En güzel günün/gecen nerede ve kimlerleydi?

o günü veya geceyi özel kılan nedenler sizde kalsın özele saygım sonsuz lakin bugüne kadar ki en güzel gününüz yada geceniz de yakın dostlarınızmı varmı yoksa aileniz yada sevgilinizmi ?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşlarla karaokeye gitmiştik haftaiçi olduğu için boştu.Kafalar güzeldi deli gibi şarkı söyledik dans ettik coştuk..Bir ara horon çektik. (not:aramızda horon bilen yok düşün yanii..:))

0|1
    0|0
    • seslerdee berbatttsaa o gün size güzel olduğu kadar insanlaraa eziyet olmuştur :D

• sanırım seni seçicemm.. ama heidi yide seçesim war bilemedim şimdiii

• zor bi karar :))

Kızlar Ne Diyor 8

• Emel diye bi arkadaşımla ilk defa konsere gitmiştim Soner Arıca konseri ,o günki kadar hayatımda eğlenmedim ,çoook güzeldi.bu arada Hadise ye de gittim ama bi Soner Arıca kadar olamaz.cart kadın :D

0|1
    0|0
  • Mezuniyet balosu süperdi :) Hem dostlarım vardı, hem herkes çok şıktı, hem de bol alkol vardı :D

0|1
    0|0
  • en güzel günüm gecem arkadaşla link

0|1
    0|0
  • dedemle. kırda bayırda dolanıyorduk.

0|1
    0|0
  • bar tarzı bır mekanda arkadaslarımla

0|0
    0|0
    • Sanirim benim en gzl gecemde oyleydi ;) soruyu sordm ama kendmde hakkinda cok dsnmedm ;)

• barda tanımadığım bir adamla konuşmuştuk 2 saat kadar, anlatımı çok içtendi dinlemekten keyif aldım. sonrasında ben de ona tanıdığım insanlara anlatamadıklarımı anlattım.. sanırım en içten ve en dolu dolu geçen 2 saatimdi.

0|0
    0|0
  • sevdiğim adam ile

0|0
    0|0
  • yıllardır görmediğim abimle buluştuğum gündü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sevdiğim kadın havuz başında gözlerimin içine şarkı söylerken

0|0
    0|0
  • Napolide bi gece, 3 arkadaş sabaha kadar yürümüştük..nedense o gece hala güzel gelir..

1|0
    0|0
    • :)) muhabbetlerdir belki güzel kılan

• Valla bende bilmiyorum, niye hala aklımda tuttuğumu :) aslında öyle muhabbet falanda yoktu, saf saf yürüdük durduk..şimdi sen sorunca bende merak ettim, niye yürüyoduk lan biz mal gibi o gece :))

• şilede arkadaslarla

0|0
    0|0
Yükleniyor...