlığının'' sonucu. Beni kimse rezil etmedi açıkçası. Herkesin derdi kendine ben liderliğe oynuyorum sorun onların ;)

• İlla bana adam değilsin demeye çalışıyosun ha :@ tamam bu konuda öyle olabilirim ama inan her galatasaray ya da x takım için düşmanım dahi olsa TR takımı nı tutarım içeride ahmet ile mehmet ile dalgamı geçerim müsaadenle bu konuda adam değilim damgası yersem de yerim hiç sıkıntı yok...

• Umrumda değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sen 8 diye diye kendini avutursan elin oğlu seni 4 luk iki takside bağlar

0|2
    0|1
  • Ordaki Türk takimi sonuçta. dünden beridir iyi geyik yaptiniz helal size, Lakin ilginç olan avrupada 0 çekip 8 yiyen takimlarin konuşmasi.

1|3
    0|0
    • 1 kere 8 yedik hacı siz kaç 4 yediniz? saysak 4. köprü olurdu İstanbul a bak oda 4 ? hahah :D

• Böyle doğrulari konuş canimi ye, bu tarz sorular ister istemeden taraftari kizdiriyor. O zaman önceki konuşmalardan dolayi kusura bakma ;)

• Sen bak :@ :D ahaah :D (şaka nan sen de bakma ;) )

• Komik oldugunu mu saniyorsun neyse kendi renktasin adamlik konusunda snaa cok guzel ders vermis.
    Neyse biz kötü oynasak bile avrupada herkes iyi kotu sezonlqti olur takımlarin diyor bunu real den ömrünüz boyunca duyamazsiniz

0|1
    0|0
    • Sana yorum yok sen çok koyu GS lisin başka birşey dediğimiz zaman sanki kendine küfredilmiş gibi hakarete varan yazılar yazıyosun o yüzden EN BÜYÜK CİMBOM diyeyim konu kapansın kardeş... ;)

• Ben evet koyu gsliyim ama kimseye hakaret etmedim kardesim bunca zaman ve 1 kere bile bu konuda yönetimden uyari bile almadım.
      Sana kim dediyse hakkimda yanlis yönlendirmiş

• Sezon sonu ins aciklicaz anlamini :) bu arada bu tarz sorulara inat besiktasa ingilizler karsisinda basarilar ins galip gelicez.

0|0
    0|0
  • Şampiyonlar Ligi'nde daha Drogba kadar gol atamamış bir takımın taraftarı olarak kalkipta bize başarı dersi verme başkanlarının galibiyetiyle eğlenmeyi bırakın eğer gücünüz yetiyorsa gelin Arenada bizi yenin.

0|1
    1|4
    • Arenada bize 4 atsanız nolur ki? :O sizi taksite bağlamışlar 4 bir yanınızı :S Allah acil şifalar versin 4 hastalığından kurtulun :S

• Adamlar girdiği pozisyonu atıyorlar. Galatasaray girdiği pozisyonların a* koyuyor : ) Bknz ( Hakan balta)

0|0
    0|0
    • Türk futbolunun mayasında var mk zaten biz armut gibi forvetlere sahibiz... :S

• dün 3-1 mi bitecek acaba dedim. podolski hayır dedi.

0|0
    0|0
  • çok komik öldümm yemin ederimmm

0|0
    0|0
Yükleniyor...