Benim bütün arkadaşlarımın düzenli ilişkileri var ama benim yok acaba neden?

benim bütün arkadaşlarımın düzenli ilişkileri var ama benim düzenli ilişkim yok acaba neden diye soruyorum kendime ama benim bırak düzenli ilişkiyi

sıradan arkadaşlarım bile yok neden ben böyleyim ya

ne yapmam lazım sıkıntıdan intihar edeceğim yakında

lanet olsun hayata ya lanet olsun herşeye

o kadar çok içesim var ki içicem yakında

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• ya sakin olsana bi asosyal msn depresyona grmşn sen bi, kenedene gel yüzünü falan yıka dışarı çık tanış insanlarla

0|0
    0|0
    • belki de bütün sorunun, kendinden önce başkalarını düşünmendir. Şimdi çok da maneviyata girmek istemiyorum ama sen de çok isyan ediyorsun. yanlış bu yaptığın bence. Ayrıca, cevap sorunun içinde gizli. hep iyilik düşünürsen zarar görürsün. herkese değil, hakedene iyilik düşüneceksin. gerisi boş.

Kızlar Ne Diyor 3

• kız bulman lazım. o düzenli ilişkisi olan arkadaşlarından rica et seni biriyle tanıştırsınlar arkadaşlık öldü mü? hem bugün kadir gecesi, dua et :)

0|0
    0|0
    • dua falan bana kar etmiyor dostum ya :(

ben cennetlik bir adamım aslında kimseye bir zararım olmadı herkeste hakkım var ama

diyorum kendime neden ben hep iyilik düşünürken zarar görüyorum neden

bunun cevabını kimse veremiyor ben veremiyorum

allaha sorsam oda veremez bence

• sen çok karamsarsın önce bu huyundan kurtulmaya çalış. ya hayat herşeye rağmen senin,istediğin gibi kullanırsın. istersen çok kötü bi insan olursun istersen iyi. seçme hakkın var. ve tek kişilik bu hayat. önce kendinle ilgili sorunlarını çöz, kenedeni sevmeye ve olduğun gibi kabul etmeye çalış. sonra düzene girecek her şey kendiliğinden...

• bayandanazkulanılmış sendemi aynısın ?

yok sanmıyorum düzene gireceğini zaten. Zaten kız arkadaş ya da evlenip yuva sahibi olmayı geçtim de bari bir kaç dostum olsa da onlarla vakit geçirebilsem

• Bilgisayar başında az vakit geçirirsen senin de sevgilin olur :D

0|0
    0|0
    • yok be güzelim bütün gün dışarı da olduğum bile olmadı

vefasız dostlar edinmişim çıkarcı arkadaşlıklar

şunu hiç unutmayın üniversite okurken kurulan arkadaşlıkar kız erkek ilişkisi demiyorum

diğer arkadaşlıklar hepsi yalan işte kötü bir örnek olarak ben varım okuldayken bambaşkaydım şu bilgisyar mereti var ya akşama kadar milletle gezmekten tozmaktan yorgunluktan pc ye zaman kalmazdı ama lanet olsun o yalancı dostlarıma da çok güzel rol yaparak aldatmışlar beni

hakkım hepsine haram olsn

• olur böyle zamanlar herkesin hayatında. intihar ne demek ! nasıl bir acizliktir bu ! direnip savaşacaksın kendinle.. hayat herkes için adil ve güzel değil. önemli olan bizim hayatı yaşanır kılmamız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• aklıma bir şarkı geldi link lant olsun bu hayata lanet olsun bu sevgim :)

0|0
    0|0
  • dert etme kardesım bende oyle dusunuyordum. ATM den para cekmeye gitiim öyle dertli bir günümde gece saat 11 gibi ;) ve o an buldum birini . bu işler kader kısmet işi gönlünü fereah tut hayatta sevgiliden daha öneml,i şeyler var

0|0
    0|0
  • İntihar edicem diyerek kendini acındırmaktan başka birşey yapmıyorsun bu 1.

Sosyalleş belki kız bulursun bu 2.

0|0
    0|0
  • Bende de aynı durum var, daha bir çözüm bulamadım, esra erol son çare herhalde :D

0|0
    0|0
    • oda çözemez benim sorunlarımı

• :D Kıyamam sana :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...