Kendi başarısızlıklarımızdan çok rakiplerimizinkine odaklanmamızın bize ne yararı olduğunu düşünüyorsunuz?

Beşiktaşlıyım itiraf etmek gerekiyor ki kendi takımım dışında hiçbir takımın ne başarısı ne başarısızlığı umurumda olmuyor (lig haricinde). Avrupa kupalarında attıkları gollere öyle deli gibi sevindiğim söylenemez ama olaya yenilsinlerde malzeme çıksın diye de bakmıyorum. Aynı ülkede yaşıyoruz birlik olma yönünde ciddi sorunlarımız var dün Gs'ın yenilgisinden sonra buralarda dönecek muhabbet belli diye maçtan sonra siteye bakmak dahi istemedim. Bu takım Fb olsada aynı şeyleri hissedip düşünecektim. Niye kendi yenilgilerimize bakmaktan çekiniyoruz başkasının yenilgisiyle mutlu olmaya çalışıyoruz. Taraftırlığı partizanlık haline getirmenin bize ne faydası var arkadaşlar?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• 4+4 yedikten sonra rakiplere biz 8 yemedik siz sıfır çektiniz siz şike yaptınız sizin stadiniz bile yok diyen zihniyet oldukça bu is devam eder

2|2
    0|2
    • Aslında ondan yakınıyorum bende. Bırakın ben kendi sorunlarımı düşünürüm zaten sataşmak saçmalamak yenildi diye dalga geçmek ya da yenildik diye hemen bir önceki hezimet neydi bir hatırlayalım diye düşünmekte bir mantık yok. Liverpooldan 8 yedik ama ben yine o formayı giydim hala seviyorum biri benle kendince dalga geçince aşkım mı azalıyor sanıyorlar acaba.

• DemBaba iyi ki sakatlandı diye göbek atanları gördüm bu kadar büyümüş düşmanlık İnsan sağlığından önemli olan nedir ki
      İnşallah yarin kazanıp ülke puanı ve liderliği alırız

• Takım tutuyorlar normal tavırlar bunlar 3 Hafta yok Demba Ba sonrasında gazabından Allah korur mu onları bilinmez :)

İnşallah. :)

En İyi Kız Görüşü

• Cok cici kizim yeminle, hic oyle dusmanim seyine gulmuyom )= Kimseye satasmam bilem yok ha =((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bosver gecsinler biz herseye ragmen besiktasa basarilar diliyoruz ins 1. Tamamlicaklar grubu trabzonada basarilar.

1|1
    0|0
    • Umarım dediğiniz gibi olur. Umarım yarın Allah saklasın ama bir hezimet alırsak sizin aranızdan da çürükler çıktığında karşı duracak yürekliler olur. İyi dilekleriniz için teşekkürler :)

• Futbol anlamında kimse kusura bakmasın ama halimiz ortada yerden yere vursak haklıyız 2 hafta ligde mac kazanınca yok aslan uyandı yok 2000 ruhu gorduk sıradan bir ingiliz takımı 4 attı daha fazlada atarlardı adamlar rolantiye aldı macı yazık iste dokuleb paralara bilgisiz klup baskanlarına futbolculara hocalara bu hale getirenler utansın

1|0
    0|0
    • Bunu sen bir Gs'lı olarak objektif düşünebiliyorsan tebrik ederim. Ama bu senin takımın tabi ki bizde ne sıkıntı var diye düşümelisin ama ben bir Beşiktaşlı olarak düşünürsem bu kendimden çok sana odaklanmak olacak gereksiz bir olur yaptığım bu amaçla sormak istedim zaten. Yani bir takım var iyi kötü gitmiş Türkiyeyi temsil ediyor yanında olmak ya da attığı gollere sevinmek zorunda değiliz rakip taraftar olarak ama alınan kötü sonuca sevinmek saçmalık. Ülke puanı var ortada hepimizin kazancına.

• bu bir eğlence. yarın senin takımın benim takımım aynı durumda olur onlar eğlenir. kimseye küfür yok hakaret yok aşın bunları

1|0
    0|0
  • Sende haklısın

1|0
    0|0
  • ben hiç Avrupa maçlarında türk takımları yenildiğinde zevk alamıyorum ama yenerlerse hoşuma gidiyor helede önemli bir takımsa. türkiye içindeyse tam tersi karşıdaki takım kazansın ya da beraber kalsında sıralamada biz öne geçelim diye her yedikleri golde büyük bir zevk alıyorum:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kopyala yapistirla diger takimlara cemkirmekle fanatik olduklarini saniyor zavallilar. takim muhabbeti altinda evli adama y... şayan kizlar da cabasi! Onlar kendini bilir. bende Galatasarayliyim ama bazilariyla ayni takimi tutmaktan utaniyorum. bir Türk takiminin Avrupa yenilgisiyle dalga gecen insan ben fanatigim demesin onun adi baska birsey oluyor

1|1
    0|0
    • Hiçbir şey düşünülmüyorsa bile Ülke Puanı hepimizin fayda sağlayacağı bir uygulama en azından bunun için susulmalı.

• Senin yazinin araciligiyla onlara seslenmek istiyorum kusura bakma lutfen :) cok yiyorsa telefon face vs iletisime gecmek istiyorum onlarla beni baska birilerinin fakesi falan saniyorlar fake olmadigimi itinayla ispatlarim ;)

• Estagfirullah buyur rahat rahat ilet mesajlarını haklısın illaki iletişime geçmek isteyeceksin :) ben olsam iletişime geçmeye gerek duymadan cenaze namazlarını kıldırmaya çalışırdım sen yine iyisin :)

• Her yenilgi yeni başlangiçlara:)

1|0
    0|0
  • siz nasıl insanlarsınız ya herkes 4/4lük takım derken biz susalım mı siz neden saygı duymuyorsunuz peki neden siz saygı duymazsanız saygı bulamazsınız bu kadar basit kötü bir sezon geçiriyoruz tıpkı bir zamanlar Beşiktaş gibi dalga geçmek haksa o zaman 8-0 ile gücenmeyin sizlerde 4/4 derseniz bize 8 deriz hatırlatırız o zaman kimse gocunmasın

0|0
    1|1
    • Allah aşkına şu paylaşımı sırf sizinle çok dalga geçiyorlar diye yaptım kendi takımıma gönül veren adamlara adamlığınızı koruyun yapmayın böyle şeyler dedim mantığını kavrayamayıp burada bile saldırıyorsunuz. Size ne yapılsa müstehak.

• size de 8 demek müstahak o vakit

• Turk ve ezik turk zihniyeti
    malesef ezik bir toplumuz

1|0
    0|0
  • Siz sıgmaya yenildiniz liverpoola yenidiniz 0 çektiniz diyince ne oluyor eski maçları hatırlatıyorlar acılarını bastırmak için bunlar böyle yaptıkça herkez der tabi

0|1
    0|0
Yükleniyor...