Tanışacağımızı rüyasında görmüş ve bugün Kadir Gecesinde tanıştık...

arkadaşlar ben 28 yaşındayım. bu yaşa kadar görünüşe çok önem veriyordum. bu yüzden de bu tip insanlar da zor evleniyor ya da evde kalıyorlar. bende 182 boyunda olduğum içinde en az 170 ve zayıf kız hatta kumrallardan çok hoşlanıyordum. ama bugün hiç hesapta yokken komşumuz beni çağırdı hayrola dedi bir kız bulduk tanışın bizde dedi. neyse gittim kız esmer 21 yaş 160 boyunda ve niğdeli biz ise bulgaristan göçmeniyiz. konuştuk kızın fikirleri konuşması hoşuma gitti. telefonunu istedim kısmet buluşuruz cumartesi dedik. ama şunu dedi bizi tanıştıran komşumuzu o iki üç gün öce rüyasında görmüş sana çocuk buldum diye ve bugün kadir gecesi ve rüyası gerçekleşti. yorumlarınız neler neler önerirsiniz bu ilişki için?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Vay kısmete bak. Denemeye değer.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Tanışın, sohbet edin belki çok mutlu olacaksınız.Bizi de haberdar et cumartesi günü. :)

0|0
    0|0
  • Seçilmiş kişisin.Birşeyler önerebilmemiz için cumartesiyi bekle:)

0|0
    0|0
  • hayırlı kısmet olabilir denemeye değer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hayırlısı be dostum umarım iyi olur kızın boyu yaklaşık bir karış kısa ama bir karış da çok değil saki neyse hayırlısı

0|0
    0|0
  • Evlen onunla ona küçük süprizler yapmayıda ihmal etme.

0|0
    0|0
  • Bu işte vardır bir hayır. Ama fazlada kendini kaptırma derim. Çok iyi analiz edip çok iyi tanışmaya çalış. İlk buluşmada sakın ola notunu verme. Olumlu da olsa olumsuzda olsa bir kaç defa daha buluş derim.

0|0
    0|0
  • olmuş hayırlı olsn

0|0
    0|0
  • bence dene bişey kaybetmezsin

0|0
    0|0
  • Sen kutsal bir görev için gönderildin kesinlikle !

0|0
    0|0
Yükleniyor...