Erkekler kızların ağlamalarına karşı neden hassastırlar?

Sizce erkekler neden kızların ağlamalarına karşı hassastırlar? Bir kız ağladığında(özellikle sevgili) neden haklı olsalar bile onu avutmaya çalışırlar?Bu gözyaşının gizemi nedir?

0|0
6|26

En İyi Erkek Görüşü

• çok farklıyız anlayamazsın. çünkü erkek güçlüdür. kadınlar zayıf birer çiçek gibidir üzülmelerini o kapı gibi adam olsa dahi katlanamaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• gözyaşları kadının zayıflığını gösterir..buna karşılık erkeğin de güçlülük ve sahiplenme duygularını kabartır..

4|0
    0|0
    • müthiş tesbit bravo:-)devamında gelen söz ''lütfen ağlama artık ben varım kimsem yok deme''

• aşk sevgi yaptırır. kızın o masumiyeti yaptırır. ehh biraz bende yufka yürekliyim...

2|0
    0|0
  • o sese dayanamıyoruz.yani dayanamıyoruz derken kulaklarımız dayanamıyor

3|0
    0|0
  • Benim kız arkadaşım mesela soğukkanlıdır hiçbir zaman bunalım stres yapmaz yapsa da belli etmez demek istediğim sulu göz değildir , bir kere ağır tartıştığımızda birden sesi yüksekken ağladığını görünce Kafayı oynatcağımı sandım, , tartışma sesim kesildi direk sarılmaya başladım .

0|0
    0|0
  • vallaha onu bilmiyorum da en güçlü silah olduğunu biliyorum :=)

1|0
    0|0
  • genelleme yapmak yanlış olmuş. ben gözyaşlarını silah olarak kullanmalarına izin vermiyorum karşı cinsin. çünkü zaten hiç olmadık zamanda hiç olmadık durumlara ağlama yetisine sahipsiniz o yüzden inandırıcı değil. erkek ağladığında durum çok başkalaşır ama dikkat edin...

0|0
    0|0
  • Garip ama blmyrm...bazen hiç etkilenmiyorm...

1|0
    1|0
  • siz ne kadar bize odunsunuz deseniz de içimizde inanamayacağınız kadar büyük bi şefkat var ama belli etmeyiz:)e malum babaların sevgisi içindedir :)))

1|0
    0|0
    • öteki profilim ban yedi de azıcık:) en güzel cevabı değiştirebilir misin:)

• herkez ektiğini biçer demiş atalar seni onun yüreğine ne kadar sevgi ekersen o kadar değer biçersin :)

1|0
    0|0
  • bu erkeklerden olmadıgım ve göz yaşlarının benim için bişi ifade etmediginden kendimi sanslı görüyorum cünkü kadınlar = ota boka aglar...

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ama ben dayanamam.

0|0
    0|0
  • eğer o an kısa zamanda bitirlmezse peşine çok ağır olaylar geliceği için hemen bitirilmesi yanlısıyım.

0|0
    0|0
  • gerekenı yaparız da ondan.eger erkekler aglasa sız dersınız kı aglama erkek ayakta durmalı.ama erkekte kalp tasır oysa anlayamaz hıc bı kız ..

0|0
    0|0
  • siz ne kadar bize odunsunuz deseniz de içimizde inanamayacağınız kadar büyük bi şefkat var ama belli etmeyiz:)e malum babaların sevgisi içindedir :)))

1|0
    0|0
  • dayanamadığım doğru ama eğer haksızsa dinlemem. katlanamam, giderim durmam.

0|0
    0|0
  • ağladığı nedene bağlı. Gerçekten ağlanacak bir durumsa ne yapacağımı şaşırırım. elimden geldiğince sakinleştirmeye çalışırım. Ama saçma bi nedense dalga geçerim :)

0|0
    0|0
  • yok öyle birsey bir kızın ağlaması kadar bana zevk veren hicbirsey olamaz

0|0
    2|0
    • egoistsin o halde yoksa başka türlü neden zevk versin ki?

• zevkler tartışılmaz diye biliyordum hakaret etmene gerek yoktu. tek Egom . Metro için kullandıgım 10 luk EGO kartımdır;)

• Sebebi uluorta olur olmaz yerde aglamaları.yoksa evde sabaha kadar agla :)

0|0
    0|0
  • sadece kadınlara değil bütün ağlayanlara karşı hassasız canım. siz değilmisiniz yoksa? ;)

0|0
    0|0
  • :) erkeklerde kalp taşıyor arkadaşım duygulu insanlarız sonuçta kimsenin ağlamasını istemeyiz.

0|0
    0|0
  • bir kadının gözyaşlarına inanmam..ama erkeğin gözyaşları çok gerçektir

0|0
    0|0
    • sende kadnsn bırgn gerckten agladgnda ınanmayz :))

dostum can yanmayn ınsan aglamaz bnu bıl.aglmk kolay dgl.

• ben erkeğim laa ne kadını

• gözyaşları merhamete delildir yürek yanmadıkça göz yaşarmaz

mevlana celaleddin-i rumi

• ağlayan kiz sevmiyoruz:D

0|0
    1|0
  • hiçte hassas değilim, timsah gözyaşları :)

0|0
    1|0
  • Öylemiymişim?Valla haberim bile yok :S

0|0
    1|0
  • Ben hassas değilim çarparım ağzına

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 6

• aslında çok sinirlerini bozuyor bu durum.. ağlayan bir kadın direkt olarak bağışıklık sistemini çökertiyor.. gayet net ve yüzeysel bakıyorlar ağlayacak ne var bakış açılarının tercümesi.. bana sorarsan bir kadın yalnızken isterse saatlarce ağlasın ama, erkeğin yanında direyetli dursun..

1|0
    1|0
  • Ağlamak zayıflık değildir! Erkeğin yanında ağlamayayım yok kızın yanında ağlamayayım beni güçlü görsün bu tipik Türk insanı düşüncesi yazık!Asıl vicdan ve merhamete sahip olan güçlüdür.Ağlamamak ne marifet ne güçtür!

0|0
    0|0
    • cevabımı beğendiğin için teşekkür ederim,senin cevabın da çok güzel,haklısın..

• gerçekten cevabın 10 numaraydı ama elimizde 1+ vardı:-)

• Hic bi erkegin yanında aglamadım.Tam tersi benim yanımda agladılarr..

0|0
    1|0
  • hiçte değiller

0|0
    1|0
  • Hassas mı yok artık güldürmeyin beni :):)) Ben bile acımıyorum kendime onlar napsn ;)

0|0
    3|0
  • bir erkeğin yanında ağlamayın kaybeden olursunuz güçlü durun bayanlar

0|0
    1|0
Yükleniyor...