Hamza Hamzaoğlu başarılı olabilir mi?

Hamza hoca Galatasaray'a geldiğinde, takım iyi bir çıkış yakaladı Eskişehir ve Akhisar karşısında galibiyet aldı. Dün ise Arsenal'ın çoğu oyuncusu yedeklerin de yedeğiydi. Yine dört golluk bir hezimet yaşandı. Gelecek ile ilgili görüşleriniz nedir?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• dünkü mağlubiyet büyük rezilliktir ama şu da bir gerçek şans faktörü.. adamın 30 metreden vurduğu top çatalda biz 2 metreden kaleye sokamadık illa birine çarptı :)
    hamzaoğlu başarılı olamaz. önce terim in gölgesi kalkacak takımdan, burak, umut, veysel, sabri, tarık, pandev, dzemali, olcan gönderilecek kesinlikle..
    selçuk dinlendirilecek, semih dinlendirilecek..
    dün umutun yerine sen oynasan bir golün vardı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 14

• Hamza Hamzaoğlu yerine jose mourinho bile gelse yine ayni sonuç olurdu. Adam tek maçta şl gibi zorlu bir turnuvada mucize yaratamaz. Sağolsun prandelli giderken arkasinda büyük bir kaos birakti. Hamza hocaya güveniyorum, bu kadroyla, inaninca reali devirmiş takimiz.

2|1
    0|0
  • Ligde idare eder

0|0
    0|0
  • Hamza hoca yaklaşık 10 gündür takımın başında ve daha 10 günde Prandellinin bozduğu kimyayı düzeltti daha zamana ihtiyacı var kadro seçimi ve oyuna müdahale hamleleri mükemmel 1 tane hücum oyuncusuna ihtiyacımız var

0|0
    0|0
  • İnaniyoruz basarali olacaktir kotu oynamiyoruz sansta onemli.

0|0
    0|0
  • adamın elindeki kadro da beli hani kızamıyorsun artık biryerden sonra , prandelli de aynıydı adamın istediği hiçbir oyuncu alınmadıktan sonra teknik direktörü suçlamak kolay , sor bakalım dzemaili ile pandevi prandelli mi tercih etti, öte yandan hamzaoğlunun elinde eski eboue ve drogba olsa bu takım yine şampiyon olur ama burak ve umutla şampiyon olabileceğimizi sanmıyorum bu sene bjk şampiyon olur büyük ihtimalle tabi demba ba sakatlanmazsa

0|0
    0|0
  • Olacak

0|0
    0|0
  • bence ligde ilk 2ye sokacak bizi dünkü maçta aşırı kötüydük ama prestij maçıydı tabiki ne maçı olursa olsun bu kadar kötü olmamamız gerekiyodu

0|0
    0|0
    • Bence Galatasaray için daha önemliydi. Arsenal zaten üst turu garantilemişti. Liderlik içinse çok umudu yoktu. Hiç değilse seyircisi önünde teselli bir galibiyet almaliydi Galatasaray. Hatta ben emindim Galatasarayin yeneceginden ama şaşırttı.

• Bende tabiki parasiz kalacagina inanmiyorum ama 10 milyondan fazla verdigi oyuncuyu da bedavaya hic etmezler bence. Kadrosunda sürekli oynatip gelistirmekten baska şansı yok.

• galatasarayda gelişemez bruma kiraya gitmesi lazım

• demekkki sorun mancinide prandelli de değilmiş

0|0
    0|0
  • olamaz

0|0
    0|0
  • olur 4-0 bitmedi de 4-1 bitti kademe kademe ilerler:D

0|0
    0|0
  • Yapamaz kardeşim kadroda iş yok istikrar yok

0|0
    0|0
    • Bir kaç maç özellikle bu hafta konya maçında bence birseyler ortaya cikacak eskisehir ve akhisar maci belirleyici degil bencede.

• Prandelli zamaninda takım aynı taktikle oynadı ve hala aynı taktikle oynuyor, hamzaoğlu bir takım sorunları çözebilir fakat bu kadroyla başarılı olcagni sanmıyorum

• Sanmıyorum bu hafta Konya ile oynayacaklar, kazanmaları süpriz olur.

0|0
    0|0
  • Bu takıma yabancı hoca gitmiyor

0|0
    0|0
  • Olacak kendisi türkiyenin iyi teknik adamıdır. Şampiyon yapacak bizi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...