Bugün işe başladım. Vay bu başıma gelenler:(

Bugün işe başladım bilenler bilir çok tedirgindim, daha oraya gitmeden başıma gelene ne dersiniz 27 yaşlarında bir erkek yolumun önünde cinsel organını çıkarmış bişeyler yapıyordu bir de bayan bakar mısınız ..ya nasıl gidebilirim demez mi? tabi elim ayağım dolaştı çok sinir oldum siz olsanız ne yapardınız? polisi bile arayamadım çünkü toplantının ilk günü yetişmem gerekti ve zaten o sinirden aklıma gelmedi.

Güncellemeler:
İnanmayabilirsiniz ben kimseyi inandırmak için yazmadım keşke inanmayanlar boşuna cevapta yazmasalardı zaman kaybı sonuçta ben olsam öyle yapardım uydurmuş diyip yazmazdım.

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• Ben cevap lara baktım da niye inanmadılar anlamadım ben de böyle bir sapık la karşılaşmıştım adam arabasını durdurup yol sormuştu yanım da küçük yiğenim de vardı oda görmesin diye hızla uzaklaşmıştım ordan

1|0
    0|0
    • İnanmamışlar ama gerçekten doğru söylüyorum kimseyi inandırmayada çalışmam

Erkekler Ne Diyor 9

• "Elinde tuttuğun şey hangi istikameti gösteriyorsa o tarafa doğru git" deseydin ya :))

2|0
    0|0
    • :)okadar korktum ki aklıma gelmedi:)süper cevapmış kesin gülerdi:)

• O açıdanda düşünmek lazım,o an korkudan aklıma bişey gelmedi

• Ben bunlara inanamıyorum biliyor musun ? Hikaye olsun diye uydurulmuş gibi geliyor

1|0
    0|0
  • Belki o bayana yolu eliyle göstermemiştir:))

0|0
    0|0
  • iyii barii sadece bişi sormakla yetnmş yoksa durum daha vahim olurdu !

0|0
    0|0
  • Yalanın batsın. 27 diye küsurat da vermiş ki inandırıcı olsun:))

0|0
    1|1
  • bi filmde izlemiştim adam pardesüyü açıp malı gösteriyodu kızda eteğini kaldırıp karşılık verip kaçmıştı :)

0|0
    0|0
  • fotoğrafnı çekseydin keşke pek inandırcı gelmedi bizlere :))

0|0
    0|0
  • Hoş geldin Harun abi.

1|0
    0|0
  • Kolay gelsin de gec neden bakiyorsun ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sakince tarife başlar ;bak şimdi gösterim nerden gideceğini der çantamla kafasına kafasına geçirirdim . Senin korkman ve tepkisiz kalman çekinmen onları cesaretlendirir canım aklında olsun . Eğer doğruysa bu yaşadığın tabikii

0|0
    0|0
  • :D hay allahım ya..amma da şans varmıs sende:)))) ben olsam biraz ilerler yoldan polisi aradım herhalde

0|0
    0|0
  • çok ilginç bir durum olmuş canım.

0|0
    0|0
  • Kafasına iyi bişey amamışsın? seni tebrik ederim... fakat hem yürüyüp hemde 155 i arayıp kişiyi trif edip güzergah belirtseydin senin yerine polis onu hallederdi hatta bide foto alsan yollasan süper kesin hapis...

0|0
    0|0
  • Vahh vahhh. Kurduğun fantazide sonra ne oldu?

0|0
    1|0
  • allah cezanı versin sapık der devam ederdim.

0|0
    0|0
  • sana ne sordu anlamadim

0|0
    0|0
Yükleniyor...